Platinové náramky

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Drahokam

 • Náramok s farebnými drahokamami a diamantmi Celina

  Náramok s farebnými drahokamami a diamantmi Celina

 • Platinový náramok so záhnedou KattiaPlatinový náramok so záhnedou Kattia

   Platinový náramok so záhnedou Kattia

  • Platinový náramok s bielym topásom UrbanPlatinový náramok s bielym topásom Urban

    Platinový náramok s bielym topásom Urban

   • Platinový náramok s olivínom LeonidPlatinový náramok s olivínom Leonid

     Platinový náramok s olivínom Leonid

    • Platinový minimalistický náramok s modrým diamantom Axel

      Platinový minimalistický náramok s modrým diamantom Axel

     • Platinový minimalistický náramok so zeleným diamantom IdinaPlatinový minimalistický náramok so zeleným diamantom Idina

       Platinový minimalistický náramok so zeleným diamantom Idina

      • Platinový minimalistický náramok so žltým diamantom Elijah

        Platinový minimalistický náramok so žltým diamantom Elijah

       • Platinový minimalistický náramok s čiernym diamantom JanusPlatinový minimalistický náramok s čiernym diamantom Janus

         Platinový minimalistický náramok s čiernym diamantom Janus

        • Platinový minimalistický náramok s diamantom Milo

          Platinový minimalistický náramok s diamantom Milo

         • Platinový náramok s morganitom Cashel

           Platinový náramok s morganitom Cashel

          • Platinový náramok s modrým tanzanitom BurkePlatinový náramok s modrým tanzanitom Burke

            Platinový náramok s modrým tanzanitom Burke

           • Platinový náramok s granátom Tinley

             Platinový náramok s granátom Tinley

            Loading

            Náramky ako šperk fascinujúci ľudstvo celé tisícročia

            Historici si často kladú otázku: bol skôr náramok alebo náhrdelník? Dnes sa archeológovia chvália nálezmi náramkov z doby paleolitu, teda z čias pred viac než 70 000 rokmi. Hoci išlo pôvodne o pánsky doplnok nosený v hornej časti paže, postupne sa šperk rozšíril aj medzi ženami, posunul sa na zápästie a začal sa vyrábať z rôznych materiálov a drahých kovov.

            Logicky boli náramky symbolom bohatstva, zaujímavé ale je, že slúžili aj na identifikáciu v posmrtnom živote. Rôznorodo zdobený a prepracovaný šperk vídame na obrazoch žien od Kleopatry a kráľovnej Alžbety po fotografie súčasných hviezd strieborného plátna. Náramok teda zostáva neoddeliteľnou súčasťou klenotníc.

            Čaro platinových náramkov

            Ako iste viete, platina býva označovaná za kov kráľov. Ide o materiál, ktorý je veľmi vzácny a drahocenný. Preto aj náramky z neho vyrobené dýchajú luxusom. Ich nositeľky si užívajú decentný odtieň kovu, ktorý na prvý pohľad môže pripomínať striebro alebo biele zlato. Na rozdiel od nich ale platina dodáva šperkom odolnosť a trvalý lesk. Tieto luxusné platinové náramky predstavujú ideálny darček k významnejším životným míľnikom. Či už ide o úspešné zloženie záverečných skúšok, životné alebo partnerské výročie, prípadne narodenie potomka, zadovážením vysoko kvalitného a starostlivo spracovaného šperku urobíte správne.

            Elegancia minimalizmu

            Na prvý pohľad jednoduché platinové náramky zvýraznené farebným drahokamom vás rýchlo chytia za srdce. Mäkký ligot kovu totiž dokonale podčiarkuje hravé odtiene kameňov. Milovníčky klasiky podľahnú číremu diamantu. Pre dámy, ktoré si život rady trochu okorenia, predstavuje perfektnú voľbu vzácny zelený, žltý, čierny alebo modrý diamant. Pokiaľ vás láka väčší drahokam, alebo veríte v tajuplnú silu liečivých kameňov, zamerajte sa na platinové náramky s nežným morganitom alebo akvamarínom, výrazným citrínom alebo granátom, prípadne veľmi vzácnym tanzanitom.

            Pôvab gravírovania

            Tzv. customizované šperky sú aktuálne veľmi trendy. A o čo ide? O jednoduchý retiazkový náramok s kovovým detailom, ktorý zdobí gravírovanie a elegantný diamant. Do nesmrteľnej platiny si môžete nechať vyryť písmeno, meno alebo dátum podľa svojho vkusu. Zaujímavým ozvláštnením zostáva symbolické znázornenie znamenia zverokruhu. U nás v Eppi si môžete vybrať odkaz aj typ fontu, ktorý sa vám najviac páči. Gravírovanie je, samozrejme, v cene šperku, neplatíte tak nič navyše.

            Prekvapenie skryté v balíčku od Eppi

            Všetky náramky dodáva Eppi v kvalitných škatuľkách, ktoré naše šikovné kolegyne balia do zdobeného baliaceho papiera s mašľou. Vo voňavom balíčku od nás vždy nájdete veľa užitočných rád, certifikát, milú pozornosť a vybraný šperk. Veríme, že si rovnako ako my užívate odhaľovanie jednotlivých vrstiev zásielky. Pomalé zatiahnutie stužky, ktorá sa ako zázrakom rozviaže, odstránenie papiera a finálne otvorenie škatuľky. Potom už stačí platinový náramok pripnúť na zápästie a radovať sa z pôsobivého prírastku do šperkovnice.