Úprava šperku z našej ponuky

Dokonalý klenot tak, ako ho vidíte vy

Úprava šperku z našej ponuky

Úprava šperku z našej ponuky podľa vašich predstáv

Našli ste v našej ponuke šperk, ktorý by sa vám páčil, ale chceli by ste ho z iného materiálu? Alebo váhate medzi dvoma rôznymi kúskami a z každého by ste chceli niečo? Radi vám v rámci zákazkovej výroby prispôsobíme dostupné modely tak, aby presne zodpovedali vašim požiadavkám.

Najčastejšie priania našich klientov sa týkajú úprav prsteňov. Väčšinou ide o výmenu kameňov, ich pridanie (alebo naopak odobratie) či zmeny osadenia, výber inej kombinácie kovov alebo celkovú zmenu architektúry prsteňa. Možností je toľko, koľko si len vymyslíte.


Prstene
Zlaté svadobné prstene Catela s lesklým povrchom namiesto matného
Prsteň s morganitom
Zásnubný prsteň Maya s morganitom namiesto diamantu
Náhrdelník so smaragdom
Na želanie sme trojuholníky vyrobili v inom pomere a osadili diamanty
Prsteň s ametystom
Zlatý prsteň Georgina s ametystom namiesto turmalínu

Čo môžeme na šperku napríklad zmeniť?

Možno budete prekvapený, ako môžete vnímať aj tie najminimalistickejšie šperky, ktoré sa po vašich pripomienkach a žiadostiach o úpravu stanú skutočne ojedinelými kúskami.


Výmena drahokamov, ich doplnenie či úprava osadenia

Na vaše želanie môžeme prsteň osadiť iným centrálnym drahokamom – od ametystu až po tanzanit. Pokiaľ by vám na prsteni chýbalo trblietanie drahokamov, môžeme doplniť obrúčku po jej obvode napríklad postrannými diamantmi. Ďalšia modifikácia sa môže týkať samotného osadenia centrálneho kameňa, kde môžeme vytvoriť šesť krapien namiesto štyroch.

Rad modelov vo variáciách s rôznymi drahokamami si môžete pozrieť na našich stránkach. Pokiaľ vám aj napriek tomu v ponuke chýba drahokam, ktorý by ste pre svoj šperk radi využili, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám vyjdeme v ústrety a v rámci zákazkovej výroby vám vaše prianie splníme.


Kombinácia viacerých zlatých odtieňov

Pokiaľ sa vám páči kombinované zlato, môžeme vytvoriť obrúčku prsteňa v inej farbe zlata než je hlavička, ktorá nesie drahokam. U našich klientov v tomto prípade najčastejšie vyhráva kombinácia bieleho a žltého zlata.


Dekoratívne gravírovanie

Ďalšou populárnou úpravou sú vintage prvky, ktoré dokážeme docieliť prepracovaným gravírovaním od našich skúsených rytcov. Tieto dekoratívne prvky sa najlepšie vynímajú po obvode prsteňov.


Spojenie niekoľkých prvkov do jedného klenotu

Šperky z našej ponuky môžete aj ľubovoľne kombinovať a dať tak vzniknúť novému modelu, presne podľa vašich predstáv.


Prsteň s diamantom
Model Nenni s diamantom a so špeciálnym vintage gravírovaním
Pozlátené náušnice
Strieborné náušnice so zelenými ametystmi Nysa na želanie pozlátené
Prsteň s topásom
Namiesto tanzanitu a modrých zafírov má prsteň Hanis topás a ružové zafíry
Smaragdové náušnice
Náušnice Memmon sú na želanie klienta pozlátené na ružové zlato

Každému šperku venujeme tú najlepšiu starostlivosť

Potrebujete pozmeniť záchytné očko v prívesku alebo úplne zmeniť spôsob zapínania náušníc? Všetky tieto úpravy pre vás radi zariadime. Zákazková výroba sa totiž netýka iba prsteňov, ale aj náušníc, náramkov, náhrdelníkov alebo manžetových gombíkov.

Stačí nás kontaktovať, aby sme vám poskytli profesionálnu konzultáciu. Všetky modely z našej stránky dokážeme prispôsobiť vášmu vkusu tak, aby sa stali originálnymi šperkami na mieru.

Máte záujem o úpravu šperku z našej ponuky?

Celý proces je úplne jednoduchý, stačí vyplniť túto nezáväznú objednávku. Pošlite nám názov vami vybraného šperku z našej ponuky alebo jeho fotku a doplňte detailný popis toho, ako by mali úpravy vyzerať. Čím viac informácii nám o svojom vysnívanom šperku poskytnete, tým viac sa dokážeme priblížiť k naplneniu vašich predstáv. Vaše požiadavky spracujeme a ozveme sa vám hneď, ako to bude možné.

Nezabudnite: zaslanie návrhu vás k ničomu nezaväzuje, na cene a presnom dizajne sa spoločne dohodneme. Informujte sa u nás úplne nezáväzne!

Nezáväzná objednávka
Viete rovno aj ďalšie podrobnosti? Dajte nám vedieť!
Z akého materálu má byť šperk vyrobený?
Vybrať obrázok…

Max. veľkosť súboru je 5 MB.

* povinné položky