Zásnubné prstene (nielen) v Bratislave

Bratislava – hlavné mesto Slovenska – je pretkaná menšími aj väčšími klenotníctvami, do ktorých sa môžu uchýliť muži, keď hľadajú zásnubný prstienok pre svoju vyvolenú. Kde však okrem širokej ponuky nájsť aj vrúcny prístup a mnoho dobrých rád, keď vám nie je úplne jasné po čom presne pátrate? Predsa v našom bratislavskom showroome, ktorý sa nachádza v samom srdci Bratislavy na Hviezdoslavovom námestí, kúsok od historickej budovy Slovenského národného divadla. Neustále rozširujeme svoju ponuku a tešíme sa na osobné stretnutie so záujemcami o prepracované produkty za rozumnú cenu.

Eppi v Bratislave – zoznámte sa

Tento e-shop zameraný na šperky už niekoľko rokov pôsobí na slovenskom aj českom trhu a mimo iného ponúka zásnubné prstene priamo v centre Bratislavy. Eppi v súlade so svojimi hodnotami poskytuje klientom komplexné služby. Okrem prehľadných stránok, na ktorých si môžete vyfiltrovať presne to, čo hľadáte, dokážu jeho kompetentní a skúsení zamestnanci poradiť nerozhodným a naviesť ich tým správnym smerom. K samozrejmostiam, pre ktoré sa k nám zákazníci radi vracajú, patrí aj doživotná záruka a mnoho drobností ako trebárs čistiaca handrička, ktorá vždy poteší. Diamanty aj drahé kamene sa k novým majiteľom dostávajú s certifikátmi od dôveryhodných gemologických laboratórií, zabalené v luxusnom darčekovom balení.

Aj keď je Eppi internetovým klenotníctvom, otvára zákazníkom aj svojshowroom, kde pozýva ako tých, ktorí sa chcú len porozhliadnuť, zoznámiť s tímom a prevziať si vybraný šperk osobne, tak aj tých, ktorí hľadajú dokonalý zásnubný prsteň a zatúžia po osobnej konzultácii. Showroom Eppi nájdete ako v srdci Bratislavy na Hviezdoslavovom námestí, tak aj v samotnom centre Prahy na rohu Václavského námestia a Vodičkovej ulice. V Eppi si uvedomujeme, že kúpa takého klenotu predstavuje náročnú úlohu, často spojenú s vyššími výdajmi, a preto sme našich zákazníkov pripravení previesť celým zložitým procesom a odpovedať na všetky otázky, ktoré im len napadnú. Veď práve zásnubný krúžok kupujú len jedenkrát za život a pri jeho výbere sa nechcú spliesť. Eppi svojim klientom stojí po boku a poskytuje im všemožnú podporu. Stačí nám zavolať a prísť sa k nám nad kávou či čajom porozprávať o tom, čo si pre svoju snúbenicu prajete.

Zásnubné prstene Bratislava
Vyberte jedinečný zásnubný prsteň pre svoju vyvolenú v samotnom srdci Bratislavy

Výber zásnubného prsteňa z ponuky s plnou podporou

Hľadanie vhodného zásnubného prsteňa mnoho mužov stresuje. Neželajú si obiehať celú Bratislavu a prechádzať obsiahle a monotónne zásoby všemožných šperkárstiev, radšej si sadnú k laptopu a vo voľných chvíľach skúmajú neprebádané taje krúžkov na internete. Eppi prehľadne predstavuje svoju ponuku na webových stránkach v niekoľkých kategóriách a pomocou jednoduchého filtrovania sa dá vybrať ako typ kovu, tak aj kameň, ktorý má byť v krúžku zasadený. Na kvalitných fotografiách si môžete tovar prehliadnuť z rôznych uhlov, prípadne, pre lepšiu predstavu aj nafotený na prste. Rýchlo a prehľadne sa dozviete viac o jeho veľkosti, farbe a bruse. A všetky informácie budete mať uvedené aj v certifikáte, ktorý k šperku neodmysliteľne patrí a ktorý k nemu automaticky obdržíte. Nielenže môžete na našom e-shope vyberať 24 hodín denne a 7 dní v týždni, ale pravidelne pre vás pripravujeme a aktualizujeme aj našu nápovedu, v ktorej mimo iného objavíte aj sprievodcu zásnubami pre mužov. Rovnako vám poradíme, ako si určiť rozpočet a ako za málo peňazí získať veľa muziky.

