Platinové manžetové gombíky

 • Filtre:
 • Cena

 • Drahokam

 • Platinové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Wamba

  Platinové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Wamba
  • Platinové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Sirius

   Platinové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Sirius
   • Manžetové gombíky z platiny s modrými diamantmi Welton

    Manžetové gombíky z platiny s modrými diamantmi Welton
    • Platinové manžetové gombíky v tvare štvorca s diamantmi Tamanah

     Platinové manžetové gombíky v tvare štvorca s diamantmi Tamanah
     • Platinové manžetové gombíky s iniciálmi Syed

      Platinové manžetové gombíky s iniciálmi Syed
      • Manžetové gombíky z platiny s iniciálmi Stuart

       Manžetové gombíky z platiny s iniciálmi Stuart
       • Platinové manžetové gombíky s gravírom Pace

        Platinové manžetové gombíky s gravírom Pace
        • Manžetové gombíky z platiny s čiernymi diamantmi Vail

         Manžetové gombíky z platiny s čiernymi diamantmi Vail
         • Platinové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Seth

          Platinové manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Seth
          • Platinové manžetové gombíky s modrými diamantmi Wells

           Platinové manžetové gombíky s modrými diamantmi Wells
           • Platinové manžetové gombíky s modrými diamantmi Waine

            Platinové manžetové gombíky s modrými diamantmi Waine
            • Platinové manžetové gombíky s modrými diamantmi Taran

             Platinové manžetové gombíky s modrými diamantmi Taran
             Loading

             Ste pravý gentleman. Dobrý vkus, elegancia a znalosť etikety vám prúdi v žilách a vždy sa svojím outfitom aj správaním dokážete prispôsobiť situácii. Zúčastňujete sa významných spoločenských udalostí a uzatvárate dôležité obchody. A práve preto vždy musíte dodržať prísny dress code. Okrem voľnočasového oblečenia vo vašom šatníku nechýbajú na mieru šité obleky, mäkké košele z kvalitnej bavlny, nadčasové hodvábne kravaty a naleštené kožené poltopánky. Rád nosíte značkové hodinky, na ktoré sa môžete vždy spoľahnúť, a, samozrejme, sa tešíte z luxusných manžetových gombíkov.

             Manžetové gombíky z platiny sú zárukou najvyššej akosti

             V kamenných obchodoch aj e-shopoch si môžete vyberať manžetové gombíky z rôznych materiálov. Mladí muži sa najčastejšie uchyľujú k strieborným manžetovým gombíkom, naproti tomu tí, ktorí sa chystajú ženiť, volia svadobné manžetové gombíky najčastejšie zo zlata. Avšak gentlemani, ktorým nie je cudzí svet veľkého biznisu, sa zameriavajú na modely z platiny. Práve tento ušľachtilý materiál považoval za kov hodný kráľov už Ľudovít XIV. Rovnako ako on sa aj súčasní muži nechávajú okúzliť nadčasovou sivostriebornou farbou platiny, ktorá dýcha luxusom. V spojení s dobre odvedenou remeselnou prácou získate kúpou platinových manžetových gombíkov nezničiteľný doplnok, ktorý si budete môcť v rodine odovzdávať medzi generáciami ako cenné dedičstvo.

             Ako nasadiť manžetové gombíky?

             Začnete tým, že šperk vyberiete z boxu na manžetové gombíky. Nech už si doplnok kupujete sám alebo ste ho dostali ako darček, gombíky od nás vždy dostanete v luxusnej krabičke. V nej alebo v pánskom puzdre na šperky by ste ich mali aj naďalej uchovávať, pretože jedine tak im zaručíte perfektný vzhľad po dlhé desaťročia. Keď už máte gombíky v ruke, ďalším základným predpokladom je mať na sebe košeľu s francúzskymi manžetami, prípadne s manžetami bez našitých gombíkov. Teraz pritlačte oba konce manžety k sebe a gombíkovou dierkou zhora pretiahnite driek gombíka. Potom už len stačí otočiť kolíčkom a šperk zafixovať na mieste. Po oblečení saka nezabudnite manžety s gombíkmi povytiahnuť. Podľa etikety má práve kúsok košele s manžetovými gombíkmi vykukovať von.

             Kam si zobrať manžetové gombíky

             Muži vraj objavili manžetové gombíky pred viac než 800 rokmi. Pôvodná ozdoba sa premenila v praktický nástroj na zopnutie voľných manžetových rukávov. Skutočný boom tento šperk zažil v dobách regentského Anglicka, kedy sa tamojšia a francúzska šľachta začali predbiehať, kto príde s luxusnejším variantom. Určite si kladiete otázku, kedy manžetové gombíky nosiť. Dnes ich uplatníte predovšetkým pri slávnostných a významných príležitostiach. Na oslavy výročia, plesy či v role ženícha voľte viac zdobené kúsky. V práci využijete skôr decentné manžetové gombíky s vlastným monogramom. A ako sa teda manžetové gombíky nosia? Vždy správne nasadené do košeľovej manžety, zdobenou stranou nahor a, samozrejme, k padnúcemu saku.

             Ak máte jasnú predstavu, nechajte si vyrobiť manžetové gombíky na zákazku

             Zákazková výroba je pre nás v Eppi jednou z najobľúbenejších činností. Chápeme, že každý zákazník je individuálny, a práve tak k nemu pristupujeme. Niekto si želá pozmeniť či upraviť už navrhnuté modely – či už doplniť šperk gravírovaním alebo vymeniť farbu a typ ozdobných diamantov a drahokamov. Iný klient však môže mať svoju vlastnú predstavu o tom, čo chce. V takom prípade sa s vami stretneme a našimi odborníkmi vytvorený návrh prevedieme do 3D modelu. Následne sa do práce pustia naši zruční zlatníci, ktorí model prenesú do reality a vytvoria vám manžetové gombíky na želanie.

             Spoznajte bližšie elegantný svet platinových manžetových gombíkov

             V našej ponuke objavíte širokú škálu rôznych tvarov i typov ozdobných prvkov. K najobľúbenejším kúskom patria manžetové gombíky s iniciálami, prípadne modely s decentným a perfektne vybrúseným čírym alebo čiernym diamantom. Vieme splniť prianie aj milovníkom neobvyklých dizajnov. Pre tých máme pripravené originálne manžetové gombíky v tvare lopty alebo ozvláštnené modrými diamantmi a drahokamami. Veľký výber u nás nájdu aj ženísi, svedkovia a ockovia, ktorí hľadajú vhodné manžetové gombíky na svadbu. Tým radi odporučíme modely, ktoré ladia so svadobnými obrúčkami a šperkami nevesty. A verte, že nemusí ísť len o manžetové gombíky s monogramom, ale aj o skutočne originálne a osobité kúsky.