Svadobné obrúčky (nielen) v Bratislave

V živote každého páru nakoniec raz nastane okamih, kedy sa muž rozhodne spojiť svoj život s vyvolenou ženou a začnú spoločne zháňať svadobné obrúčky. Lenže máloktorý pán či dáma, ktorí nepracujú v klenotníctve, majú všetko spojené s výberom takého dôležitého šperku (na celý život, že?) v malíčku. V hlavnom meste našej vlasti sa však nikto nemusí obávať, že by sa vo svete drahých kameňov a kovov stratil, keďže sa môžu obrátiť na nás v Eppi. A ak nie ste z Bratislavy, skontrolujte cestovné poriadky, zapnite navigáciu a stavte sa u nás.

Eppi – v mene šťastných koncov

Romantika nám v Eppi prúdi žilami, a preto vždy ochotne a radi našim klientom asistujeme pri významných momentoch ich životov. Už pri spisovaní našich hodnôt nám bolo jasné, že nechceme iba predávať prstienky, ale že túžime našim zákazníkom poskytnúť plnú a plnohodnotnú podporu vo všetkých oblastiach, v ktorých sa na nás obrátia.

Z tepla svojho domova si na našich prehľadných stránkach prehliadnete všetky svadobné obrúčky, ktorými disponujeme a v nápovede sa zoznámite s niekoľkými základnými informáciami o tovare tejto špecifickej kategórie. A ak budete mať akékoľvek otázky, stačí nám napísať prostredníctvom online chatu alebo rovno zavolať. Na druhom konci linky na vás nebude čakať znudená operátorka, ale človek, ktorý svetu ušľachtilých kovov a drahých kameňov rozumie a dokáže kompetentne zodpovedať aj zapeklité otázky a hlavne vie poradiť. Náš tím totiž tvoria nadšenci a profesionáli, ktorí sa neustále zdokonaľujú.

Ak sa rozhodnete prísť a poradiť sa osobne alebo si budete chcieť nechať vyrobiť svadobnú obrúčku na zákazku, s radosťou vás uvítame v našom bratislavskom showroome. Nájdete nás v samom srdci Bratislavy, a to priamo v jeho historickom centre. Náš bratislavský showroom sa nachádza kúsok od historickej budovy Slovenského národného divadla, na Hviezdoslavovom námestí, kde okrem nápadov a informácií pre vás budeme mať aj niečo malé pod zub.

Klenotnictvo Bratislava
V Eppi vytvárame z obyčajného výberu svadobných obrúčok jedinečný zážitok

Hľadanie ideálnych svadobných obrúčok s plnou podporou

Voľba vhodného prsteňa predstavuje pomerne sofistikovanú vedu. Nejde len o to schytiť prvé obrúčky, ktoré by mohli splniť svoj účel, a pritom toľko nestáli, problematika je trochu obšírnejšia. Otázka teda znie, ako vybrať svadobné obrúčky bez stresu a pekne v pokoji? Skúste najprv zúžiť svoj výber. Pokiaľ sa budete preberať niekoľkými desiatkami kúskov, srdce vám nebude biť tak splašene, ako keď pred vami na pulty vystavia stovky rôznych prstienkov.

Zamyslite sa, čo si prajete, aby vaše obrúčky symbolizovali. Z prstov ich plánujete nezosadiť niekoľko ďalších desaťročí, zaobstarávajte si ich teda z kvalitného kovu. Určite sa nebojte platiny alebo zlata. Pri pánskom variante prsteňa padne voľba pravdepodobne na materiál v tradičnej žltej či neutrálnej striebornej farbe, existujú ale isté dámy, ktoré si zamilujú obrúčku z romantického ružového zlata. Nikde však nie je napísané, že oba prstienky musia byť totožné.

Obrúčky sa musia bezpodmienečne dobre nosiť. Nezabudnite preto preskúmať aj to, čo znamenajújednotlivé typy krúžkov a ich profily. Každý z nich sadne niekomu inému a každý lepšie odpovedá inej šírke prsteňa. Hovoríte si, taká drobnosť? Všimnite si ale, ako sa líšia čo do praktickosti a vzhľadu, tak aj ceny. Premyslite si preto aj svoje finančné predstavy.

V Eppi ponúkame rôzne druhy svadobných obrúčok. Nejde len o tom, či majú hladký alebo brúsený povrch, ale aj o to, ako vyzerajú. Vedľa klasických decentných zlatých kúskov vo všetkých odtieňoch tohto vzácneho materiálu u nás nájdete aj modely s diamantmi. Samozrejmosťou zostávajú aj prstene z kráľovského kovu – platiny. Pre milovníkov symboliky sme dokonca pripravili špeciálnu kategóriu zameranú iba na eternity obrúčky zdobené nielen diamantmi, ale rovnako aj mnoho vypovedajúcimi drahokamami.

 • Zlaté tepané svadobné obrúčky so škriabaným povrchom s enamelovým srdcom Vaiole
  Zlaté tepané svadobné obrúčky so škriabaným povrchom s enamelovým srdcom Vaiole
 • Zlatý prepletaný prsteň s diamantmi Asela
  Zlatý prepletaný prsteň s diamantmi Asela

Svadobné obrúčky – osobitosť na zákazku

Ako sme sa už zmienili, vždy sa snažíme vyjsť zákazníkovi v ústrety a vyhovieť jeho predstavám a prianiam. Pokiaľ teda v našej ponuke neobjavíte to pravé orechové, ale budete chcieť niektorý z modelov prispôsobiť svojim ideám (trebárs s iným kameňom alebo iným typom povrchu či profilu), neváhajte sa na nás obrátiť. Okrem podobného dolaďovania detailov dokážeme vyrobiť aj prstienky presne podľa vášho nápadu. Síce to vezme trochu viac času, ale výsledok za to rozhodne stojí (a cena prekvapivo nie je zas až taká rozdielna od toho, ako keby ste kupovali šperk s rovnakými parametrami).

Zamilovaným párom ponúkame aj gravírovanie, ktoré štandardným prstienkom dodá nádych osobitosti. Radi vám na vnútornú stranu obrúčky vyryjeme vaše iniciály a dátum, kde ste spojili svoje životy v jeden.

Happy end v Eppi

Neľakajte sa takej veľkej úlohy, akou je výber svadobných obrúčok. Vedzte, že sme tu, aby sme vám poskytli potrebnú podporu pri hľadaní prstienkov, ktoré si ako novomanželia obľúbite natoľko, že ich nebudete chcieť nikdy zosadiť z prsta. Pomôžeme vám objaviť jemný a krehký krúžok pre dámy aj dôstojný a mužný variant svadobnej obrúčky pre pánov, takže ho obaja bez problémov budete môcť nosiť pri všetkých príležitostiach.

Sme tu pre vás 24/7, preto píšte a volajte. Vždy poradíme.

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky