Zlaté manžetové gombíky

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Rýdzosť

 • Drahokam

 • Manžetové gombíky v štýle Jamesa Bonda z 18K bieleho zlata Medal
  • - 19 %

  Manžetové gombíky v štýle Jamesa Bonda z 18K bieleho zlata Medal

 • Zlaté manžetové gombíky v tvare štvorca s diamantmi TalbertZlaté manžetové gombíky v tvare štvorca s diamantmi Talbert

   Zlaté manžetové gombíky v tvare štvorca s diamantmi Talbert

  • Zlaté okrúhle manžetové gombíky s modrými diamantmi TanzyZlaté okrúhle manžetové gombíky s modrými diamantmi Tanzy

    Zlaté okrúhle manžetové gombíky s modrými diamantmi Tanzy

   • Manžetové gombíky zo zlata s modrými diamantmi WelbyManžetové gombíky zo zlata s modrými diamantmi Welby

     Manžetové gombíky zo zlata s modrými diamantmi Welby

    • Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi PaulManžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Paul

      Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Paul

     • Zlaté manžetové gombíky s gravírom Stefan

       Zlaté manžetové gombíky s gravírom Stefan

      • Manžetové gombíky zo zlata s diamantmi VenedictManžetové gombíky zo zlata s diamantmi Venedict

        Manžetové gombíky zo zlata s diamantmi Venedict

       • Oválne manžetové gombíky zo zlata s diamantmi VinceOválne manžetové gombíky zo zlata s diamantmi Vince

         Oválne manžetové gombíky zo zlata s diamantmi Vince

        • Manžetové gombíky zo zlata s modrými diamantmi SeldonManžetové gombíky zo zlata s modrými diamantmi Seldon

          Manžetové gombíky zo zlata s modrými diamantmi Seldon

         • Zlaté manžetové gombíky s modrými diamantmi WardZlaté manžetové gombíky s modrými diamantmi Ward

           Zlaté manžetové gombíky s modrými diamantmi Ward

          • Zlaté manžetové gombíky s čiernymi diamantmi WarleyZlaté manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Warley

            Zlaté manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Warley

           • Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi TanakiManžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Tanaki

             Manžetové gombíky zo zlata s čiernymi diamantmi Tanaki

            Loading

            V každom mužovi sa skrýva kúsok elegána. Nie je pravda, že iba ženy premýšľajú nad svojím štýlom a starostlivým výberom outfitov. Aj páni sa chcú páčiť a obliekať sa adekvátne danej príležitosti, preto dbajú na padnúce košele aj nohavice a vyberajú si kvalitné kožené opasky. Samozrejmosťou sú pohodlné vyleštené topánky a moderné hodinky, ktoré vedia o niečo viac než len ukazovať čas. A správny gentleman sa môže pochváliť aj štýlovými manžetovými gombíkmi.

            Nadčasovosť zlatých manžetových gombíkov je základ

            Či už si vyberáte manžetové gombíky pre seba, alebo ako darček pre priateľa či manžela, venujte pozornosť použitému materiálu a kvalite spracovania. Ak sa rozhodnete pre luxusnejšie modely, zlato je stávkou na istotu. Starostlivo zvážte, či dávate prednosť skôr nadčasovej a decentnej bielej, alebo hľadáte výrazný doplnok, ktorý skvele tvorí klasické žlté zlato. Ak však túžite po originálnych manžetových gombíkoch a nechýba vám odvaha, siahnite po kúskoch z trendy ružového zlata. Rýchlo zistíte, že jeho nevšedné sfarbenie lahodí oku a veľmi dobre sa kombinuje s ďalšími doplnkami a outfitmi.

            Jednoduché manžetové gombíky s monogramom alebo zdobené diamantmi. Ktorým dáte prednosť?

