Etické zdroje

Zodpovedne k ľuďom aj prostrediu

Klenoty z celého sveta

Skutočne udržateľná a zodpovedná cesta nekončí len starostlivým výberom materiálov, ale pokračuje k ľuďom, ktorí vládnu remeslu a sú neoddeliteľnou súčasťou celého procesu.

Preto spolupracujeme len s partnermi, ktorí ponúkajú férové podmienky svojim zamestnancom a ich filozofia je v súlade s udržateľnou budúcnosťou.

Uzatvárame partnerstvá len s firmami, ktoré sú súčasťou Responsible Jewellery Council - poprednej svetovej organizácie určujúcej štandardy vo svete šperkov a hodiniek.

Klenoty z celého sveta

Partnerstvá naprieč svetom

 • Los Angeles, USA

  S naším americkým partnerom spolupracujeme už od úplného začiatku Eppi. Je jednotkou na trhu v oblasti luxusných strieborných a zlatých šperkov s drahokamami a laboratórne vytvorenými drahokamami.

 • Bombaj, India

  Luxusné šperky a India k sebe neodmysliteľne patria. Práve preto spolupracujeme s indickými dodávateľmi, ktorí sa výrobe klenotov venujú už od roku 1998. Do detailu prepracované šperky osadené diamantmi a ďalšími prírodnými drahokamami sú našou pýchou.

 • Córdoba, Španielsko

  Španielska manufaktúra fungujúca vyše 50 rokov nestratila nič zo svojho pôvodného čara. Cestou za čo najkvalitnejším výsledkom kombinuje tradičné procesy s tými modernými. A práve vďaka tomu vám môžeme ponúknuť originálne kúsky najrôznejších štýlov a cenovej hladiny, ale stále v špičkovej kvalite.

 • Londýn, Veľká Británia

  Britské impérium má so šperkárskym remeslom bohaté skúsenosti, ktoré sme sa rozhodli využiť. Prvotriedne materiály vrátane platiny odoberáme práve zo starého dobrého Anglicka.

 • Tallin, Estónsko

  Títo estónski dodávatelia sú experti v oblasti strieborných a zlatých šperkov s prírodnými perlami. Ide o malý rodinný biznis založený na tvrdej drine a do detailu prepracovanom dizajne. Sme radi, že s vami môžeme zdieľať ich nadšenie i zručnosť.

 • Samut Prakan, Thajsko

  Náš thajský partner patrí k svetovým lídrom v oblasti zlatých a strieborných šperkov. Špičkové technológie a dlhoročné skúsenosti tvoria ideálneho dodávateľa, na ktorého produkty sa môžeme vždy maximálne spoľahnúť.

Etika a zodpovednosť v každom ohľade.

100 % etické

Do roku 2025 chceme ponúkať výhradne udržateľné a etické šperky.

5* podmienky

Budujeme partnerstvá len s dodávateľmi, ktorí rešpektujú svojich zamestnancov a prostredie, v ktorom žijú.

100% eko

Znižujeme odpady, kde sa dá. Štandardné obaly nahrádzame udržateľnými materiálmi šetrnými k prírode.