Staň sa súčasťou nášho tímu!

Koho hladáme?

Ľudí plných entuziazmu, ktorí majú chuť učiť sa nové veci, pracovať v pohodovom tíme a jednoducho robiť veci inak, prichádzať s kreatívnymi nápadmi a praktickými riešeniami.

Základní požadavky

Ku každej pozícii sa viažu špecifické požiadavky, no niektoré sú pri všetkých rovnaké: základy angličtiny a ochota komunikovať v tomto jazyku sú veľmi podstatné.

Týmová práca

Zakladáme si tiež na tímovej spolupráci a ochote vzdelávať sa a učiť sa novým veciam. Hľadáme niekoho, kto k nám doslova „sadne“, pretože v práci máme radi pohodu a príjemné jednanie.

... a prečo je práca u nás super?

Sme hrdí na to, čo sme spoločne dosiahli ako tím. Od každého člena tímu sa očakáva dobre odvedená práca, no tá je i patrične odmenená. Sme malá firma, no výhody práce u nás sú skutočne veľké. Za niekoľko rokov nášho fungovania sa nám podarilo spolupracovať so svetovými klenotníckymi organizáciami, otvoriť nový sesterský eshop u našich českých susedov a mať stovky spokojných zákazníkov.

Máme záujem o dlhodobú spoluprácu, pretože o našich zamestnancov sa skutočne staráme, venujeme sa im, vzdelávame ich a snažíme sa ich neustále motivovať, zabezpečiť atraktívnu budúcnosť v našej firme. A aj keby tvoja pracovná skúsenosť bola kratšia, určite získaš neoceniteľné životné skúsenosti a vedomosti z rôznych oblastí a hlavne – priamo z praxe.

Teraz nemáme žiadne voľné pracovné miesta.

Talentovaní a cieľavedomí ľudia majú u nás miesto vždy. Napíš nám, prečo by si bol prínosom do nášho tímu, čo by si vedel vylepšiť na našej stránke a spolu so životopisom nám to celé pošli na jobs@eppi.sk.