Vytvorte si svoje hodinky
Vytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinky

Vytvorte si svoje hodinky

Odolné puzdro z nerezovej ocele vo farbách chladivej striebornej, nadčasovej zlatej alebo elegantnej ružovej.

Ciferník v 5 farebných variantoch s tlmenými odleskami. Vyberte si buď ciferník s dátumom, alebo bez.

Moderný i vintage - hovädzia a krokodília koža alebo oceľový remienok v niekoľkých farebných prevedeniach.

Nekonečná kombinácia 72 drahokamov. Trblietavé diamanty, výrazné rubíny alebo vzácne zafíry.

Osobný detail v podobe miniatúrneho gravírovania vrytého do zapínania. Detail, ktorý bude len váš.

Zostaviť

Luxusný vzhľad a elegancia: Strieborné hodinky pre mužov a ženy

Hľadáte štýlové a elegantné hodinky v striebornom prevedení? Potom si nenechajte ujsť Vremmy - luxusné automatické hodinky z chirurgickej ocele s prímesou titánu, ktorý na prvý pohľad zaujme svojím vysoko lesklým strieborným odtieňom. Tieto materiály sú dokonale odolné, ľahké a vhodné pre alergikov, pretože nespôsobujú žiadne podráždenie pokožky. Navyše neoxidujú a nemenia farbu, takže máte istotu, že vaše luxusné hodinky budú stále ako nové. Vnútri pánskych a dámskych hodiniek nájdete dokonale presný švajčiarsky strojček Sellita SW200, ktorý používajú popredné svetové špičky hodinárskeho priemyslu. Pri navrhovaní modelov sme mysleli na vaše pohodlie a udržateľnosť, preto sú hodinky plne automatické a pri každodennom používaní sa naťahajú samy. Odpadá tak nutnosť ručného navíjania i používania batérií, takže nevzniká žiaden vedľajší odpad.

Luxusné pánske a dámske hodinky s diamantmi, zafírmi a gravírovaním na želanie

Každý človek je unikát a automatické hodinky Vremmy sú toho dôkazom. Ich výsledná podoba totiž záleží len na vašom osobnom vkuse a štýle. Vyberte si druh drahokamov ručne osadených okolo vysoko pevného zafírového sklíčka, ktoré perfektne chráni ciferník. K dispozícii máte lab-grown i prírodné diamanty v klasickej bielej farbe, ale aj tajomné čierne, elegantné modré, champagne, zelené, koňakové alebo žlté. Diamanty môžete skombinovať aj so žiarivými rubínmi alebo prírodnými zafírmi v modrých a ružových odtieňoch. Vybrať si môžete aj z jedinečných náramkov. Okrem tradičného remienka z pravej talianskej hovädzej kože vás čakajú dva typy moderných kovových náramkov, ktoré perfektne ladia k dámskym i pánskym strieborným hodinkám. Na svoje si prídu aj milovníci prepychu, ktorí si môžu vybrať náramok z pravej krokodílej kože v niekoľkých farebných variáciách. Mužom sa hodí robustnejší kovový náramok a ženy ocenia jemný a decentný mesh náramok v ladiacom striebornom odtieni. Elegantné hodinky vám navyše na želanie ozdobíme vygravírovaným symbolom, iniciálami, slovami, vetami alebo citátom, aby ste ho mali stále so sebou.