Naše hodnoty

ZDIEĽAME NAŠE ZNALOSTI

Je logické, že sa nákup šperkov neodohráva každý deň. A ak sa má váš klenot stať aj investíciou do budúcnosti, vyžaduje jeho výber uvážené rozhodnutie a určitú orientáciu v klenotníckej terminológii. A od toho je tu naša Nápoveda, na ktorú sme naozaj hrdí. Pomôže vám vyznať sa v jednotlivých druhoch drahokamov a ich bruse, farbách, ale aj v tom, ako šperky kombinovať a starať sa o ne.

NIČ PRED VAMI NETAJÍME

Aby ste váš nákup u nás neľutovali, poskytujeme vám vopred maximum informácií o našich produktoch. Dozviete sa tak detaily o váhe, rozmeroch, parametroch a pôvode diamantov či drahokamov. Samozrejmosťou sú aj certifikáty od nezávislých gemologických inštitútov. To všetko preto, aby sa radosť z nového šperku dostavila pri každom jeho nasadení, a to aj po rokoch.

ŠETRÍME. ALE NIE NA KVALITE

Chceme, aby si naše šperky mohol dopriať naozaj každý. Ale rozhodne nie na úkor kvality. Najnižších možných cien našich produktov dosahujeme tým, že neutrácate peniaze za reklamné billboardy či predajne v nákupných centrách. Vyznávame tiež zásadu "bez sprostredkovateľov", preto nakupujeme drahokamy priamo od dodávateľa a zamestnávame vlastných klenotníkov, ktorí pracujú s modernými a efektívnymi technológiami.

U NÁS NAKÚPITE AJ Z GAUČA

Záleží nám na tom, aby ste sa pri nákupe šperkov cítili komfortne. Vieme, že si potrebujete prezrieť všetky produkty do detailov a mať čas aj pokoj na rozhodovanie. Takéto pohodlie vám ponúka práve vaša pohovka a počítač alebo mobil. Ak budete potrebovať poradiť, na jedno kliknutie sa spojíte s naším klenotníckym poradcom, ktorý je pripravený kedykoľvek pomôcť.

SLOVÁ "NEJDE TO" NEPOZNÁME

K našim šperkom, rovnako ako k jeho nositeľom, sa snažíme pristupovať individuálne. Žiadna masová výroba, skrátka originál v každom detaile. Radi vám zakúpený klenot upravíme na mieru, zmeníme veľkosť alebo typ drahokamu. S nadšením tiež zhmotníme váš nápad a prenesieme ho z papiera či hlavy do skutočnosti.

STAVIAME NA ĽUDSKÝ PRÍSTUP

Našu prácu poznáte z obrazovky počítača alebo telefónu. Reálne za ňou stojí niekoľko nadšených jedincov s tímovým duchom. Sú to ľudia, ktorí vám ochotne pomôžu s výberom toho najlepšieho kúsku, či už osobne v showroome alebo cez e-mail, chat či telefón. A nezabudnite sa pochváliť svojim novým prírastkom na sociálnych sieťach, aby sme sa mohli tešiť s vami!