Romantická princezná

Romantická princezná

Aká je?

Romantička verí, že pre každého na svete existuje druhá polovička. A pokiaľ ju nájde, venuje jej všetko. Vaša priateľka je starostlivá, obetavá, nežná a láskavá. Vo svojom živote verí v ideály, možno niekedy pôsobí až príliš naivne. Je ako éterická víla, ktorá sa občas nechá uniesť svojimi snami a predstavami a pláva si na ružovom obláčiku. Vďaka tomu si ale užíva život a dokáže nájsť krásu aj v maličkostiach. Nedopustí krivdu a spravodlivosť je pre ňu jedna z najdôležitejších hodnôt.

Čo má rada?

Miluje zvieratá a prírodu. Pokiaľ si má vybrať, na aký film sa pozrie, určite sa rozhodne pre romantickú komédiu so šťastným koncom. A určite si pri nej aj trochu poplače. Taktiež nepohrdne romantickými pesničkami. Zbožňuje svojich kamarátov a blízkych, pre ktorých je schopná urobiť všetko. Zároveň si ale užíva pozornosť, ktorú jej venujete, a túži po tom byť hýčkaná. V lete ju bavia pikniky a západy slniečka na terase s pohárom ružového vína, pri ktorých si zapisuje niečo do svojho denníka. Vo váze u nej najčastejšie nájdete lúčne kvety alebo ružové pivonky.

Čo nosí?

Jej šatníku vládnu pastelové farby a romantické prvky ako mašličky, volániky alebo kvetinové motívy. Je stále upravená, aj keď už najskôr našla toho pravého princa svojich snov. Najradšej nosí šaty a sukne s košieľkami, ktoré doplní lodičkami alebo páskovými sandálmi, v zime vysokými čižmami na podpätku. V jeansoch alebo iných nohaviciach ju stretnete len málokedy, pokiaľ vôbec. Nemá v obľube vyzývavé oblečenie a ani mnoho tmavých farieb. Šperky volí skôr decentné a v jej šperkovnici určite nechýbajú perly.

Aký je jej make-up a účes?

Líči sa iba veľmi decentne a jemne, na prvom mieste je u nej prirodzenosť. Nemôžu jej ale chýbať perleťové očné tiene, ružové líčka a riasenka. Pery si rada pretrie nevýrazným leskom alebo rúžom v nežných ružových tónoch. Nechty má stále upravené a nalakované najčastejšie v pastelových farbách. O svoje vlasy sa dôkladne stará a často si zaplieta copy alebo si vlasy jemne natočí. V lete sa rada ozdobí kvetinovým venčekom.