Elegantná a minimalistická žena

Elegantná a minimalistická žena

Aká je?

Je pôvabná a nechýba jej sebadôvera. Je si dobre vedomá svojej hodnoty a toho, kým je. Svojím vystupovaním pôsobí sofistikovane a sebaisto, aj keď i ona môže byť vnútri zraniteľná. Dokáže sa prispôsobiť akejkoľvek situácií a vždy presne vie, čo sa od nej v danú chvíľu očakáva. Na všetkých ľudí vo svojom okolí je vždy milá bez ohľadu na to, či ich má rada alebo nie. Dokáže ovládať svoje emócie a zachovať kľud aj v konfliktných a náročných situáciách. Je rozvážna a skromná a nechýba jej pokora.

Čo má rada?

Vo všetkom má rada jednoduchosť a účelnosť, nech už sa to týka toho, čo robí alebo čo nakupuje. Vo voľnom čase si rada prečíta knihu, vďaka ktorej obohatí svoje znalosti. Pokiaľ vyberá, na čo pôjde do kina, zvolí najčastejšie dokumentárny alebo nezávislý film. V domácnosti, ktorú zariaďuje, nájdete predovšetkým jednoduché línie a základné farby, ktoré dômyselne doplní niečím výraznejším. Nemá rada preplnené priestory a veľké množstvo dekorácií a všetko má vždy starostlivo zrovnané a usporiadané.

Čo nosí?

Oblieka sa decentne a primerane podľa toho, čo si daná situácia žiada. Nikdy sa jej nestane to, že by na nejakú udalosť prišla nevhodne oblečená. Jej šatník nie je nijak veľký, vystačí si s tým najnutnejším a nemá potrebu sa so svojím oblečením predvádzať, v čom tkvie jej skutočný pôvab. Dáva prednosť jednoduchým, nadčasovým kúskom, ktoré nie sú na prvý pohľad ničím výnimočné. Víťazi u nej kvalita nad kvantitou a vyberá si oblečenie, ktoré jej vďaka kvalitným materiálom vydrží nie len na jednu sezónu. V jej obliekaní prevládajú skôr tmavšie farby doplnené neutrálnou bielou alebo béžovou. Svoje outfity doplní elegantnými hodinkami a decentnými šperkami.

Aký je jej make-up a účes?

Je vždy starostlivo upravená a volí najčastejšie jednoduchý a nie príliš výrazný štýl. Ako správna dáma sa ale vždy prispôsobí tomu, čo daná situácia vyžaduje. Pokiaľ teda vyrazí na ples, zvolí naopak slávnostné líčenie. V prvom rade sa ale riadi zásadou, že menej je viac. Cez deň nosí vlasy vyčesané do hladkého copu, na večer volí jednoduchý drdol.