Extravagantná žena

Extravagantná žena

Aká je?

V dave ju nie je možné prehliadnuť, pretože svojím vzhľadom aj vystupovaním vyčnieva nad ostatnými. Je rada centrom pozornosti a užíva si obdivné pohľady svojho okolia. Používa výrazné gestá, ktoré na niekoho môžu pôsobiť možno až príliš okázalo. Má rada dramatické situácie, v ktorých môže nechať vyniknúť svoje herecké sklony. Je veselá a priateľská a užíva si svoj život naplno. Svojím smiechom vždy zaplní celú miestnosť. Nemá rada stereotyp, a tak sa po jej boku určite nenudíte.

Čo má rada?

Je milovníčkou všetkého originálneho, nezvyčajného a výstredného. Má silné estetické cítenie a rada sa obklopuje peknými vecami. S obľubou nakupuje dizajnové kúsky, ktorými vybavuje vašu domácnosť. Rada skúša nové veci, či už sa jedná o reštauráciu, kaviarne, alebo miesta, kam jazdíte na dovolenku. Pre vašich priateľov organizuje veľkolepé party a užíva si rolu hostiteľky. O všetkých akciách a novinkách sa nezabúda deliť prostredníctvom fotiek a komentárov na sociálnych sieťach.

Čo nosí?

Jej oblečenie je naozaj pestré. Nebojí sa farieb, neobvyklých vzorov ani zaujímavých strihov. Sleduje najnovšie trendy a inšpiruje sa u módnych návrhárov, ale zároveň má svoj jedinečný a nenapodobiteľný štýl. V obliekaní veľmi experimentuje a málokedy ju stretnete v tom istom po druhýkrát. Nosí to, na čo by väčšina ostatných nenašla odvahu. Svoje outfity taktiež rada doplní výraznejšími šperkami a v jej šperkovnici určite nájdete masívne statement náhrdelníky a ďalšie originálne a výrazné kúsky.

Aký je jej make-up a účes?

Aj v líčení rada experimentuje a využíva veľa farieb. Často ju môžete stretnúť s výraznými odtieňmi, alebo naopak s červeným rúžom. V rovnakých tónoch potom doplní aj lak na nechty. Účesy často strieda a nebojí sa nových vecí. Už vás najskôr neprekvapí, pokiaľ raz príde domov s ružovými prúžkami a nabudúce zas s drdolom zdobeným živým kvetom.