Voľba zásnubného prsteňa sa vám môže zdať ako veľká veda, ale s našou pomocou celým procesom preplávate so cťou. Poradíme vám pár trikov a poskytneme dostatočné množstvo zaujímavých a relevantných informácií, ktoré vám hľadanie prstienka uľahčia. Existuje totiž niekoľko základných druhov zásnubných prsteňov. Rozhodnúť sa musíte nielen medzi farbou zlata či platinou, ale aj diamantom či drahokamom. Nezanedbateľnou otázkou ostáva aj osadenie kameňa. V našej ponuke objavíte všetko od jednoduchých solitérov v krapničkách alebo objímke po komplikované pavé alebo dlážkové zasadenie, od klasických stálic zásnubného neba po elegantné vintage dizajny. Na svoje si prídu ako maximalisti, tak minimalisti.

 • Diamantový zásnubný prsteň s prepletanou obrúčkou Meera
  Diamantový zásnubný prsteň s prepletanou obrúčkou Meera
 • Zásnubný prsteň s certifikovaným fancy pink lab-grown diamantom Elise
  Zásnubný prsteň s certifikovaným fancy pink lab-grown diamantom Elise
 • Prsteň s lab-grown diamantmi Gerty
  Prsteň s lab-grown diamantmi Gerty
 • Zlatý prsteň s asscher a baguette salt and pepper diamantmi Serdar
  Zlatý prsteň s asscher a baguette salt and pepper diamantmi Serdar
 • Zásnubný prsteň s diamantmi Lorea
  Zásnubný prsteň s diamantmi Lorea

Keď sa už dostanete k vhodnému prsteňu, potom zaiste tiež uvažujete, akú zvoliť veľkosť. Dnes už nepožiadame komornú svojej milovanej o rukavičku, podľa ktorej by sme vám zmerali obvod prsteňa. Existujú však iné rozumné možnosti, ktorými nešliapnete vedľa. Prečítajte si náš článok o tom, ako správne určiť veľkosť prsteňa, alebo si s nami dohodnite schôdzku v našom showroome, kde vám s výberom správnej veľkosti radi pomôžeme. V prípade záujmu od nás obdržíte i špeciálne meradlo.

Ak sa cítite vo svete blyšťavých prsteňov veľmi stratene a ani náš návod na webe vám nepomohol dosiahnuť vytýčený cieľ – teda kúpu, obráťte sa na našu zákaznícku linku. Kolegyne sú vám k dispozícii na telefóne, emaile aj online chate. V priebehu každého kroku výberu a nákupu vás podporíme. Na nás sa môžete v každom ohľade spoľahnúť.

Prstienky na zákazku

Ak máte jasnú predstavu o podobe zásnubného prsteňa a žiadny kúsok v našej ponuke jej nezodpovedá, vyskúšajte zákazkovú výrobu. V pražskom showroome prenesieme váš nápad do fyzickej podoby. Naši klenotníci vám budú k dispozícii a z predstavy, ktorú nám predložíte, vám v našej dielni stvorí unikátny kúsok, ktorým svoju budúcu manželku ohromíte. Pre inšpiráciu skúste preskúmať aj galériu na zákazku vyrobených výnimočných prstienkov, ktoré si našli cestu k svojim hrdým majiteľkám.

 • Zlatý prsteň s nebrúseným diamantom Rajani
  Zlatý prsteň s nebrúseným diamantom Rajani
 • Prsteň s kite salt and pepper diamantom Inkeri
  Prsteň s kite salt and pepper diamantom Inkeri
 • Cluster prsteň so salt and pepper diamantmi Roth
  Cluster prsteň so salt and pepper diamantmi Roth
 • Neobyčajný prsteň so salt and pepper diamantom Murali
  Neobyčajný prsteň so salt and pepper diamantom Murali
 • Zlatý prsteň s hexagon salt and pepper diamantom Darby
  Zlatý prsteň s hexagon salt and pepper diamantom Darby

Eppi – trefa do čierneho

Ešte stále na 100 % neviete, či sa pri hľadaní zásnubného prsteňu obrátite na nás v Eppi? Spísali sme 75 dôvodov, prečo práve my vám dokážeme ponúknuť presne to, po čom túžite. Nepredávame iba šperky, predstavujeme vám rôzne možnosti, pomáhame vám rozhodnúť sa a držíme vám palce pri žiadosti o ruku. Prispôsobíme sa vám časovo a urobíme takmer nemožné, aby ste mali obrúčku v elegantnej krabičke v správnu chvíľu pri sebe. Celý náš tím zbožňuje šťastné konce, a preto nás vždy poteší, keď môžeme byť aspoň prostredníctvom prstienka súčasťou príbehu vašej lásky.

Newsletter

Okrem článkov ponúkame aj množstvo akcií, zliav a súťaží.

Chcete o nich vedieť ako prvý? Stačí sa prihlásiť k nášmu newsletteru.

Emailovú adresu ste nezadali správne.

Musíte súhlasiť s podmienkami.

Témy, o ktorých píšeme

 • Čítať túto tému

  Všetko o šperkoch

 • Čítať túto tému

  Zásnuby

 • Čítať túto tému

  Všetko o svadbe

 • Čítať túto tému

  Ako na darčeky