            Svet manžetových gombíkov je široký a objavíte v ňom modely rôznych tvarov. Medzi tými najobľúbenejšími sú určite okrúhle, oválne, štvorcové a obdĺžnikové gombíky. Milovníci tradície si ich hladký leštený povrch môžu nechať doplniť svojimi iniciálami. Ku klasickým fontom sa radí Monotype Corsiva, ktorá vynikne na svadobných manžetových gombíkoch. Minimalistom nesmie uniknúť Cambria. Okrem gravírovania sa na zlatých manžetových gombíkoch objavujú diamanty a drahokamy. Obvykle šperk zdobí jediný dokonale vybrúsený kameň, ale možno práve vy podľahnete modelom s motívmi vytvorenými z drahokamov. Číre diamanty zostávajú na vrchole obľúbenosti, ale aj tie čierne, modré a zelené si získavajú čím ďalej tým viac priaznivcov.

            Vyberiete si z bežnej ponuky zlatníctva, alebo túžite po unikátnych manžetových gombíkoch?

            Hoci je naša ponuka manžetových gombíkov široká, chápeme, že sa nemusíme trafiť do vkusu úplne všetkým. Práve preto už existujúce modely prispôsobujeme vášmu prianiu. Manžetové gombíky vieme osadiť inými drahokamami alebo upraviť ich tvar. Ak však túžite po celkom originálnych manžetových gombíkoch, ste na správnej adrese! Presne podľa vašich predstáv vytvoríme 3D model, podľa ktorého potom naši zlatníci v priebehu niekoľkých dní vykúzlia jedinečný šperk. Na zákazku vám radi vyrobíme zlaté aj platinové manžetové gombíky. Navyše zistíte, že výroba na mieru nie je tak finančne náročná, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať.

            Ako nosiť manžetové gombíky

            Hovoríte si, že na tom nie je nič zložité. Proste vytiahnete obľúbený kúsok z boxu na manžetové gombíky, nasadíte a máte hotovo. Pre veľa mužov je ale nosenie manžetových gombíkov rituál. Premýšľajú o príležitostiach, pri ktorých gombíky nasadia a nosia ich napríklad aj pre šťastie. Špeciálnou kapitolou sú manžetové gombíky pre ženícha, kedy udalosť po takto slávnostnom doplnku sama volá.

            Pri akej príležitosti by ste mali nosiť zlaté manžetové gombíky?

            Manžetové gombíky zo zlata patria k luxusnejším doplnkom, preto sa k nim uchyľujú skôr dospelí muži. Páni školopovinní si vystačia so striebornými manžetovými gombíkmi, avšak tí, ktorí už budujú kariéru, ocenia práve tie zlaté. Tento drahý kov vypovedá o ich postavení a o tom, že sú si dobre vedomí svojich schopností a úspechu. Muži s obľubou nosia luxusné manžetové gombíky s vlastným monogramom alebo diamantom na významné obchodné rokovania. Dopĺňajú nimi košeľu s francúzskymi manžetami a elegantné saká na večerné spoločenské udalosti. Nechýbajú im na firemných večierkoch a večerách s dôležitými klientmi. Páni dobre vedia, že ak chcú urobiť dojem, zlaté manžetové gombíky sú tou správnou voľbou.

            Ako nasadiť manžetové gombíky?

            Väčšina mužov sa naučí nasadzovať manžetové gombíky od svojich otcov. Práve oni im vysvetlia a ukážu, ako sa nosia manžetové gombíky. Pomôžu im vybrať vhodnú košeľu s manžetami francúzskeho typu či s gombíkovými dierkami bez gombíkov. Idú im príkladom aj pri výbere padnúceho saka. Hoci sa to nezdá, dĺžka rukáva saka hrá veľkú úlohu. V ideálnom prípade je časť manžety ozdobená manžetovými gombíkmi spod okraja rukáva vidieť. Cieľom je rozbiť monolit tmavého materiálu saka a predviesť vkusné doplnky, ktorými manžetové gombíky zaiste sú.