Klasické svadobné obrúčky

 • Filtre:
 • Cena

 • Kov

 • Svadobné minimalistické platinové obrúčky s modrým diamantom CallanSvadobné minimalistické platinové obrúčky s modrým diamantom Callan

   Svadobné minimalistické platinové obrúčky s modrým diamantom Callan

  • Svadobné jednoduché platinové obrúčky s čiernym diamantom Bosse

    Svadobné jednoduché platinové obrúčky s čiernym diamantom Bosse

   • Svadobné decentné platinové obrúčky s diamantom Chiarina

     Svadobné decentné platinové obrúčky s diamantom Chiarina

    • Platinové minimalistické zlaté obrúčky Steffie

      Platinové minimalistické zlaté obrúčky Steffie

     • Platinové svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou a komfortný pánsky Helene

       Platinové svadobné prstene so zúženou dámskou obrúčkou a komfortný pánsky Helene

      • Zlaté svadobné obrúčky so skosenými hranami a netradičným povrchom RuffZlaté svadobné obrúčky so skosenými hranami a netradičným povrchom Ruff

        Zlaté svadobné obrúčky so skosenými hranami a netradičným povrchom Ruff

       • Zlaté minimalistické svadobné obrúčky so skosenými hranami DarielZlaté minimalistické svadobné obrúčky so skosenými hranami Dariel

         Zlaté minimalistické svadobné obrúčky so skosenými hranami Dariel

        • Elegantné svadobné obrúčky zo zlata LazaneElegantné svadobné obrúčky zo zlata Lazane

          Elegantné svadobné obrúčky zo zlata Lazane

         • Zlaté svadobné obrúčky s modrým diamantom Bonieta

           Zlaté svadobné obrúčky s modrým diamantom Bonieta

          • Svadobné minimalistické zlaté obrúčky RaleanSvadobné minimalistické zlaté obrúčky Ralean

            Svadobné minimalistické zlaté obrúčky Ralean

           • Svadobné decentné zlaté obrúčky s diamantom AlektasSvadobné decentné zlaté obrúčky s diamantom Alektas

             Svadobné decentné zlaté obrúčky s diamantom Alektas

            • Svadobné jednoduché zlaté obrúčky so skrytým diamantom AlcorSvadobné jednoduché zlaté obrúčky so skrytým diamantom Alcor

              Svadobné jednoduché zlaté obrúčky so skrytým diamantom Alcor

             Loading

             V jednoduchosti je krása

             Jednoduchosť rozhodne nie je nuda. Platí to nielen pri klasických zlatých svadobných obrúčkach, ale aj pri celom štýle svadby. Svadobná obrúčka je šperk, ktorý nosíte každý deň, a preto je jeho univerzálnosť veľkou výhodou. Jednoduchá zlatá pánska obrúčka obstojí s gráciou aj u mužov, ktorí prstene nosia neradi alebo majú obavy, že si na nosenie nezvyknú. Naopak pre dámy, ktoré svoje ruky často zdobia aj inými šperkmi, je jednoduchá zlatá obrúčka skvelá na kombinovanie.

             Tradícia najobľúbenejšieho kovu v šperkárstve

             V dávnej histórii zlatý kov dokonca určoval postavenie rodiny v spoločnosti. Rodina, ktorá si mohla dovoliť zlaté svadobné obrúčky, bola bohatá a hodná obdivu. Dnes už to ale dávno neplatí a klasické zlaté svadobné obrúčky sú vyberané pre ich univerzálnosť a jednoduchý design. Zlato je dôkazom tradície a zároveň je aj najobľúbenejším kovom šperkárov. Vďaka tomu, že je veľmi dobre kujné, sa skvele spracováva a ľahko sa doň gravírujú nápisy, symboly alebo dátum svadby.

             Hrejivá klasika v podobne zlatých svadobných obrúčok

             Odtiene svadobných obrúčok v klasickom žltom zlate sa opäť vracajú. V minulosti by si bez nich novomanželia nedokázali predstaviť svadbu. Dnes je výber tak obrovský, že už nedominujú, ale v portfóliu svadobčanov ich vystriedali prstene z iných odtieňov zlatého ušľachtilého kovu alebo z platiny. A to nepočítame moderné alternatívy ako sú svadobné obrúčky z dreva, vytetované prstene a ďalšie iné zaujímavé možnosti.

             Žlté zlato na prvý pohľad zahreje a ako vravievali starí Gréci, je spojením vody a slnečných lúčov. Dajte na nich, spojte svoje životy s prsteňmi vo farbe slnečných lúčov a vaše manželstvo bude len žiariť.

             Nevšedné svadobné obrúčky z bieleho zlata alebo trendy ružový variant

             Biele a ružové zlato v klasickom prevedení hladkých svadobných obrúčok predbehlo prstene zo žltého zlata. Mäkký romantický ružový odtieň je veľmi obľúbený variant dámskej obrúčky a chladivé ľadovo biele zlato dominuje skôr pri svadobných obrúčkach pre mužov. Oba odtiene sú však veľmi obľúbené varianty zlatej klasiky. Nemusíte sa jej totiž vzdávať a zároveň sa odlíšite.

             Nech vám sadne ako uliata

             Z farebnej škály zlata už máte určite vybraté, teraz je na rade tvar. Pretože nie je prsteň ako prsteň a už vôbec nie ten svadobný, vyberte si aj ten najvhodnejší tvar vašej obrúčky. Tvar jednoduchého krúžku, ktorý sa vám páči, ale aj ten, ktorý vám sedí na prstenníčku najlepšie. Napíšte nám a vyskúšajte si ich priamo u nás v showroome v Bratislave. Radi vám spravíme sprievodcov všetkými tvarmi aj povrchmi. A pomôžeme vám vybrať tú pravú obrúčku, ktorá vám aj vašej drahej polovičke sadne ako uliata.