Keď šperky pomáhajú

Naše rozprávkové šperky sú súčasťou tých najšťastnejších životných okamihov. V Eppi ale veríme, že môžu pomáhať a šíriť radosť aj inak. Preto sme sa stali partnermi charitatívnych projektov podporujúcich tých, ktorí to potrebujú najviac.

„S dospelosťou pochopíte, že máte dve ruky. Jednu na pomoc sebe, druhú na pomoc druhým.“ — Audrey Hepburn

Kde pomáhame

Fandi mamám

O projekte

Fandi mámám

Nové háro

O projekte

Nové háro

Patrón detí

O projekte

Patron dětí

Ako sme už pomohli?

Výťažok z kolekcie Fandíme mamám

Výťažok z kolekcie Fandíme mamám

Máme veľkú radosť, že sa vďaka vašim nákupom jedinečnej kolekcie šperkov pre mamičky a dcéry podarilo počas dvoch mesiacov vyzbierať neuveriteľných 708 eur. Čiastka bola odovzdaná charitatívnemu projektu Fandi mamám, ktorý sprostredkováva materiálnu a odbornú pomoc mamičkám samoživiteľkám a ich dcéram. Ďakujeme, že pomáhate s nami.

mamy samoživiteľky

Zážitky pre mentálne postihnutých

V lete 2022 sme finančnou čiastkou 1 000 Eur podporili konanie štyroch zážitkových akcií pre mentálne postihnutých.

    • 1. júla „Deň detí v Maríne“ v ŠLU Marína, Kováčová
    • 21. augusta „OSMIDIV“ v Amfiteátri, Banská Štiavnica
    • 25. septembra ,,Dúha v srdci“ v MSkS, Nové Mesto nad Váhom
    • 19. októbra ,,Na krídlach anjelov“, v Mestskom kultúrnom centre, Žiar nad Hronom

Najväčšia vďaka patrí hlavnému organizátorovi, Občianskemu združeniu Milan Štefánik pri ústavoch pre zdravotne a mentálne postihnutých.

Peňažný dar na pomoc Ukrajine

Peňažný dar na pomoc Ukrajine

Už začiatkom marca 2022 sme za náš team Eppi poslali Červenému krížu na podporu Ukrajiny čiastku 5 800 eur. A v máji sa nám s vašou pomocou podarilo venovať ďalších 5 000 eur, ktoré sme nazbierali z predaja špeciálnej kolekcie na podporu Ukrajiny . Ďakujeme všetkým a zároveň pevne veríme v skoré mierové riešenie.

mamy samoživiteľky

Peňažný dar pre mamy samoživiteľky

V auguste 2021 sme podporili finančným darom 2 000 eur dobročinný projekt Fandi mamám, ktorý poskytuje materiálnu podporu samoživiteľkám a ich deťom. Zapojeným mamičkám projekt ponúka aj odborné poradenstvo v najrôznejších oblastiach ako napríklad spôsob získavania alimentov alebo hľadanie práce. Zároveň zoznamuje širokú verejnosť s problematikou samoživiteľstva.

charitatívna aukcie

Darovaný náhrdelník do charitatívnej aukcie

Neziskovka Nové háro sprostredkováva parochne deťom a dospievajúcim s onkologickým ochorením. Aj tento rok 2021 usporiadala predvianočnú charitatívnu aukciu, kam sme venovali jedinečný náhrdelník zo 14-karátového zlata s originálnym logom Nové háro. Vydražená čiastka z náhrdelníka sa použila na chod celej organizácie.

statočna Viktorka

Rehabilitácia pre statočnú Viktorku

Projekt Patrón detí pomáha zdravotne a sociálne znevýhodneným deťom, prostredníctvom ktorého sme finančne podporili šesťročnú Viky. Táto malá bojovníčka trpí vzácnym ochorením, kvôli ktorému jej ochabujú svaly v celom tele. Nielen vďaka nášmu príspevku teraz môže chodiť na špeciálne rehabilitácie, ktoré jej pomôžu nabrať silu a posunúť sa celkovo v liečbe.

Zobrazit další