Tradičná a konzervatívna žena

Tradičná a konzervatívna žena

Aká je?

Vo svojom správaní je možno trochu opatrná až rezervovaná a môže občas pôsobiť staromódne, ale predovšetkým rešpektuje sama seba a svoje okolie. Je pre ňu typické slušné vychovanie a zdvorilé vystupovanie a záleží jej na tom, ako na ostatných pôsobí. Je starostlivá a sú pre ňu dôležité hodnoty ako rodina a blízke vzťahy. Zaujíma sa o svoje zdravie a je vyznávačkou zdravého životného štýlu so všetkým, čo k tomu patrí. Je starostlivá a vo svojich veciach má vždy poriadok. Má rada rituály, ktoré jej dodávajú pocit istoty a stability.

Čo má rada?

Nemá rada žiadne výstrednosti a väčšinou ju neoslovíte najnovšími technologickými vymoženosťami. Naopak ocení veci, ktoré dýchajú históriou, a preto chodí čas od času nakupovať do antikvariátu alebo starožitníctva. Dáva prednosť papierovým knihám pred čítačkou alebo tabletom. Baví ju prehliadať si albumy so starými fotografiami, miluje čiernobiele filmy a možno si aj občas púšťa vážnu hudbu. Piatkové večery najradšej strávi s rodinou a priateľmi v domácom prostredí, v bare alebo klube ju uvidíte len málokedy. Vo voľnom čase taktiež rada varí a pečie.

Čo nosí?

V jej šatníku pravdepodobne nenájdete žiadne najnovšie módne výstrelky a pestrofarebné kúsky. Jej štýl obliekania je skôr jednoduchý a praktický. Dáva prednosť takému oblečeniu, ktoré je nadčasové a univerzálne. V móde príliš neexperimentuje a pokiaľ našla svoj štýl, ktorý jej sedí, je mu verná. Rada nosí šaty a sukne, a ak si oblečie aj nohavice, väčšinou ich doplní elegantnou košeľou. Na ramene nosí väčšiu kabelku, do ktorej sa pohodlne vojde diár aj ďalšie nevyhnutnosti. Ostatné doplnky volí skôr jednoduché, občas svoj outfit oživí farebnou šatkou a najčastejšie na nej uvidíte perly alebo šperky s malými kamienkami.

Aký je jej make-up a účes?

Jej líčenie nie je výrazné, čo však neznamená, že by sa o svoj vzhľad nestarala. Nepúšťa sa však do žiadnych veľkých experimentov a pre bežný deň si vystačí s riasenkou a púdrom. Pokiaľ si farbí vlasy, tak iba do prirodzených odtieňov a nosí ich najčastejšie rozpustené alebo stiahnuté do jednoduchého copu.