Sladký Valentín

Srdečné záležitosti pre každého

Sladký Valentýn

Valentínske darčeky

Valentín je sviatkom všetkých zamilovaných a v tento deň si každý zaslúžime kúsok lásky a prejav náklonnosti. Svojich blízkych a milovaných môžeme potešiť milým slovom a tým, že si na nich urobíme čas. Svoje city ale môžeme vyjadriť aj darčekom, ktorý pre nich s láskou vyberieme. A čo urobí radosť snáď každej žene? Áno, je to trblietavý šperk! Preto sme si pre vás aj tento rok pripravili špeciálnu valentínsku ponuku, v ktorej iste vyberiete ten pravý kúsok pre svoju milovanú polovičku.

Nestarnúcou klasikou sú šperky v tvare srdca, ktoré všetko povedia za vás. Romantické duše potešia drahokamy v červených a ružových odtieňoch. Chybu rozhodne neurobíte, ak zvolíte nadčasové perly alebo krásne modré kombinácie. V našej ponuke nájdete celú škálu šperkov od zlatých s diamantmi až po cenovo dostupnejšie strieborné šperky. Dámy, vašich milovaných mužov iste poteší pár elegantných manžetových gombíkov alebo strieborná spona na kravatu, ktorá by nemala chýbať vo výbave žiadneho džentlmena. Pokiaľ chcete mať pri sebe darček včas, objednávajte najneskôr do utorka 12. 2. do 12 h. Balíček u vás bude do dvoch dní, akurát pre vašu oslavu. Darčekové balenie so zamilovaným želaním od nás máte ku každej objednávke zdarma.

Ak pri nákupe zadáte špeciálny valentínsky kód LOVE, získate navyše 5% zľavu. A pozor! Táto akcia neplatí len na šperky v našej valentínskej ponuke, ale môžete ju využiť aj na produkty z ďalších kategórií.