Celebrity a diamant

Výnimočné diamanty vždy priťahovali pozornosť slávnych osobností, ktoré často týmto trblietavým kamienkom doslova prepadli. Slávne herečky, speváčky a iné celebrity tak vidíme na červených kobercoch a galavečeroch ovešané úchvatnými šperkmi s blyštiacimi diamantmi. Poďte sa s nami pozrieť na známe celebrity so skutočne nezabudnuteľnými diamantovými šperkmi. Ak by vás zaujímalo, ktoré celebrity sa pýšia zásnubnými prsteňami s najväčšími diamantmi, pozrite sa na náš článok, ktorý sme pre vás pripravili.

Jennifer Aniston

V roku 2013 slávna herečka na odovzdávaní filmových cien doslova zažiarila a to nie len vďaka svojmu hereckému umeniu, ale tiež vďaka kolekcii diamantových šperkov, ktoré si na túto slávnostnú príležitosť obliekla. K lustrovým diamantovým náušniciam zvolila vintage vrstvené náramky plné oválnych diamantov a neprehliadnuteľný prsteň s podmanivým bielym diamantom.

Jennifer Aniston

Lucy Liu

Na slávnostný večer odovzdávania cien Emmy v roku 2014 si pôvabná herečka Lucy Liu zvolila jemné krémové šaty, decentný make-up a originálne visiace diamantové náušnice zo žltého zlata. Náušnice sú tvorené tromi diamantmi oválneho a kvapôčkového tvaru.

Lucy Liu

Heidi Klum

Aj modelka Heidi Klum si potrpí na krásne šperky a tak si v roku 2010 na odovzdávanie cien Emmy zobrala úchvatný výrazný náhrdelník v štýle vintage, plný diamantov a rubínov. Cena tohto náhrdelníku údajne presiahla 3 milióny dolárov.

Heidi Klum

Helen Mirren

Cenami ovenčená pôvabná herečka si v roku 2014 vzala na premiéru svojho nového filmu Red 2 úchvatnú kolekciu šperkov plnú rubínov a diamantov. Kolekcia sa skladá z visiacich náušníc a upnutého náhrdelníku originálneho dizajnu.

Helen Mirren

Penelope Cruz

Na odovzdávaní Oscarov v roku 2014 si krásna herečka obliekla romantické ružové šaty netradičného strihu, ku ktorým zvolila jednoduchý vyčesaný drdol a visiace diamantové náušnice s detailom kytičky.

Penelope Cruz

Angelina Jolie

V roku 2014 zažiarila herečka Angelina Jolie na odovzdávaní filmových cien s neprehliadnuteľnými diamantovými náušnicami o úctyhodnej karátovej váhe 42 ct. Trblietavé diamanty oválneho tvaru a bezchybného lesku sú osadené v žltom zlate.

Angelina Jolie

Charlize Theron

V rovnakom roku sa na červenom koberci objavila herečka Charlize Theron s krásnym diamantovým náhrdelníkom z dielne Harryho Winstona. Blyštiace diamanty vynikli vďaka jednoduchým čiernym šatám, ktoré ešte doplnila malými napichovacími náušnicami.

Charlize Theron

Jessica Alba

Šperk z dielne Harryho Winstona zvolila i herečka Jessica Alba a to na odovzdávanie cien Zlatého glóbusu. Úchvatným diamantovým náhrdelníkom v hodnote takmer 5,8 miliónov dolárov tak skvelo doplnila broskyňové šaty návrhára Oscara de la Renty.

Jessica Alba

Jennifer Garner

Platinový náhrdelník herečky Jennifer Garner je ukázkou oblíbené módy konce 19. století, která má stále své obdivovatele i v dnešní době. Tento krásný náhrdelník ve stylu vintage obsahuje třpytivé diamanty o celková karátové váze 200 ct.

Jennifer Garner

Beyoncé

Pozornosť fotografov na seba pravidelne upútava i speváčka Beyoncé, ktorá si na odovzdávaní Zlatých glóbusov zobrala tento dizajnovo originálny náhrdelník plný trblietavých diamantov.

Beyoncé

Zdroj obrázkov: pinimg.com, firenzejewels.com, 1.bp.blogspot.com

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky