Ako ušetriť pri nákupe diamantov a diamantových šperkov

Chystáte sa investovať do diamantov alebo kúpiť prsteň s týmto drahým kameňom? Nechcete minúť polovicu svojich úspor a chcete mať istotu, že sa rozhodnete pre tú najlepšiu možnosť?

8 tajomstiev, ktoré pred vami predajcovia diamantov a klenotníci ukrývajú

Ak ste si začali o diamantoch zisťovať nejaké informácie, asi tušíte, že je veľa vecí, ktoré je potrebné pri nákupe zvážiť. Máte pocit, že sa nevyznáte v 4C? Že neviete nič o tvaroch diamantov? Rozhodne sa tým nenechajte odradiť! Chceme vám všetko čo najviac uľahčiť, a tak sme pre vás pripravili infografiku, v ktorej nájdete naše tipy na to, ako pri nákupe diamantu alebo diamantového šperku čo najviac ušetriť, ale zároveň vybrať taký kúsok, s ktorým budete nad mieru spokojní!

8 tajomstiev, ktoré pred vami predajcovia diamantov a klenotníci ukrývajú

Kontaktujte nás

Veríme, že s našimi tipmi pre vás bude svet diamantov zrozumiteľnejší a ich nákup pre vás bude čo najjednoduchší. Ak máte stále nejaké pochybnosti, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám odpovieme na všetky otázky, ktoré vás napadnú. Kontaktovať nás môžete na LiveChate, na e-maily otazky@eppi.sk alebo na našej bezplatnej infolinke 800 222 330.

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky