Romantické nápady na Valentína

Všetci radi počúvame sladké vyznania lásky, čo bystro okomentovala i anglická spisovateľka George Eliot: “Som rada milovaná. Ale ešte radšej počúvam, že som milovaná.” A pretože deň svätého Valentína je skvelou príležitosťou, kedy môžeme našim milovaným spríjemniť deň romantickými slovami, rozhodne sa nehanbíme. Môžete napríklad vyskúšať niektorí z 15 originálnych spôsobov, ako vyznať lásku.

  1. Na malé papieriky napíšte všetky možné spôsoby bozkov, ktoré vás napadnú (napr.. vášnivý bozk, bozk na tvár,..). Papieriky s názvami bozkov vložte do darčekovej taštičky a darujte ju milovanej osobe. Tá si potom z taštičky vyťahuje kartičky s bozkami, ktorými ju rovno zasypete.
  2. Napíšte milovanej osobe romantickou spoveď všetkých dôvodov, prečo ju milujete. Každý deň si tak môže pripomínať, prečo je pre vás dôležitá.
  3. Pripravte si pre milovanú osobu dobrodružnú hru. Keď vylúšti všetky hádanky, zistí nápoveď ku skrýši, kde bude schovaný jej valentínsky darček. Prípadne ju môžu nápovede doviesť na miesto, kde ste pre ňu pripravili zvyšok programu na valentínsky večer.
  4. Po lahodnej večeri si pripravte uvoľňujúcu masáž a romantický film. Ideálne prekvapenie po namáhavom pracovnom dni (alebo týždni).
  5. Prekvapte svoju milovanú osobu spoločným výletom alebo dovolenkou. Tento rok vychádza Valentín na nedeľu, tak toho využite a vyrazte si niekam spoločne na celý víkend.
  6. Darujte svojej priateľke kyticu ruží a na každú stonku kvetiny pripevnite lístoček s návrhmi na vaše budúce schôdzky a rande. Uveďte jej obľúbené aktivity, z ktorých si potom bude môcť postupne vyberať.
  7. Vyjdite si na večeru do obľúbenej reštaurácie a prekvapte svojho partnera alebo partnerku zoznamom všetkých nezabudnuteľných okamžikov, ktoré ste spoločne prežili za uplynulý rok.
  8. Darujte jej kyticu ruží, ale tú poslednú ružičku jej odovzdajte počas recitovania milostnej básne.
  9. Užite si romantický večer bez detí, napríklad nad prípravou obľúbenej večere. Spoločné varenie môže byť romantický a nezabudnuteľný zážitok.
  10. Objednajte si jedlo zo svojej obľúbenej reštaurácie a urobte si originálny valentínsky piknik s všetkými členmi rodiny uprostred obývačky.
  11. Pokiaľ nemôžete byť na svätého Valentína spolu, pripravte si pre svoju milovanú osobu prekvapenie v podobe valentínskej zásielky, ktorú môžete doručiť pokojne i na druhý koniec sveta.
  12. Prekvapte svoju drahú polovičku jedlom plným symbolov lásky. Napríklad originálnym toastom v tvare srdiečka alebo nápisom “Milujem ťa” z čokoládových bonbónov.
  13. Do všetkých možných vreciek schovajte svojej milovanej osobe cukríky v tvare srdiečok. S každým nečakane objaveným bonbónom bude mať znovu a znovu úsmev na perách.
  14. Napíšte básničku alebo citát, ktorý vystihuje vašu lásku. Pre inšpiráciu sme pre vás vybrali tie najkrajšie zamilované citáty.
  15. Vytvorte originálnu valentínku, na ktorú napíšete, prečo je pre vás milovaná osoba tak dôležitá. Ak si trúfnete, môžete k valentínke vytvoriť celý valentínsky album plný vašich spoločných fotografií.
  • Prsteň v tvare srdca plný diamantov Chleo
   Prsteň v tvare srdca plný diamantov Chleo
  • Personalizovaný prívesok s drahokamom a písmenom Gary
   Personalizovaný prívesok s drahokamom a písmenom Gary
  • Ružový keramický prívesok v tvare srdca s diamantom Cristina
   Ružový keramický prívesok v tvare srdca s diamantom Cristina
  • Strieborný náramok Malý princ so slonom a gravírom
   Strieborný náramok Malý princ so slonom a gravírom
  • Cluster prsteň s morganitom, zafírom, olivínom a diamantmi Esme
   Cluster prsteň s morganitom, zafírom, olivínom a diamantmi Esme
  • Strieborný náhrdelník s medailónmi a gravírom Kate
   Strieborný náhrdelník s medailónmi a gravírom Kate

  Valentínske darčeky

  Newsletter

  Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

  Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

  Emailovú adresu ste nezadali správne.

  Musíte súhlasiť s podmienkami.

  Témy, o ktorých píšeme

  • Čítať túto tému

   Všetko o šperkoch

  • Čítať túto tému

   Zásnuby

  • Čítať túto tému

   Všetko o svadbe

  • Čítať túto tému

   Ako na darčeky