Pripravte si drink Peach Fuzz a prežite sviatky s tekutými diamantmi!

Chvíle pokoja a pohody s tými najbližšími, rozbaľovanie darčekov, sledovanie rozprávok a pochutnávanie si na najrôznejších delikatesách... to všetko neodmysliteľne patrí k vianočným sviatkom. Čo ale dodá sviatočným chvíľam a oslavám nového roka ešte väčšiu šťavu? Predsa slávnostné drinky! A my vám dnes prezradíme recept na štýlový koktejl inšpirovaný Peach Fuzz, šťavnatou farbou nadchádzajúceho roka, ktorý sme si zamilovali a veríme, že zachutí aj vám!

Peach Fuzz je nádherný broskyňovo sfarbený odtieň, ktorý spoločnosť Pantone vyhlásila farbou roka 2024 a my sme si istí, že s nami zostane oveľa dlhšie. Je totiž nesmierne inšpiratívna, podporuje kreatívne myslenie a len jediný pohľad na ňu dokáže človeku vliať do žíl teplo, energiu a optimizmus. A to sa vždy hodí, nemyslíte?

Jedinečný prsten s měsíčním kamenem a moissanity Anita
Peach Fuzz je iskrivá farba, ktorá sa úžasne kombinuje a pristane všetkým.

Tri ingrediencie, luxusný drink

Dokonale vybrúsený broskyňový diamant v zlatom odtieni. Presne tak pôsobí osviežujúci drink Peach Fuzz servírovaný v pohári na vysokej stopke, ktorý sa, rovnako ako naše šperky vo farbe Peach Fuzz, hodí do každého ročného obdobia. Môžete ho popíjať pri akejkoľvek príležitosti – od silvestrovskej párty cez oslavu narodenín, letný piknik až po obyčajné chvíle v pohodlí domova, ktorým chcete dodať štipku luxusu.

Vyzerá ako tekuté diamanty a v jeho chuti sa snúbi osviežujúca perlivosť so sladkými tónmi čerstvých (prípadne mrazených) broskýň. Je sofistikovaný a zároveň neuveriteľne jednoduchý na prípravu, ku ktorej potrebujete len dve ingredienciebroskyňové pyré a vaše obľúbené prosecco.

Ako na to?

 1. Na broskyňové pyré rozmixujte olúpané broskyne, ktoré následne zmiešajte s cukrovým sirupom v pomere 2 diely rozmixovaných broskýň na 1 diel cukrového sirupu. Vzniknuté pyré dajte vychladiť do chladničky.

 2. Do pohára na šampanské dajte asi 20 ml broskyňového pyré a potom opatrne nalejte prosecco. V tejto fáze zatiaľ nechajte pyré na dne pohára.

 3. Tesne pred podávaním drink premiešajte, aby sa broskyňové pyré s proseccom dobre prepojilo.

Tento drink je pre nás symbolom všetkého, čo by sme vám chceli do nového roka popriať. Nech je plný iskrivých momentov v spoločnosti tých, na ktorých vám najviac záleží. Nech vás sprevádza zdravie, šťastie, láska, energia a optimizmus. Nesmierne si vážime, že ste stále s nami. Je nám najväčšou cťoubyť súčasťou vašich dôležitých životných okamihov.

Pripíjame si a už sa nemôžeme dočkať, aké dobrodružstvá spolu zažijeme v novom roku, zahalenom do hrejivého zlatistého objatia farby Peach Fuzz.

Na zdravie!

Vaše Eppi

 • Zlatý prsteň s pear salt and pepper diamantom Hannah
  Zlatý prsteň s pear salt and pepper diamantom Hannah
 • Zlatý prívesok kompas s broskyňovým mesačným kameňom Vespucci
  Zlatý prívesok kompas s broskyňovým mesačným kameňom Vespucci
 • Minimalistické strieborné náušnice s morganitmi Sistine
  Minimalistické strieborné náušnice s morganitmi Sistine
 • Cluster náhrdelník s drahokamami Beck
  Cluster náhrdelník s drahokamami Beck
 • Cluster prsteň s morganitom, zafírom, citrínom a diamantom Merche
  Cluster prsteň s morganitom, zafírom, citrínom a diamantom Merche

Šperky vo farbe Peach Fuzz

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky