Tipy na darčeky pre vašich blízkych

Darčeky pre ženy

Kúpiť darčeky pre ženy vraj býva ľahšie. Vybrať darček pre najlepšiu kamarátku alebo pre mamu je jednoduchšie, pretože ich dobre poznáte. Ženy väčšinou potešia desiatky rôznorodých drobností. Od šperkov a oblečenia až po knihy a vychytávky do domácnosti. Ponorte sa s nami do sveta náušníc, náhrdelníkov, náramkov a prstienkov a inšpirujte sa našimi tipmi na darčeky pre ženy.

Darčeky pre mamičku a babičku

Pri výbere darčekov pre mamku k narodeninám alebo na Vianoce skúste tentokrát vynechať šikovných pomocníkov do kuchyne a buďte originálni. Porozhliadnite sa po kvalitných perlových náušniciach. Vedľa nešliapnete ani s elegantným zlatým príveskom. Ak je oslávenkyňou babička, zabudnite na papuče a vyšívané obrusy. Zamerajte sa na medailóniky, do ktorých je možné vložiť fotografiu najbližších členov rodiny. Avšak pamätajte, že medzi najobľúbenejšie darčeky pre babičky patrí jednoznačne čas, ktorý s nimi strávite.

Darčeky pre kamarátku a sestru

V rámci kategórie darčekov pre kamarátku a sestru sa bude vyberať samo. Väčšinou ide o ženy, ktoré sú vám vekovo najbližšie a ktoré dobre poznáte. Vedľa obľúbených kníh, oblečenia a kozmetiky zvážte k výnimočným príležitostiam aj hodnotnejší darček. Objavte doposiaľ neprebádané vody strieborných šperkov. Ako darček pre kamarátku k sviatku vyberte niečo minimalistické a sestru obdarujte decentným kúskom doplneným drahokamom podľa jej znamenia zverokruhu.

Darčeky pre priateľku a manželku

S nákupom darčekov pre priateľku alebo manželku v klenotníctve nikdy nešliapnete vedľa. Ba naopak. Prstienky predsa nemusia byť len zásnubné. Manželka si k narodeninám či k výročiu zaslúži luxusnejší darček. Preskúmajte preto našu ponuku diamantových šperkov. A myslite na to, že medzi najobľúbenejšími darčekmi sa tradične objavuje kameň vybrúsený do tvaru srdca. Ak si aj naďalej neviete dať rady, siahnite po darčekovom poukaze. Vaša drahá polovička si tak vyberie podľa svojho vycibreného vkusu sama.

Darčeky pre mužov

Muži. Milujeme ich, túžime po nich, potrebujeme ich. Niekedy nás privádzajú k šialenstvu a v iných chvíľach sa snažíme preniknúť do ich sveta. Ten je ale od toho ženského natoľko odlišný, že pri výbere darčekov pre mužov občas potrebujeme poradiť. Hlboko zažité zvyky nám tvrdia, že muž si vystačí s málom a žiadne drobnosti nepotrebuje. Neverte tomu. Aj páni sa radi nechávajú rozmaznávať. Aby ste však zvolili niečo, čo ich skutočne poteší, sústreďte sa na ich osobnosť. Medzi darčekmi pre mužov k narodeninám často nechýba kvalitný alkohol, knihy, športové vybavenie, hodinky s radom vychytávok alebo elegantné šperky.

Darčeky pre priateľa a manžela

Ak chcete potešiť darčekom priateľa alebo manžela, zamerajte sa na jeho záujmy a kvalitu zvoleného predmetu. Ak partner nosí do práce oblek, potešia ho manžetové gombíky z drahého kovu s gravírovaním alebo hodvábna kravata. Pre manžela, ktorý miluje tradície, je skvelým darčekom pečatný prsteň či fľaša single malt whiskey. Dobrodružnejšie povahy môžu vyskúšať zorbing alebo paragliding. Milovníci luxusných darčekov si užijú večeru v michelinskej reštaurácii.

Darčeky pre otca a dedka

Aj pri hľadaní vhodného darčeka pre ocka a dedka často tápete? Medzi našimi nápadmi na darčeky pre ockov si určite vyberiete. Venujte čas kúpe dobrého vína, syra alebo iných obľúbených potravín. Radosť nepochybne spravíte aj kravatovou sponou. S darčekmi pre dedka je to zase trochu iná liga. Milovníkov filmov pre pamätníkov s Oldřichom Novým nadchnú spony na peniaze s vygravírovaným odkazom, kubánske cigary a hodvábne šatky.

Darčeky pre deti

Darčeky pre deti je možné kúpiť nielen v hračkárstve či kníhkupectve, ale aj v klenotníctve. Tip na hodnotný darček pre dievčatko predstavujú napríklad roztomilé a hravé náušničky z ušľachtilých kovov alebo šperkovnica so zrkadlom. Medzi nápadmi na darčeky pre chlapcov nesmú chýbať autíčka, modelárske potreby alebo strieborný náramok s vygravírovaným menom.

Tipy na darčeky nielen na Vianoce

Darčeky k Vianociam neodmysliteľne patria. Medzi tipmi na vianočné darčeky pre ženy určite nesmú chýbať romantické šperky so srdiečkami a diamantmi. Fľaša obľúbeného vína a luxusné darčeky v podobe zlatých manžetových gombíkov alebo prsteňa na mieru sú naopak skvelými tipmi na vianočné darčeky pre mužov.

Tipy na originálne darčeky

Originálne darčeky pre ženy k narodeninám, sviatku alebo výročiu nájdete medzi ruténiovými šperkmi, náhrdelníkmi ručne zdobenými enamelom alebo klenotmi s nevšedným designom či fancy diamantmi. K najoriginálnejším darčekom pre mužov nepochybne patria tie zážitkové. Venujte svojmu partnerovi netradičný darček v podobe zoskoku padákom alebo jazdy luxusným vozom. Budete za hviezdu, uvidíte.

Doživotná záruka

60dňová záruka vrátenia peňazí

Doprava zadarmo

Luxusné balenie