Vintage a glamour žena

Vintage glamour

Aká je?

Ona nie je len skutočná dáma. Je to takmer šelma! Kam vstúpi, všade sa o nej vie. Každý si ju všimne. Nie je prvoplánovo vyzývavá, ale zmyselná. Je to typická femme fatale, ktorá nejedného muža dostane do kolien. Jej názory sú pevné a nemenné. Nenarozpráva toho príliš, ale často máva posledné slovo. Pri pohľade na ňu vidíte dominantnú a sebavedomú ženu, ktorá si užíva svoju ženskosť so všetkým, čo k tomu patrí. Jej outfit, jej chôdza, jej parfum. Všade môžete vidieť ten výraz. A jej šperky? Vždy sú zladené do toho najmenšieho detailu s celou jej osobnosťou.

Čo má rada?

Miluje starožitnosti, ale nachádza krásu aj v nových veciach. Musia mať ale dušu. Rada chodí do kaviarní, kde si určite objednáva sladké cappuccino. Večer ju ale nájdete v bare. Jej prsty budú objímať pohárik koňaku alebo aperitívu či absintu. Miluje totiž výrazné chute. Veľmi pravdepodobne sa vyzná v umení a zbiera ho. A možno má doma aj mačku. Sú si tak podobné!

Čo nosí?

Nosí sukne, šaty a dáva prednosť košeliam pred tričkami. V jej šatníku nájdete smaragdovú, vínovú, purpurovú, čiernu, červenú, ale aj krémovú farbu. Vždy uprednostňuje výrazné kúsky, ktoré vyjadria jej dokonalé ženské tvary. Pokiaľ môže, nosí zvodné lodičky alebo akékoľvek sexy topánky na opätku. Ak je to možné, vždy ladí svoju obuv s kabelkou. V detaile je totiž sila!

Aký je jej make-up a účes?

Jej pleť je skôr bledá. Nerada sa opaľuje. Ale jej oči a pery sú vždy výrazné. Dáva si veľký pozor, aby jej manikúra vždy ladila s rúžom. Vlasy má zakaždým upravené do perfektného účesu. Dáva prednosť dlhým vlasom pred krátkymi, pretože si ich môže vždy natočiť.