Odkiaľ sú naše šperky?

Jednou z našich základných hodnôt je transparentnosť. Preto je pre nás dôležité, aby ste vy, naši zákazníci,
presne vedeli, odkiaľ naše šperky pochádzajú.

Chceme, aby si kvalitné šperky mohol dovoliť naozaj každý. Preto máme tím skúsených zlatníkov vo vlastnej dielni v samom centre Prahy a zároveň spolupracujeme s overenými zahraničnými partnermi a dodávateľmi. To nám umožňuje docieliť tú najvyššiu kvalitu všetkých vyrábaných šperkov a udržať maximálne férové ceny a nachádzať cesty, ako sa v šperkárstve správať udržateľne a ekologicky.

Zasnubní prsteny s diamanty

Naša výroba

Prevažná časť šperkov vzniká v pražskej dielni. Zručnosť našich zlatníkov hovorí za všetko a sme radi, že práve vďaka nim môžeme realizovať vaše i naše predstavy o dokonalých šperkoch. Okrem tradičnej ručnej práce využívame aj najmodernejšie technológie vrátane 3D modelovania, laserového zvárania i gravírovanie.

Snubní prsteny na míru

Výroba šperkov podľa vášho návrhu

Už dlho nosíte v hlave konkrétnu predstavu o šperku, ale nikde žiadny taký nemajú? Pokiaľ túžite po naozaj originálnom modeli, obráťte sa na nás. Záleží len na vás, či vysnívaný šperk opíšete slovami alebo nám ukážete jeho fotku či obrázok. Na základe tohto návrhu vám majstri zlatníci vyrobia šperk ručne alebo prostredníctvom modernej 3D metódy.

Popustite uzdu svojej fantázie a nechajte si vyrobiť šperk na mieru, ktorý nebude mať nikto iný než vy.

Vrsteveni prívesků

Úprava šperku z našej ponuky

Zaujal vás šperk z našej ponuky, ale nie je to presne to, čo by ste si predstavovali? Alebo sa vám páčia dva kúsky, ale ideálne by bolo, keby ste ich mohli skombinovať? Aj toto vieme. Všetky modely, ktoré na našich stránkach ponúkame, dokážeme upraviť tak, aby odpovedali vašim prianiam a požiadavkám.

Naši partneri a dodávatelia

Starostlivý výber partnerov je pre nás zásadný. Aby sme vám mohli ponúknuť tie najkvalitnejšie produkty a udržať ponuku čo najširšiu, spolupracujeme s poprednými svetovými odborníkmi šperkárskeho priemyslu. Naši partneri pochádzajú z celého sveta a každý z nich je vďaka dlhoročným skúsenostiam špecialistom vo svojej oblasti pôsobenia. Poďte sa s nimi zoznámiť.

Los Angeles, USA

S naším americkým partnerom spolupracujeme už od úplného začiatku Eppi. Je jednotkou na trhu v oblasti luxusných strieborných a zlatých šperkov s drahokamami a laboratórne vytvorenými drahokamami.

Bombaj, India

Luxusné šperky a India k sebe neodmysliteľne patria. Práve preto spolupracujeme s indickými dodávateľmi, ktorí sa výrobe klenotov venujú už od roku 1998. Do detailu prepracované šperky osadené diamantmi a ďalšími prírodnými drahokamami sú našou pýchou.

Córdoba, Španielsko

Španielska manufaktúra fungujúca vyše 50 rokov nestratila nič zo svojho pôvodného čara. Cestou za čo najkvalitnejším výsledkom kombinuje tradičné procesy s tými modernými. A práve vďaka tomu vám môžeme ponúknuť originálne kúsky najrôznejších štýlov a cenovej hladiny, ale stále v špičkovej kvalite.

Londýn, Veľká Británia

Britské impérium má so šperkárskym remeslom bohaté skúsenosti, ktoré sme sa rozhodli využiť. Prvotriedne materiály vrátane platiny odoberáme práve zo starého dobrého Anglicka.

Tallin, Estónsko

Títo estónski dodávatelia sú experti v oblasti strieborných a zlatých šperkov s prírodnými perlami. Ide o malý rodinný biznis založený na tvrdej drine a do detailu prepracovanom dizajne. Sme radi, že s vami môžeme zdieľať ich nadšenie i zručnosť.

Samut Prakan, Thajsko

Náš thajský partner patrí k svetovým lídrom v oblasti zlatých a strieborných šperkov. Špičkové technológie a dlhoročné skúsenosti tvoria ideálneho dodávateľa, na ktorého produkty sa môžeme vždy maximálne spoľahnúť.