Svadobné obrúčky s výplňou

 • Filtre:
 • Cena

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Zlaté svadobné obrúčky s čiernou opálovou výplňou VicenteZlaté svadobné obrúčky s čiernou opálovou výplňou Vicente 63329

   Zlaté svadobné obrúčky s čiernou opálovou výplňou Vicente

  • Zlaté svadobné obrúčky s modrou opálovou výplňou AdalyneZlaté svadobné obrúčky s modrou opálovou výplňou Adalyne 63338

    Zlaté svadobné obrúčky s modrou opálovou výplňou Adalyne

   • Zlaté svadobné obrúčky s bielou opálovou výplňou EileanZlaté svadobné obrúčky s bielou opálovou výplňou Eilean 63342

     Zlaté svadobné obrúčky s bielou opálovou výplňou Eilean

    • Zlaté svadobné obrúčky s ružovou opálovou výplňou DamisZlaté svadobné obrúčky s ružovou opálovou výplňou Damis 63334

      Zlaté svadobné obrúčky s ružovou opálovou výplňou Damis

       Neopakovateľný deň si žiada originálne prstene

       Prajete si mať svadbu v netradičnom duchu? Radi so svojím životným partnerom vystupujete z davu a neradi by ste svoj "deň D" opakovali podľa súčasných svadobných trendov? Je vám príjemne pri predstave, že váš svadobný deň je odlišný od všetkých svadieb, ktorých ste sa zúčastnili ako hostia? Originalita sa nosí a my potvrdzujeme, že aj na svadobných obrúčkach.

       V našej ponuke netradičných svadobných obrúčok nájdete jedinečné modely, ktoré len tak niekto na prstenník nenavlečie. A jednými z tých najnetradičnejších svadobných obrúčok sú práve vami rozkliknuté svadobné obrúčky s výplňou.

       Svadobné obrúčky s výplňou z opálov

       Ak máte vymyslený svoj vlastný koncept svadby, prstienky s drahokamovou výplňou vám splnia túžbu po spečatení vašej lásky niečím krásnym a nevšedným. Majstri zlatníckeho remesla pre vás precízne vytvoria zlaté svadobné obrúčky s drážkou a vysypú ju drťou z opálov farby podľa vášho priania. Drahokamovú stredovú líniu prsteňa navždy neviditeľne uzatvára a chráni priehľadný enamel. Tak ako vy budete už navždy chrániť svoju polovičku.

       Čierny alebo biely opál uprostred prsteňa zo zlata

       Na drobné črepiny rozbitý čierny opál s tmavozelenými odleskami nádherne kontrastuje so žltým alebo ružovo-zlatým svadobným prsteňom. Naopak biely opál v prsteni z bieleho zlata jemne ladí a dopĺňa kov romantickou krémovou farbou. Tým, že si u vašich zlatých svadobných obrúčok môžete vybrať odtieň zlata aj výplne, otvára sa pred vami neuveriteľné množstvo variácií.

       Farieb sa nevzdávajte

       Ste milovníci farieb a biela alebo čierna vás nudí? Oživte svoje svadobné obrúčky farebnou opálovou výplňou. Či už to budú čriepky nežného ružového opálu pre romantickú dvojicu alebo tyrkysovomodré kúsky pre milovníkov nevšednosti, drahokamová výplň dodá vašim prsteňom jedinečný šmrnc. Všetky originálne svadobné obrúčky majú ale jednu nevýhodu - budete musieť odpovedať na častú otázku, odkiaľ ich máte.