Kvalitné a originálne šperky (nielen) v Bratislave

Bratislava sa vo svojich rozosiatych starodávnych i moderných uličkách pýši i luxusnými obchodmi, medzi ktorými nechýbajú klenotníctva oslovujúce davy okoloidúcich trblietavými výlohami. To naše, ktoré sa nezameriava len na zásnubné a svadobné obrúčky, ale na ten najširší sortiment, sa skrýva v samotnom centre Bratislavy – na Hviezdoslavovom námestí. Svoje dvere otvárame nielen bratislavským zákazníkom, ale radi vo svojich kanceláriách uvítame i klientov z ďalších častí Slovenska. Našu pobočku nájdete aj v Českej republike, konkrétne v srdci Prahy, kde úspešne fungujeme už niekoľko rokov. Urobte si preto chvíľku, až budete v centre Bratislavy, a zastavte sa u nás na kávu a osobnú prehliadku šperkov. Milovníčky a milovníkov klenotov vždy radi uvítame.

Pre našich zákazníkov len to najlepšie

Šperky zbožňujeme a prajeme si pre svojich nových zákazníkov urobiť maximum. Ako píšeme v dôvodoch, prečo nakupovať práve u nás, klient pre nás predstavuje alfu a omegu celého biznisu. Sme mu k dispozícii počas celého nákupného procesu. Pomáhame už pri výbere, asistujeme počas objednávky a informujeme o jej stave a momente doručenia. Zaujíma nás rovnako i váš názor a vaše podnety nenechávame bez odozvy. Naše hodnoty nie sú len prázdnymi slovami na internete ale realita, ktorú si môžete preveriť na vlastnej koži.

Zlatníctvo v Bratislave tak nehľadajte len v najlegendárnejších uličkách ale verte, že i internetové klenotníctvo je možné navštíviť a zoznámiť sa s tvárami, ktoré sa za ním schovávajú. U náš neponúkame len strieborné, zlaté a platinové šperky, ale i radu a pomoc.

Šperky a klenoty Bratislava
Objavte v srdci Bratislavy dokonalý šperk pre seba alebo pre svojich milovaných

Široká ponuka jasne a prehľadne

Na našich webových stránkach rozdeľujeme obľúbené ozdoby do rady prehľadných kategórií, ktoré vám uľahčia vyhľadávanie i výber. Môžete surfovať svetom šperkov rozdelených podľa materiálu, z ktorého sú vyrobené, podľa typu drahých kameňov, ktoré ich zdobia, či podľa príležitostí, na ktoré sa hodia. Jednoduché filtrovanie vám pomôže zobraziť v rámci zvolenej sekcie presne to, po čom túžite.

Ku každému kúsku z našej ponuky poskytujeme radu detailov, medzi ktorými nechýbajú prekliky do našej bohatej nápovedy. Keď si zadáte do vyhľadávača heslo „zlaté šperky Bratislava“ alebo „strieborné šperky Bratislava“, vyskočí vám veľké množstvo odkazov na rôznych predajcov šperkov. Ale len vy vám poradíme, akú variáciu ušľachtilého kovu zvoliť, čím sa medzi sebou líšia a či k narodeninám darovať skôr prívesok z ružového alebo bieleho zlata, či radšej zo striebra.

 • Zlatý eternity prsteň s diamantmi a zafírmi Brunela
  Zlatý eternity prsteň s diamantmi a zafírmi Brunela
 • Platinový eternity prsteň s diamanty a pánska pologuľatá svadobná obrúčka Vlasme
  Platinový eternity prsteň s diamanty a pánska pologuľatá svadobná obrúčka Vlasme
 • Zlatý prepletaný prsteň s diamantmi Asela
  Zlatý prepletaný prsteň s diamantmi Asela
 • Vykrojený eternity prsteň s lab-grown diamantmi Donnie
  Vykrojený eternity prsteň s lab-grown diamantmi Donnie
 • Eternity prsteň s lab-grown diamantmi Puja
  Eternity prsteň s lab-grown diamantmi Puja

Ak hľadáte darček pre kamarátku, sestru či inú blízku osobu, v našich článkoch vám predstavíme zaujímavé tipy. Striebornými šperkami, ktoré patria k najobľúbenejším, urobíte radosť a oslníte, pretože za rozumnú cenu získate nápaditý kúsok, či už zdobený drahými kameňmi alebo v minimalistickom dizajne. Na zlaté šperky sa určite zameráte v prípade, ak budete potrebovať niečo výnimočného k výročiu alebo trebárs k okrúhlym narodeninám. Modely zo vzácnej platiny zasa zvolíte, pokiaľ zatúžite oslniť a založiť tradíciu rodinného dedičstva.

Osobne alebo prostredníctvom našej nápovedy vám pomôžeme

 • Povrázkový náramok s detskými nožičkami a gravírovaním Vinka
  Povrázkový náramok s detskými nožičkami a gravírovaním Vinka
 • Strieborný náhrdelník mesta Paríž
  Strieborný náhrdelník mesta Paríž
 • Zlatý prívesok v tvare srdca s gravírom podľa vlastnej voľby Kasey
  Zlatý prívesok v tvare srdca s gravírom podľa vlastnej voľby Kasey
 • Strieborný náramok s 3 písmenami vašej voľby Ainslee
  Strieborný náramok s 3 písmenami vašej voľby Ainslee
 • Strieborný povrázkový srdcový náramok s gravírovaním a diamantom Kia
  Strieborný povrázkový srdcový náramok s gravírovaním a diamantom Kia

Realizácia vašich predstáv

Naša ponuka šperkov je síce široká, ale chápeme, že niektorí zákazníci majú určité priania a vlastné predstavy o dokonalom klenote. Snažíme sa vám vo všetkom vyjsť v ústrety, a preto dokážeme personalizovať kúsky, ktoré na našich stránkach vystavujeme, zároveň sme však schopní ponúknuť vám služby klenotníka, ktorý dokáže vaše sny premeniť na realitu. Na šperky z našej vlastnej dielne sme tak náležite pyšní. Príďte k nám, poraďte sa s našimi expertmi a vyrobíme vám zásnubný prsteň, svadobné obrúčky i akýkoľvek iný šperk presne podľa vašich predstáv. Nikde nenájdete druhý obchod, ktorý by vás procesom výroby šperku na zákazku previedol tak hladko a príjemne ako my.

Obľúbené prekvapenie v balíčku so stužkou

Nákup u nás sa snažíme premeniť na ozajstný zážitok. Nepomôžeme vám len s rozhodnutím, ktorý ušľachtilý kov a drahokam je ten pravý, ale taktiež vám poradíme, ako najlepšie zistiť veľkosť prsteňa. Každý drahocenný kúsok od nás je doplnený certifikátom pravosti od renomovaného laboratória, ako je GIA či ČGL. Samozrejmosťou je i elegantne zabalený balíček, ktorý do vašich rúk doputuje vrátane osobného listu a drobnej pozornosti. Náušnice, náhrdelník, prsteň, medailón, náramok, súprava či manžetové gombíky vám tak rozžiaria oči ešte o trochu viac. Tešte sa na ďalší darček od klenotníctva Eppi. Len pozor, nakupovanie u nás je prudko návykové. :)

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky