Klasické svadobné obrúčky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Zoradiť
 • Najpredávanejšie

 • Pologuľaté svadobné prstene zo zlata AmmaPologuľaté svadobné prstene zo zlata Amma 19724

   Pologuľaté svadobné prstene zo zlata Amma

  • Ploché svadobné prstene zo zlata AzraPloché svadobné prstene zo zlata Azra 120923

    Ploché svadobné prstene zo zlata Azra

   • Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

     Zlaté svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou Aello

    • Komfortné svadobné obrúčky z platiny Milda

      Komfortné svadobné obrúčky z platiny Milda

     • Zlaté minimalistické svadobné obrúčky so skosenými hranami DarielZlaté minimalistické svadobné obrúčky so skosenými hranami Dariel 63317

       Zlaté minimalistické svadobné obrúčky so skosenými hranami Dariel

      • Komfortné svadobné obrúčky zo zlata MildaKomfortné svadobné obrúčky zo zlata Milda 51597

        Komfortné svadobné obrúčky zo zlata Milda

       • Zlaté svadobné obrúčky so skosenými hranami a netradičným povrchom RuffZlaté svadobné obrúčky so skosenými hranami a netradičným povrchom Ruff 60668

         Zlaté svadobné obrúčky so skosenými hranami a netradičným povrchom Ruff

        • Pologuľaté svadobné prstene z platiny Amma

          Pologuľaté svadobné prstene z platiny Amma

         • Ploché svadobné obrúčky z platiny Azra

           Ploché svadobné obrúčky z platiny Azra

          • Zlatý snubný prsteň so skosenými hranami Dariel

           Zlatý snubný prsteň so skosenými hranami Dariel

            V jednoduchosti je krása

            Jednoduchosť rozhodne nie je nuda. Platí to nielen pri klasických zlatých svadobných obrúčkach, ale aj pri celom štýle svadby. Svadobná obrúčka je šperk, ktorý nosíte každý deň, a preto je jeho univerzálnosť veľkou výhodou. Jednoduchá zlatá pánska obrúčka obstojí s gráciou aj u mužov, ktorí prstene nosia neradi alebo majú obavy, že si na nosenie nezvyknú. Naopak pre dámy, ktoré svoje ruky často zdobia aj inými šperkmi, je jednoduchá zlatá obrúčka skvelá na kombinovanie.

            Tradícia najobľúbenejšieho kovu v šperkárstve

            V dávnej histórii zlatý kov dokonca určoval postavenie rodiny v spoločnosti. Rodina, ktorá si mohla dovoliť zlaté svadobné obrúčky, bola bohatá a hodná obdivu. Dnes už to ale dávno neplatí a klasické zlaté svadobné obrúčky sú vyberané pre ich univerzálnosť a jednoduchý design. Zlato je dôkazom tradície a zároveň je aj najobľúbenejším kovom šperkárov. Vďaka tomu, že je veľmi dobre kujné, sa skvele spracováva a ľahko sa doň gravírujú nápisy, symboly alebo dátum svadby.

            Hrejivá klasika v podobne zlatých svadobných obrúčok

            Odtiene svadobných obrúčok v klasickom žltom zlate sa opäť vracajú. V minulosti by si bez nich novomanželia nedokázali predstaviť svadbu. Dnes je výber tak obrovský, že už nedominujú, ale v portfóliu svadobčanov ich vystriedali prstene z iných odtieňov zlatého ušľachtilého kovu alebo z platiny. A to nepočítame moderné alternatívy ako sú svadobné obrúčky z dreva, vytetované prstene a ďalšie iné zaujímavé možnosti.

            Žlté zlato na prvý pohľad zahreje a ako vravievali starí Gréci, je spojením vody a slnečných lúčov. Dajte na nich, spojte svoje životy s prsteňmi vo farbe slnečných lúčov a vaše manželstvo bude len žiariť.

            Nevšedné svadobné obrúčky z bieleho zlata alebo trendy ružový variant

            Biele a ružové zlato v klasickom prevedení hladkých svadobných obrúčok predbehlo prstene zo žltého zlata. Mäkký romantický ružový odtieň je veľmi obľúbený variant dámskej obrúčky a chladivé ľadovo biele zlato dominuje skôr pri svadobných obrúčkach pre mužov. Oba odtiene sú však veľmi obľúbené varianty zlatej klasiky. Nemusíte sa jej totiž vzdávať a zároveň sa odlíšite.

            Nech vám sadne ako uliata

            Z farebnej škály zlata už máte určite vybraté, teraz je na rade tvar. Pretože nie je prsteň ako prsteň a už vôbec nie ten svadobný, vyberte si aj ten najvhodnejší tvar vašej obrúčky. Tvar jednoduchého krúžku, ktorý sa vám páči, ale aj ten, ktorý vám sedí na prstenníčku najlepšie. Napíšte nám a vyskúšajte si ich priamo u nás v showroome v Bratislave. Radi vám spravíme sprievodcov všetkými tvarmi aj povrchmi. A pomôžeme vám vybrať tú pravú obrúčku, ktorá vám aj vašej drahej polovičke sadne ako uliata.