Ako správne na zásnuby

Detailný sprievodca jedným z najdôležitejších dní v živote každej ženy. Každé dievča odmalička sníva o tej magickej chvíli, keď ju jej partner požiada, aby bola iba jeho. Nech už máte akékoľvek otázky ohľadne zásnubných prsteňov, alebo rovno chcete vedieť, ako „na vec“, ste rozhodne na správnej adrese. My vám radi cestu za vytúženým „áno“ vydláždime diamantmi.

Zásnubné prstene v roku 2023: 10 trendov, o ktorých musíte vedieťPrečítať si článok

Zásnubné prstene v roku 2023: 10 trendov, o ktorých musíte vedieť

Aj zásnubné prstene podliehajú trendom. V roku 2023 im bude vládnuť originalita, farby, symbolizmus a hlavne udržateľnosť. Čítajte ďalej a objavte 10 top trendov tohtoročnej sezóny.

Kde a ako usporiadať zásnubyPrečítať si článok

Kde a ako usporiadať zásnuby

Žiadosť o ruku je životným zlomom. V tomto článku vám poradíme, ako vybrať ideálne miesto a spôsob zásnub. Ďalej sa dozviete, na čo by ste počas žiadosti určite nemali zabudnúť a čoho sa naopak radšej vyvarovať. Nebudú chýbať ani tipy na ukrytie zásnubného prsteňa.

Plánovanie zásnub krok za krokomPrečítať si článok

Plánovanie zásnub krok za krokom

Stroskotanie zásnubného plánu alebo negatívna odpoveď na otázku „Vezmeš si ma?“. To sú snáď tie najhoršie scenáre, ktoré môžu v deň D nastať. Ako ich minimalizovať? Páni, čítajte!

25 najkrajších citátov o láskePrečítať si článok

25 najkrajších citátov o láske

Ach, tá láska… Cit, ktorý inšpiruje umelcov, ale aj obyčajných ľudí k veľkým dielam a gestám. Korenie života, bez ktorého by to jednoducho nebolo ono.

Zásnubné sety pod drobnohľadomPrečítať si článok

Zásnubné sety pod drobnohľadom

Zásnubné sety sú alternatívou pre mužov, ktorí hľadajú súčasne zásnubný prsteň aj svadobnú obrúčku. Oba tieto krúžky spolu ladia, dobre sa nosia a mávajú lepšiu cenu.

6 chýb, ktoré robíme so zásnubnými prsteňmiPrečítať si článok

6 chýb, ktoré robíme so zásnubnými prsteňmi

Zásnubný prsteň predstavuje nový začiatok rovnako ako manželstvo a vy si isto prajete, aby obidva vydržali naveky.(Nielen) s prsteňmi často neopatrne zaobchádzame. Aké sú tie najčastejšie chyby, ktorých by sme sa mali vyvarovať?

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky

Newsletter

Zľavy, súťaže a zaujímavosti

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a neunikne vám žiadna novinka.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.