Zaujímavosti

V tejto časti nájdete články, vďaka ktorým sa dozviete veľa zaujímavostí zo sveta šperkov a drahokamov. Sledujeme najnovšie trendy a pravidelne vás informujeme, čo sa kde práve udialo a aké šperky teraz letia. Zároveň sa občas pozrieme do minulosti a ukážeme si skvosty, ktoré zdobili slávne ženy minulého storočia. Vyberáme pre vás tie najhorúcejšie novinky, ktoré hýbu svetom šperkov a všetkým, čo so šperkami súvisí. Aktuality sú plné slávnych osobností a žiarivých drahokamov.

Symbolika šperkov: znak nekonečnaPrečítať si článok

Symbolika šperkov: znak nekonečna

Čo pre vás znamená nekonečno? Poďme sa bližšie zoznámiť s významom tohto mystického symbolu a vysvetliť si, na aké príležitosti sa hodia šperky ním ozdobené.

Symbolika šperkov: znak karmyPrečítať si článok

Symbolika šperkov: znak karmy

Veríte v spravodlivosť vesmíru? Súhlasíte s tým, že všetky naše činy majú nevyhnutné dôsledky? V tom prípade si nenechajte ujsť šperky so symbolom karmy.

Symbolika šperkov: Toi et Moi prsteňPrečítať si článok

Symbolika šperkov: Toi et Moi prsteň

Toi et Moi prsteň. Unikátny zásnubný prsteň vznikol vďaka Napoleonovi a dodnes žiari na výslní trendov. Ako tento krásny symbolický šperk vyzerá a ktoré celebrity ho nosia? Čítajte ďalej!

Tajomstvo čínskeho zverokruhuPrečítať si článok

Tajomstvo čínskeho zverokruhu

Znamenia čínskeho zverokruhu tvorí dvanásť zvierat. Každému roku vládne jedno z nich. Znamenia majú svoj charakter, ktorý dokážu ovplyvniť a posilniť drahokamy, čísla alebo kvety.

Dedičstvo po babičke alebo aké dedičné šperky existujúPrečítať si článok

Dedičstvo po babičke alebo aké dedičné šperky existujú

Dedičstvo po babičke môže byť starý zlatý prsteň alebo náhrdelníky z perál. Zaujíma vás, aké dedičné šperky sa predávajú z generácie na generáciu?

5 netradičných šperkov, ktorými zaujmetePrečítať si článok

5 netradičných šperkov, ktorými zaujmete

Už vás nebaví zdobiť sa klasickými náušnicami, náramkami, prsteňmi? Máme pre vás tipy na šperky, s ktorými si ozdobíte iné časti tela a určite zaujmete.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky

Newsletter

Zľavy, súťaže a zaujímavosti

Prihláste sa k odberu nášho newslettera a neunikne vám žiadna novinka.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.