Chic a hipster žena

Chic a hipster žena

Aká je?

Na prvý pohľad pôsobí nedostupne. Všetko a všetkých ma prečítaných. Je veľmi nezávislá a vo všetkom, čo robí, je sebaistá. Zaujíma sa o všetko nové, navštevuje vernisáže súčasného umenia, novo otvorené podniky a veľmi rada všetky tieto poznatky zdieľa na sociálnych sieťach. Jej instagramový profil má zaujímavý obsah a na všetky fotky používa rovnaký filter. Má rada čisté línie. Niečo ako architekti a dizajnéri. Rada sa učí novým veciam, ale zároveň nechce zatracovať všetko staré. Ako prvá vie, čo je teraz najviac aktuálne.

Čo má rada?

Určite si rada dá avokádový toast s chia semienkami a šálku s flat white v miestnom novo otvorenom espresso bare. Záleží jej na kvalite, čerstvosti. A tak trochu aj na ľuďoch, ktorí do daného podniku chodia. Na svet sa často pozerá skrz prisma nejakého objektívu. Veľmi rada fotí – či už zrkadlovkou, analógom alebo telefónom. Miluje artové kiná, hudobné festivaly, galérie súčasného umenia, ale taktiež prechádzky prírodou. Je veľmi pravdepodobné, že a aj svoj blog, kde všetky tieto zážitky zdieľa.

Čo nosí?

V jej šatníku nájdete celkom striktný monochromatizmus. Strieda sa tu čierna so šedou, biela s nude farbou a zase dokola. Možno tu nájdete ešte akcenty striebornej, ale viac farieb už najskôr nie. Nemá rada, keď sa má v móde niekam škatuľkovať, je predsa tak nezaraditeľná! Určite ste ju už ale stretli v čiernych skinny jeansoch, bielom tričku a čiernych sneakers s bielou podrážkou! Nie? Tak možno to bolo v tých šedých šatách rovného strihu, ale tie botasky mala určite na sebe! A miesto kabelky niesla menší batoh. Možno väčší, ale zaručene od nejakého lokálneho dizajnéra. Moc si nepotrpí na prezdobenosti

Aký je jej make-up a účes?

Najčastejšie používa len púder a jemne si vykreslí ružové líčka. Riasenka jej skvele vystačí, nič viac nepotrebuje. Trochu si orámuje oči čiernou linkou, keď sa chystá na vernisáž alebo v piatok do klubu.