Rady a návody

Šperky sú ozdobou plnou fantázie a jemnej krásy a sú stvorené na to, aby nám prinášali radosť. Vieme však, že to s nimi nie je vždy jednoduché. Nechajte ale radšej starosti na nás a užívajte si len to príjemné. Pokiaľ si neviete dať rady už pri výbere toho vhodného šperku, pripravili sme pre vás množstvo tipov, ako na to. Šperk už máte, ale neviete, k akému oblečeniu, alebo pri akej príležitosti ho nosiť? I v tom vám radi poradíme. Nájdete tu i návod na to, ako sa o šperky správne starať, aby vám vydržali doslova celý život.

Pripravte si drink Peach Fuzz a prežite sviatky s tekutými diamantmi! Prečítať si článok

Pripravte si drink Peach Fuzz a prežite sviatky s tekutými diamantmi!

Pripravte si osviežujúci drink inšpirovaný šťavnatou farbou roka 2024 menom Peach Fuzz, ktorá dodá nielen vianočným sviatkom a novoročným oslavám tú pravú iskru.

Prepichovanie uší a nastreľovanie náušníc - všetko, čo musíte vedieťPrečítať si článok

Prepichovanie uší a nastreľovanie náušníc - všetko, čo musíte vedieť

Niektorí z nás majú uši prepichnuté už od detstva, iní to podstupujú neskôr. Čo by ste o tomto malom zákroku mali vedieť, či už sa ho chystáte podstúpiť vy, alebo vaše deti?

Poradíme vám, ako osláviť Valentín aj v dobe pandémiePrečítať si článok

Poradíme vám, ako osláviť Valentín aj v dobe pandémie

Chcete si spríjemniť svätého Valentína niečím netradičným? Pozrite sa na inšpiráciu do článku, v ktorom sú tipy nielen na valentínske darčeky.

Šperky v lete: tipy a trikyPrečítať si článok

Šperky v lete: tipy a triky

Aké šperky si vyberať na leto a ako ich navzájom kombinovať? Prečo vašim klenotom nepristanú kúpele ani voda v bazéne? Ako na kovy a drahé kamene pôsobí pot, dezodoranty a opaľovacie krémy? Na tieto a ďalšie otázky nájdete odpovede v nasledujúcom článku.

Sprievodca pánskymi šperkamiPrečítať si článok

Sprievodca pánskymi šperkami

Vlastniť pánsky šperk neznamená, že je jeho nositeľ akokoľvek menej mužný. Manžetové gombíky, kravatové spony či elegantné pánske prstene predstavujú vysoko módne a aj praktické doplnky. Poďme sa pozrieť, čo všetko svojim nositeľom ponúkajú.

Vyberáme detský šperkPrečítať si článok

Vyberáme detský šperk

Detským šperkom už dávno nie sú iba detské náušnice. Takisto už nie je výsadou iba dievčenského pohlavia. Je to dokonca veľmi vhodná investícia. Jeho výber má však určité špecifiká, aby si dieťa so šperkom vzájomne neublížili. Prečítajte si, ako pri nákupe klenotov pre prckov postupovať.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky

Newsletter

Zľavy, súťaže a zaujímavosti

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a neunikne vám žiadna novinka.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.