Strieborné manžetové gombíky

 • Filtre:
 • Cena

 • Drahokam

 • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a modrými diamantmi Sculptor

  Strieborné manžetové gombíky s gravírom a modrými diamantmi Sculptor
  • Strieborné manžetové gombíky s gravírom Arnoud

   Strieborné manžetové gombíky s gravírom Arnoud
   • Strieborné manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Baine

    Strieborné manžetové gombíky s čiernymi diamantmi Baine
    • Strieborné manžetové gombíky s modrými diamantmi Adiel

     Strieborné manžetové gombíky s modrými diamantmi Adiel
     • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a černými diamantmi Laney

      Strieborné manžetové gombíky s gravírom a černými diamantmi Laney
      • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a diamantmi Letha

       Strieborné manžetové gombíky s gravírom a diamantmi Letha
       • Manžetové gombíky zo striebra s gravírom a modrými diamanty Ozara

        Manžetové gombíky zo striebra s gravírom a modrými diamanty OzaraManžetové gombíky zo striebra s gravírom a modrými diamanty Ozara
        • Manžetové gombíky zo striebra s gravírom a diamanty Aart

         Manžetové gombíky zo striebra s gravírom a diamanty AartManžetové gombíky zo striebra s gravírom a diamanty Aart
         • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a modrými diamantmi Basha

          Strieborné manžetové gombíky s gravírom a modrými diamantmi BashaStrieborné manžetové gombíky s gravírom a modrými diamantmi Basha
          • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a diamantmi Rosario

           Strieborné manžetové gombíky s gravírom a diamantmi RosarioStrieborné manžetové gombíky s gravírom a diamantmi Rosario
           • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a čiernymi diamantmi Grus

            Strieborné manžetové gombíky s gravírom a čiernymi diamantmi GrusStrieborné manžetové gombíky s gravírom a čiernymi diamantmi Grus
            Loading

            Aj muži túžia byť elegantní. Hľadajú spôsoby, ako vždy vyzerať dobre a upravene. A k tomu okrem skvele padnúceho oblečenia a vyleštených topánok patria aj vhodné doplnky. Keď na ne príde reč, každému najprv napadnú opasky, viazanky alebo hodinky. Ale kto si spomenie na strieborné manžetové gombíky? Práve ony totiž patria k decentným detailom, ktoré dodávajú pánskemu outfitu ten správny šmrnc.

            Ako nosiť manžetové gombíky?

            Najjednoduchšia odpoveď znie: vždy s gráciou. Ale vzhľadom na to, že manžetové gombíky ešte nie sú neoddeliteľnou súčasťou mužského šatníka, povedzme si, kedy je vhodné si ich nasadiť. Prvýkrát sa mladí muži s týmto efektným doplnkom stretávajú, keď sa chystajú do tanečnej. Okrem bielych rukavičiek by im gombíky rozhodne nemali chýbať. Z boxu na manžetové gombíky doplnok väčšinou vyberú aj na maturitnú skúšku. Nezaobídu sa bez nich ani významné míľniky vysokoškolského štúdia. Kapitolu samu o sebe predstavujú svadobné manžetové gombíky, ktoré páni vyberajú s veľkou starostlivosťou. Usilujú sa, aby šperk ladil s nevestinými klenotmi. S obľubou tiež volia manžetové gombíky s iniciálmi doplneným ozdobným gravírovaním, alebo zvýraznené farebnými diamantmi. Manžetové gombíky sú pre ženícha skrátka nevyhnutnosťou.

            Ako nasadiť manžetové gombíky?

            Základom úspechu je vlastniť košeľu s francúzskymi manžetami či s manžetami bez našitých gombíkov. Potom stačí manžetu správne zložiť, tzn. pritisnúť oba jej konce k sebe, rozhodne nepokladajte jeden na druhý ako u obyčajného zapínania. Ďalej musíte oboma dierkami prestrčiť strieborný manžetový gombík tak, aby ste jeho zdobenú časť videli na vrchnej časti manžety. Jednoducho pred seba natiahnite ruku dlaňou dolu a šperk zhora pretiahnite. Z dolnej strany uchopte otočný kolíček, ktorým gombíček zabezpečíte na mieste. Následne potiahnite za koniec manžety, aby sa v nej vybraný model lepšie zafixoval. Myslite aj na to, že okraj manžety s manžetovými gombíkmi by mal vykukovať z rukáva saka.

            Aké strieborné manžetové gombíky zvoliť?

            Naša ponuka je veľmi široká. Manžetové gombíky sa líšia tvarom i zdobením. Popri klasických geometrických tvaroch sa objavujú aj atrakcie v podobe lôpt, kvetov, hmyzu a ďalších nezvyklých dizajnov.

            Manžetové gombíky s monogramom, diamantmi alebo enamelom?

            Strieborné manžetové gombíky patria k najpredávanejším. Nadchnú decentnou a elegantnou farbou, ktorú nie je ťažké kombinovať. A samozrejme zaujmú aj priaznivou cenou. Milovníkov jednoduchosti uspokoja modely v tvare oválu alebo obdĺžnika, alebo s jemne vygravírovaným monogramom. Zaujímavý nádych gombíkom často dodáva ornament zložený z diamantov alebo farebných drahokamov. Práve posledné spomínané najčastejšie zdobia manžetové gombíky na svadbu, pretože ženích môže zladiť odtieň kameňov s farbou šperkov nevesty alebo so svadobnými farbami. A pre tých pravých fajnšmekrov sú určené gombíky ozvláštnené enamelom.