Kvalitné materiály sú základom Vremmy

Hodinky patria k doplnkom každodenného života. Sprevádzajú vás na každom kroku, a preto si zaslúžite kúsok, ktorý vyniká kvalitou a odpovedá vášmu vkusu. Doprajte si hodinky švajčiarskej kvality, v ktorých sa snúbi precízna ručná práca, spoľahlivosť a osobitá estetika.

Švýcarsky přesné

Švajčiarsky presné

V našich hodinkách nájdete originálnu švajčiarsku kvalitu v podobe tradičného strojčeka Sellita SW200, ktorý sa môže pochváliť precíznym rotorom a výdržou až 38 hodín. Vďaka 26 lab-grown rubínom dochádza k minimálnemu treniu pohyblivých častí mechanizmu. Hodinky Vremmy s vami teda vydržia niekoľko desiatok rokov bez nutnosti ich častej údržby.

  • Švajčiarsky strojček
  • Výdrž až 38h
  • 26 rubínov
Automatický pohon

Automatický pohon

Užívajte si estetiku a efektívnosť automatického pohonu hodiniek. Starostlivá práca remeselníkov zaručuje hladký pohyb ručičiek. V porovnaní s bežným tikajúcim quartz mechanizmom vás nadchne tichý a plynulý pohyb sekundovej ručičky. Výhodou automatického pohonu je aj jeho šetrnosť k prírode, keďže na fungovanie nepotrebuje batériu. Pri pravidelnom nosení hodiniek sa teda môžete tešiť z funkčného doplnku nekonečne dlho.

Odolné pouzdro

Odolné puzdro

Pouzdro je vyrobeno z prvotřídní chirurgické oceli 316L s příměsí titanu. Materiál je tak kvaliPuzdro je vyrobené z prvotriednej chirurgickej ocele 316L s prímesou titánu. Materiál je tak kvalitný, že sa z neho vyrábajú aj lekárske nástroje. Jeho vysoká tvrdosť zaručuje zachovanie tvaru a odolnosť pred poškriabaním. Aj pri dlhodobom nosení nemení farbu a zachováva si svoj lesk. Pochváliť sa môže tým, že je hypoalergénny a neoxiduje. Vďaka nízkej hmotnosti chirurgickej ocele hodinky na ruke takmer nebudete cítiť.

„Nečakajte. Nikdy nebude ten správny čas.“ — Napoleon Hill
Safírové sklo

Zafírové sklo

Hodinky vynikajú prvotriednym zafírovým sklom. Materiál je to extrémne pevný a perfektne priesvitný. Tvrdosť zafírového skla zaručuje výbornú odolnosť proti poškriabaniu. Poškodiť ho dokáže len najtvrdší zo všetkých materiálov - diamant.

Barevné drahokamy

Farebné drahokamy

Hodinky zdobí 72 ručne vkladaných drahokamov. Vyberať si môžete medzi prírodnými a lab-grown variantmi. V čiernej, modrej, šampanskej, zelenej, koňakovej a žltej sa na vás tešia prírodné diamanty. Zapáčiť sa vám môžu ohnivočervené rubíny alebo vzácne zafíry v modrej a ružovej farbe. Nechajte sa zlákať čírou klasikou alebo hravými farbami.

Elegantní náramek

Elegantný náramok

Ak túžite po celokovovom náramku, siahnite po kvalite nerezovej ocele v odtieni bieleho, žltého alebo ružového zlata. V rovnakých farbách na vás čaká aj ľahší voľnočasový variant remienku v podobe milánskeho ťahu. Pre milovníkov klasiky ponúkame ručne vyrábané talianske remienky z hovädzej kože. K dispozícii sú mäkšie aj tvrdšie usne vo vintage i modernom dizajne. Ak sa vám hovädzia koža zdá veľmi fádna, zamerajte sa na luxusné remienky z krokodílej kože.