Keď šperky pomáhajú

Naše rozprávkové šperky sú súčasťou tých najšťastnejších životných okamihov. V Eppi ale veríme, že môžu pomáhať a šíriť radosť aj inak. Preto sme sa stali partnermi charitatívnych projektov podporujúcich tých, ktorí to potrebujú najviac.

Charitatívne kampane

Červený kríž Ukrajina

O kampani

Červený kříž Ukrajina

Fandíme mamám

O kampani

Fandi mámám

Obnova lesov

O kampani

Obnova lesov

„S dospelosťou pochopíte, že máte dve ruky. Jednu na pomoc sebe, druhú na pomoc druhým.“ — Audrey Hepburn

Kde pomáhame

Fandi mamám

O projekte

Fandi mámám

Nové háro

O projekte

Nové háro

Patrón detí

O projekte

Patron dětí

Ako sme už pomohli?

Výťažok z kolekcie Fandíme mamám

Výťažok z kolekcie Fandíme mamám

Máme veľkú radosť, že sa vďaka vašim nákupom jedinečnej kolekcie šperkov pre mamičky a dcéry podarilo počas dvoch mesiacov vyzbierať neuveriteľných 708 eur. Čiastka bola odovzdaná charitatívnemu projektu Fandi mamám, ktorý sprostredkováva materiálnu a odbornú pomoc mamičkám samoživiteľkám a ich dcéram. Ďakujeme, že pomáhate s nami.

mamy samoživiteľky

Zážitky pre mentálne postihnutých

V lete 2022 sme finančnou čiastkou 1 000 Eur podporili konanie štyroch zážitkových akcií pre mentálne postihnutých.

    • 1. júla „Deň detí v Maríne“ v ŠLU Marína, Kováčová
    • 21. augusta „OSMIDIV“ v Amfiteátri, Banská Štiavnica
    • 25. septembra ,,Dúha v srdci“ v MSkS, Nové Mesto nad Váhom
    • 19. októbra ,,Na krídlach anjelov“, v Mestskom kultúrnom centre, Žiar nad Hronom

Najväčšia vďaka patrí hlavnému organizátorovi, Občianskemu združeniu Milan Štefánik pri ústavoch pre zdravotne a mentálne postihnutých.

Peňažný dar na pomoc Ukrajine

Peňažný dar na pomoc Ukrajine

Už začiatkom marca 2022 sme za náš team Eppi poslali Červenému krížu na podporu Ukrajiny čiastku 5 800 eur. A v máji sa nám s vašou pomocou podarilo venovať ďalších 5 000 eur, ktoré sme nazbierali z predaja špeciálnej kolekcie na podporu Ukrajiny. Ďakujeme všetkým a zároveň pevne veríme v skoré mierové riešenie.

mamy samoživiteľky

Peňažný dar pre mamy samoživiteľky

V auguste 2021 sme podporili finančným darom 2 000 eur dobročinný projekt Fandi mamám, ktorý poskytuje materiálnu podporu samoživiteľkám a ich deťom. Zapojeným mamičkám projekt ponúka aj odborné poradenstvo v najrôznejších oblastiach ako napríklad spôsob získavania alimentov alebo hľadanie práce. Zároveň zoznamuje širokú verejnosť s problematikou samoživiteľstva.

charitatívna aukcie

Darovaný náhrdelník do charitatívnej aukcie

Neziskovka Nové háro sprostredkováva parochne deťom a dospievajúcim s onkologickým ochorením. Aj tento rok 2021 usporiadala predvianočnú charitatívnu aukciu, kam sme venovali jedinečný náhrdelník zo 14-karátového zlata s originálnym logom Nové háro. Vydražená čiastka z náhrdelníka sa použila na chod celej organizácie.

statočna Viktorka

Rehabilitácia pre statočnú Viktorku

Projekt Patrón detí pomáha zdravotne a sociálne znevýhodneným deťom, prostredníctvom ktorého sme finančne podporili šesťročnú Viky. Táto malá bojovníčka trpí vzácnym ochorením, kvôli ktorému jej ochabujú svaly v celom tele. Nielen vďaka nášmu príspevku teraz môže chodiť na špeciálne rehabilitácie, ktoré jej pomôžu nabrať silu a posunúť sa celkovo v liečbe.

Zobrazit další