Tipy, ako osláviť Valentín v dobe pandémie

Verte alebo nie, ale osláviť sviatok zamilovaných so všetkými súčasnými obmedzeniami nie je vôbec nuda. Najskôr nebudete môcť robiť veci, na ktoré ste zvyknutí, ale my pre vás máme pár tipov, ako si sviatok svätého Valentína užiť aj tak.

Láska prechádza žalúdkom

Tento rok si, bohužiaľ, nemôžete posedieť vo vašej obľúbenej reštaurácii a dať si špeciálne valentínske menu. Ani si nebudete môcť vychutnať lahodné cappucino v kresle útulnej kaviarne. O to viac je dôležité si sviatok zamilovaných spríjemniť a ukázať tomu druhému, že aj napriek všetkým strastiam posledných mesiacov ide vo dvojici všetko ľahšie.

Zdravšie valentínske menu

Nemyslíme tým, aby ste sa hneď vrhli na pečenie dobrôt z kokosovej múky, i keď aj to je určite výborný nápad. Oveľa lepší pocit je zhrešiť, ale koláčik si zaslúžiť. Dlhou romantickou prechádzkou vo dvojici.

Zistite, či má vaša obľúbená kaviareň alebo cukráreň otvorené výdajné okienko a vyberte sa na romantickú prechádzku so sladkým cieľom. Keď vyrazíte po obľúbený zákusok, kávu alebo makrónku po svojich, urobíte skvelú službu nielen svojmu telu, ale aj nálade. Uvidíte, ako sa budete domov tešiť, keď si so sebou z prechádzky ponesiete sladkú odmenu.

Káva v termohrníčku
Vyberte sa na romantickú prechádzku so sladkým cieľom.

Valentínsky rozvoz až domov

Vetru a dažďu nerozkážete a ak bude počasie práve také, že by ani psa človek von nevyhnal, nerobte si starosti. Zostaňte pod dekou a objednajte si jedlo domov. Veď kedy bude lepšia príležitosť využiť rozvoz obľúbenej reštaurácie než na Valentína? A možno vás váš podnik prekvapí aj špeciálnym menu pre zamilovaných.

Spoločné večere sú v poslednej dobe pre mnohých bežnou rutinou, preto si túto valentínsku pekne vyšperkujte. Sviečkami, kvetmi alebo ručne napísaným odkazom či valentínskym prianím.

Magické opály

Drahokamy, čo hrajú všetkými farbami

Opálové šperky

Amor nakupuje valentínske darčeky online

Celosvetová koronavírusová pandémia preklopila mnoho činností do online prostredia – vyučovanie detí, prácu, vybavovanie v bankách alebo napríklad lekcie cvičenia. V tejto dobe ale ešte viac zosilnelo nakupovanie cez internet.

Ak ste vyznávači kamenných obchodov, je pre vás teraz tá pravá chvíľa vyskúšať nakupovanie online. Uvidíte, aké je to ľahké. Potešte svoju drahú polovičku parfumom, kvetinou, šperkom či krabicou čokolády. A pokiaľ máte doma praktickú ženu, určite jej spraví radosť, keď sa navyše postaráte o víkendový nákup. Hravé duše zase poteší tucet zamilovaných balónov alebo plyšový macko.

Vyšperkovaný darček vo voňavej krabičke

Rozhodli ste sa pre šperk? Skvelá voľba. V online klenotníctve Eppi vás pri výbere navedieme. Výber toho pravého bude tak rýchly, že než sa nazdáte, už u vás bude zvoniť kuriér s voňavou a luxusne zabalenou zásielkou.

Pre tieto príležitosti máme pripravenú kategóriu šperkov s červenými drahokamami, ktoré sú na oslavu lásky ako stvorené. Vďaka ružovkastej až červenej farbe sa im vraví kamene lásky. Vyberajte z rubínových alebo granátových náramkov, príveskov, náušníc či prsteňov. Alebo zvoľte variant s červeným diamantom.

 • Strieborný prsteň s granátem a zirkónmi Heidi
  Strieborný prsteň s granátem a zirkónmi Heidi
 • Zlatý náhrdelník so srdiečkovým rubínom a diamantom Demelda
  Zlatý náhrdelník so srdiečkovým rubínom a diamantom Demelda
 • Strieborný náhrdelník s rubínom Dalina
  Strieborný náhrdelník s rubínom Dalina
 • Zlatý diamantový prívesok s rubínovým srdiečkom Mohsin
  Zlatý diamantový prívesok s rubínovým srdiečkom Mohsin
 • Strieborný rubínový eternity prsteň Camilla
  Strieborný rubínový eternity prsteň Camilla

Ak odtieňom lásky neholdujete, nemusíte do nich nutne valentínske darčeky ladiť – preskúmajte šperky v kategórii noviniek alebo personalizovaných šperkov. Nezabúdame ani na vašich pánov božských. Čo ich tak prekvapiť manžetovými gombíkmi s drobným drahokamom alebo prsteňom s gravírovaním?

Užite si sviatok zamilovaných, nech už ste kdekoľvek

Stretávate sa s kamarátmi každoročne 14. februára na víno v obľúbenej reštaurácii? Usporiadajte online schôdzku, nalejte si pohárik a pokecajte o novinkách. Takéto stretnutie online má aj svoje výhody. Veľa z vás sa nebude musieť presúvať cez polovicu mesta a mamičky riešiť niekoho na stráženie. Možno sa tak po dlhej dobe zídete zase všetci.

Nech už ste kdekoľvek, užite si Valentína po svojom. Zavolajte svojim blízkym a potešte ich tým, že na nich myslíte. Alebo si pokojne s partnerom pustite už po tretíkrát obľúbený film. A ak chcete prekvapiť niečím netradičným, veríme, že ste v našom článku našli inšpiráciu.

 • Personalizovaný prívesok s lab-grown diamantmi Yeong
  Personalizovaný prívesok s lab-grown diamantmi Yeong
 • Platinový prívesok a princom a líškou s gravírom vašej voľby Foxy
  Platinový prívesok a princom a líškou s gravírom vašej voľby Foxy
 • Platinový prívesok s čiernym diamantom a gravírom vašej voľby Azaela
  Platinový prívesok s čiernym diamantom a gravírom vašej voľby Azaela
 • Platinový oválný prívesok s diamantom a gravírom Jolyon
  Platinový oválný prívesok s diamantom a gravírom Jolyon
 • Zlatý pánsky prsteň s ručným gravírom vlastnej voľby Ulony
  Zlatý pánsky prsteň s ručným gravírom vlastnej voľby Ulony

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch