Ako sa k nám dostanete

Mapa

Už s nami máte naplánované stretnutie a teraz uvažujete, ako sa k nám dostanete? Vzhľadom na to, že sídlime v samom centre Bratislavy, hľadanie nebude náročné. Showroom sa nachádza na adrese Hviezdoslavovo námestie 7. Akonáhle budete na mieste, stačí zazvoniť na druhý zvonček zhora, vyčkať na odomknutie a následne sa vyviezť výťahom na šieste poschodie. Tu už na vás bude čakať posledný zvonček a naša milá Daniela.

Električkou

Náš showroom je asi rovnako ďaleko od zastávok Most SNP a Nám Ľ. Štúra. Teraz máte na výber, ktorú cestu si zvolíte.

Najkratšou cestou (250 m) sa k nám dostanete, pokiaľ pôjdete električkou číslo 4, z ktorej vystúpite na zastávke Most SNP. Prejdete malé Rybné námestie, ihneď odbočíte doprava a dostanete sa na Hviezdoslavovo námestie. Tam pôjdete rovno, najskôr prejdete okolo budovy Veľvyslanectva Spolkovej republiky Nemecko, potom okolo Veľvyslanectva Českej republiky a hneď v ďalšej budove sídlime my. Za 3 minútky chôdze ste na mieste.

Ak budete chcieť vystúpiť na zastávke Nám. Ľ. Štúra, dorazíte sem električkou číslo 1 alebo 4. Cesta z tejto zastávky trvá asi 5 minút. Zo zastávky sa vydáte ulicou Mostová a pri hoteli Radisson Blu Carlton odbočíte doľava. Ocitnete sa priamo na Hviezdoslavovom námestí. Naľavo uvidíte Veľvyslanectvo Spojených štátov amerických, prejdete okolo neho a hneď vedľa sídlime my (v rovnakej budove ako Sky Bar).

Autobusom

Pod Mostom SNP sa nachádza rovnomenná autobusová zastávka, kde sa stretáva niekoľko liniek. Dovezie vás sem autobus číslo 88, 91 alebo 191. Z konečnej zastávky ihneď uvidíte Hviezdoslavovo námestie, ktoré sa nachádza len cez cestu. Opatrne prejdete a pokračujte rovno. Keď uvidíte budovu nemeckej a českej ambasády, ste skoro na mieste. Budova, v ktorej sídlime my, je hneď ďalšia v rade.

Bratislava

Peši či na bicykli

Peši alebo na bicykli sa k nám dostanete zo všetkých možných smerov. Najkrajšiu prechádzku si urobíte cez Staré Mesto, ktoré vás pohltí romantickou atmosférou dávnych časov. Od Michalskej brány stačí ísť stále rovno ulicou Michalskou, potom Ventúrskou a Strakovou, teda cez celé Staré Mesto, až dorazíte na koniec a ocitnete sa na námestí plnom zelene, teda Hviezdoslavovom námestí. Vaše ďalšie kroky povedú opäť cez námestie a na dohľad už budete mať pred sebou budovu, kde sídlime my.

Autom

Pokiaľ k nám zavítate autom, odporúčame zaparkovať na najbližšom krytom parkovisku v hoteli Radisson Blu Carlton na adrese Hviezdoslavovo námestie 185/3 (cena v týždni 3,90 €/hod) alebo na vonkajšom parkovisku pred hotelom Park Inn by Radisson Danube na adrese Rubné námestie 1 (cena v týždni 4,50 €/hod). POZOR, tu je možnosť platby za parkovné len kartou.

Stále nás nemôžete nájsť, blúdite postrannými uličkami a GPS navigácia vám akurát nefunguje? Určite nás kontaktujte na telefónnom čísle 0902 930 879. Veľmi radi vám poradíme a správne vás nasmerujeme.