Manžetové gombíky

Pánsky svet neprekypuje obrovským množstvom šperkom tak ako ten dámsky. Okrem hodiniek patria ku spoločensky žiadaným a podporovaným mužným ozdobám už len manžetové gombíky. Tento symbol pravého gentlemana sa blyští pevne zasadený do univerzálnych či špeciálnych francúzskych manžiet v elegantných, nažehlených košeliach a priťahuje ženské pohľady. Veď malý kúsok ušľachtilého kovu ozdobený vygravírovanými iniciálami alebo trblietavým diamantom pôsobí neskonale atraktívne na silných mužných zápästiach. Správne zvolené manžetové gombíky sú práve tým detailom, tou čerešničkou na torte, ktorá premení obyčajného muža v slušnom obleku, v elegána a leva salónov. Charizmatický doplnok spoločenských outfitov zvyšuje ženám frekvenciu tepu už pár storočí. Neváhajte teda a rozšírte si obzory pánskym doplnkom z našej starostlivo zostavenej ponuky. Manžetové gombíky muž využije ako na plese, tak na obchodnom rokovaní, preto patria k obľúbeným darčekom pre pravých gentlemanov, ktorí majú štýl.

Strieborné manžetové gombíky

Strieborné manžetové gombíky

Strieborné manžetové gombíky predstavujú nenásilný vstup do sveta týchto pánskych klenotov. Rozhodnite sa pre gravírované iniciály, či jemné zdobenie diamantmi a verte, že nesplyniete s konkurenciou. Na odvážlivcov čakajú nezvyčajné dizajny.

Všetky Strieborné manžetové gombíky

Zlaté manžetové gombíky

Zlaté manžetové gombíky

Rozhliadate sa po manžetových gombíkoch? Zamerajte sa na tie zlaté. Drahokamy i diamanty vyniknú na klasickom žltom podklade, zaujmú v elegantnom bielom zlate a ohromia, ak neodoláte modernej ružovej variácii.

Všetky Zlaté manžetové gombíky

Platinové manžetové gombíky

Platinové manžetové gombíky

Potrpíte si na kvalitu a sofistikovanosť? Potom sú tou pravou voľbou platinové manžetové gombíky. Ozvláštnia oblek a pritiahnu to správne množstvo pozornosti, či už sú vylepšené gravírovaním, alebo diamantmi.

Všetky Platinové manžetové gombíky