Firemné šperky s logom
alebo monogramom

Premýšľate, čím na prvý pohľad osloviť a zaujať verejnosť či svoje okolie, alebo zháňate originálne darčeky pre svojich zamestnancov či obchodných partnerov? Rokujete s veľkým množstvom klientov a kladiete dôraz na štýl firemnej prezentácie? Hľadáte ďalší jednotiaci prvok, ktorý by podčiarkol a doplnil vašu firemnú kultúru? Tu ste na správnej adrese. Nechajte si vyrobiť šperky alebo iné originálne doplnky na mieru s logom svojej spoločnosti, osobnými iniciálami či iným špeciálnym znakom. Svojim zákazníkom totiž poskytujeme plnohodnotnú podporu vo všetkých oblastiach.

Objednať konzultáciu Konzultácia je bezplatná

Čo všetko dokážeme

  • Výroba podľa vášho návrhu
  • Úprava šperku z našej ponuky
  • Firemné šperky na mieru

Limitom je len vaša fantázia

Pretože my dokážeme naozaj všetko!

Firemní šperky s logem

Firemný štýl

Budujte podobu a identitu svojej spoločnosti originálnym spôsobom. Na vašich klientov zapôsobíte aj logom firmy v podobe odznaku, ktorý si zamestnanci na rokovaní môžu zapichnúť do saka . Manažéri využijú manžetové gombíky, manažérky zas náušnice alebo prívesky. Klenot vyrobený na mieru dodá vašej spoločnosti lesk a stane sa elegantným a nadčasovým jednotiacim prvkom pre vašich zamestnancov.

Dárky pro klienty

Darčeky pre zamestnancov

Uvažujete o tom, ako obdarovať zamestnancov pri príležitosti firemného výročia? Verte, že personalizovaný šperk pre nich bude znamenať omnoho viac a bude mať vyššiu hodnotu než napríklad neosobné benefitné poukážky.

Buduje si vaša firma základňu stálych klientov či dodávateľov? Premýšľate, ako v tvrdej konkurencii udržať a upevniť osvedčené kontakty? Obdarujte svojich partnerov pri správnej príležitosti vkusným šperkom, ktorý na prvý pohľad zaujme a odkáže na vašu spoločnosť. Nechajte svoj darček zažiariť medzi reklamnými perami a blokmi.

Manžetové knoflíčky Krušovice

V malom i veľkom množstve

Nezáleží, či si prajete vyrobiť pár kúskov pre rodinný podnik, alebo vybraný model v desiatkach či stovkách vyhotovení. Na základe vašej objednávky vám šperk pripravíme aj vo väčšom množstve či už pre celý tím, alebo spokojných zákazníkov.

Originálne krabičky na želanie

Dolaďte svoj imidž aj pomocou originálnej krabičky, v ktorej šperk odovzdáte. Na želanie vám zhotovíme zvolený model reprezentatívneho puzdra na šperk ozdobený logom vašej firmy či klubu. Vaši zákazníci, klienti, zamestnanci i členovia iste ocenia prezentáciu spoločnosti dotiahnutú do úplného detailu.

Prečo si vybrať práve Eppi?

  • Špecializácia na zákazkovú výrobu
  • Prvotriedne materiály a prevedenie
  • Špičková kvalita aj vlastné diela
  • Nezáväzná bezplatná konzultácia
  • Doživotná záruka a servis
  • Nepoznáme slovo „nedá sa“

Chcete sa dozvedieť viac informácií?

Našim zákazníkom poskytujeme plný servis vrátane konzultácie s odborníkom. Obrátiť sa na nás môžete e-mailom, na online chate, telefonicky, osobne v našom bratislavskom showroome, alebo nám opíšte vašu predstavu do formulára nižšie a my sa vám ozveme.

Objednať konzultáciu Konzultácia je bezplatná

Nezáväzná objednávka

Nech už máte akékoľvek požiadavky, pomôžeme vám s ich realizáciou. Dohodnite si bezplatnú nezáväznú konzultáciu, v priebehu ktorej s vami preberieme vaše zadanie a dohodneme sa na ďalšom postupe. Stačí vyplniť nižšie uvedený formulár.

Pretiahnite súbor sem alebo vyberte ručne Povolené formáty: PNG / JPEG / GIF s max. veľkosťou 5MB

Kliknutím potvrdzujem, že som sa oboznámil/-a
s pravidlami spracovania osobných údajov .