naše hodnoty

Každá spoločnosť by mala mať pevné základy. My sme za roky fungovania vyvinuli tieto piliere, na ktorých naďalej staviame.

 • 01Transparentnosť

  Transparentnosť

  Vo vzťahu k našim klientom presadzujeme úplnú transparentnosť. Chápeme, že nakupovanie klenotov a drahých šperkov môže byť mätúce a niekedy dokonca i trochu desivé. Hlavne keď musíte zvažovať toľko parametrov a ďalších detailov. Sme preto jedinou spoločnosťou, ktorá uvádza všetky dostupné informácie o svojich produktoch online.

  Nájdete tu každučký detail vrátane váhy, rozmerov, pôvodu kameňa, alebo parametrov diamantov a drahých kameňov, a to navyše podporené tými najrešpektovanejšími medzinárodnými certifikátmi od nezávislých geologických inštitútov - všetko, čo potrebujete k tomu, aby ste si mohli svoje konečné rozhodnutie dôkladne premyslieť a zvážiť.

 • 02Vzdelanie

  Vzdělání

  Nakupovanie klenotov je dosť náročné. To vieme. Je toľko vecí, ktoré sa musíte naučiť a stovky pojmov, o ktorých ste nikdy predtým nepočuli. Všetky tie diamanty a drahé kamene, ich výbrusy a farby sa môžu stať nočnou morou.

  A práve preto máme najväčšiu dostupnú online zbierku článkov s vzdelávacou tematikou. Krátke a stručné, ale o to výstižnejšie články, alebo podrobných sprievodcov na akékoľvek tému, ktorých by ste mohli potrebovať pre výber toho správneho šperku, ktorý budete chcieť raz odovzdať ďalším generáciám.

 • 03Hodnota

  Hodnota

  Veríme, že šperky by nemali byť iba privilégiom pre pár vyvolených. Nakupujeme rovno od primárnych dodávateľov a spolupracujeme priamo s klenotníkmi. Nevyhadzujeme peniaze za billboardy s nahými modelkami, alebo za nablýskané obchody v každom nákupnom centre. Vďaka tomu, že nemáme žiadne kamenné predajne, nemáme ani náklady spojené s ich prevádzkou.

  To všetko nám umožňuje poskytnúť našim zákazníkom tie najnižšie možné ceny. I s tými najskromnejšími rozpočtami dokážeme vytvoriť úžasné kúsky, ktoré budete môcť odovzdávať z generácie na generáciu.

 • 04Doživotná záruka

  Doživotní záruka

  Výnimočná kvalita našich materiálov a majstrovskej práce nám umožňuje vytvárať šperky tej najvyššej kvality, ktoré by mali - pokiaľ sa o ne náležite staráte - vydržať po celý život. Z tohto dôvodu môžeme mať dôveru v každý kúsok našich šperkov a poskytnúť naň doživotnú záruku. V prípade, že by mal váš Eppi produkt výrobnú chybu, čo je ale vysoko nepravdepodobné, vymeníme a opravíme akúkoľvek poškodenú časť. Pokiaľ nebude oprava možná, ponúkneme vám vaše peniaze naspäť.

  Všetky šperky sa môžu časom poškrabať alebo zašpiniť, najmä pokiaľ ich nosíte každý deň. Sme jedinou spoločnosťou, ktorá ponúka profesionálne bezplatné čistenie šperkov ako súčasť doživotnej záruky. Stačí, keď nám pošlete svoj šperk a my vám ho behom pár dní vrátime naspäť ako nový.

 • 05Nakupovanie bez zbytočných komplikácií

  Nakupování bez zbytečných komplikací

  Snažíme sa, aby bol celý váš nákupný proces čo najjednoduchší. Naša responzívna webová stránka vám umožňuje užiť si vyhľadávanie a nákup na počítači, telefóne alebo tablete a to v takom tempe, aké vám bude najlepšie vyhovovať a navyše z pohodlia vášho domova.

  Náš profesionálny poradca je vám k dispozícii takmer 24 hodín denne prostredníctvom live chatu, telefónu alebo aplikácii podľa vášho výberu (Skype, Whatsapp, Facebook messenger alebo čokoľvek ďalšie, čo radi používate).

 • 06Osobný kontakt

  Showroom

  Niektoré veci sa proste lepšie riešia tvárou v tvár. Najme pokiaľ sa jedná o nákup šperku, ktorý chcete odovzdávať v rodine z generácie na generáciu. Pokiaľ si teda chcete nejaké produkty prehliadnuť alebo potrebujete osobnú radu, zarezervujte si prosím schôdzku v našom showroome.

  Zaručujeme vám bezplatnú konzultáciu v uvoľnenej a príjemnej atmosfére, kde sa s nami môžete podeliť i o tie najmenšie detaily svojho vysnívaného šperku. Pitie je na nás!

 • 07Jedinečná zákaznícka vernosť

  Jedinečná zákaznická věrnost

  Naozaj veríme, že skutočné priateľstvo je navždy a tak tiež jednáme s našimi zákazníkmi. Samotný nákup je len začiatkom nášho vzťahu a rozhodne chceme, aby trval i naďalej. Budeme vám pravidelne posielať špeciálne ponuky a jedinečné zľavy. Pripravujeme pre vás stovky rôznych súťaží a pokiaľ sa stanete našim fanúšikom na Facebooku, môžete získať šperk len za to, že nám tam necháte svoj komentár.

  A to sme ešte ani nespomenuli to, že za každého priateľa alebo známeho, ktorého k nám privediete, vás zahrnieme darčekmi a kreditmi na ďalší nákup v našom obchode.