Náramky na nohu

 • Filtre:
 • Cena

 • Zoradiť
 • Skladom

 • Zlatý náramok na nohu s motívom nekonečna Infinity

   Zlatý náramok na nohu s motívom nekonečna Infinity

    Náramok na nohu: šperk pre váš členok

    Aj vaše nohy si zaslúžia skrášliť, obzvlášť ak ste milovníčkou sukní alebo nohavíc odhaľujúcich členky. Náramky boli a sú, už podľa názvu, výsadou pre ruky. Ale určite si spomeniete na dovolenku pri mori, kde ste prvýkrát uvidela stánok s náramkami na nohu. Zapletené, rôznofarebné, s mušľami alebo drobnú rolničku. U nás v Eppi ste tu ako pred stojanom v stánku pri mori. Len máme pre vás trblietavejšie varianty z drahých kovov.

    Jemné retiazky sa na nohe pri chôdzi ľahko pohojdávajú a hádžu odlesky na všetky strany. Podčiarknú tak ženskosť a je jedno, či vás to ťahá k strieborným náramkom, alebo skôr zlatým. Šperky si podľa nás zaslúži každá časť tela, preto v našej ponuke nechýbajú ani náramky na členky.

    Ako nosiť retiazky na nohu? Skombinujte rôzne štýly

    Aj retiazky na nohu podliehajú módnym trendom. V súčasnosti môžete naďabiť na veľmi zaujímavé kombinácie rôznych štýlov. Nebýva výnimkou vrstvenie zlatých náramkov so zapletenými alebo tenkými koženými šnúrkami. Na jednom sa ale zhodneme, šperky ako náramky sa jednoducho nosia a nosiť budú. V akých variantoch a kombináciách, to bude vždy len na vás.