Vytvorte si svoje hodinky
Vytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinkyVytvorte si svoje hodinky

Vytvorte si svoje hodinky

Odolné puzdro z nerezovej ocele vo farbách chladivej striebornej, nadčasovej zlatej alebo elegantnej ružovej.

Ciferník v 5 farebných variantoch s tlmenými odleskami. Vyberte si buď ciferník s dátumom, alebo bez.

Moderný i vintage - hovädzia a krokodília koža alebo oceľový remienok v niekoľkých farebných prevedeniach.

Nekonečná kombinácia 72 drahokamov. Trblietavé diamanty, výrazné rubíny alebo vzácne zafíry.

Osobný detail v podobe miniatúrneho gravírovania vrytého do zapínania. Detail, ktorý bude len váš.

Zostaviť

Elegantné zlaté hodinky Vremmy pre mužov i ženy

Objavte nový svet pánskych a dámskych zlatých hodiniek Vremmy, ktoré majú švajčiarsky mechanický strojček Sellita SW200, ktorého presné pohyby môžete pozorovať sklíčkom na zadnej strane ciferníka. K týmto luxusným zlatým hodinkám nepotrebujete žiadne batérie, pretože sa naťahujú automaticky. Pri pravidelnom nosení vám teda odpadáva nutnosť ručného navíjania. Zároveň tak šetríte našu planétu, pretože neprodukujú žiaden odpad v podobe batérií. Pánske i dámske hodinky zlatej farby sú ručne vyrobené z kvalitnej chirurgickej ocele s prímesou titánu, a preto sú vysoko odolné pred poškriabaním, ľahké a navyše hypoalergénne. Ciferník i kovový náramok ponúkame v troch odtieňoch, takže môžete mať hodinky zlatej farby, ale aj v odtieni ružového alebo bieleho zlata. Okrem kovového náramku dámskych a pánskych hodiniek zlatej farby si môžete vybrať aj remienok z pravej hovädzej kože v rôznych odtieňoch a dizajnoch, od klasického cez vintage až po moderný.

Ručne vyrobené automatické hodinky, ktoré si sami navrhnete

Vytvorili sme luxusné elegantné hodinky, ktoré si môžete skombinovať presne podľa svojho vkusu až do posledného detailu. Okrem výberu odtieňa zlatých pánskych ai dámskych hodiniek je na vás i voľba ručne vkladaných drahokamov, ktoré lemujú zafírové sklíčko ciferníka, ktorého farbu si tiež určíte sami. Na výber máte lab-grown alebo prírodné diamanty v bielom, čiernom, modrom, champagne, zelenom, koňakovom a žltom odtieni, alebo modré, ružové a červené zafíry. Fantázii sa medze nekladú, preto sa nebojte vytvoriť originálne čierno-zlaté hodinky alebo dizajnový model s kombináciou niekoľkých farebných drahokamov. Čo tak mať hodinky s osobným detailom? Na všetky pánske i dámske hodinky vám na želanie vygravírujeme váš obľúbený symbol, iniciály alebo citát. Už viete, ako budú vyzerať vaše zlaté hodinky.