Kolekcia strieborných šperkov A Cup of Style

Lucie a Nicole, blogerky a youtuberky, nerozlučné sestry a novopečené mamy, sú za viac ako jedenásťročné pôsobenie na česko-slovenskej internetovej scéne známe snahou inšpirovať svojich sledovateľov, aby šli za svojimi snami a motivovali ich, aby boli sami sebou a nebáli sa skúšať nové veci. „Keď nás klenotníctvo Eppi oslovilo s nápadom spoločne vytvoriť šperk, bolo jasné, že v ňom chceme predať pozitívne posolstvo. Dážď síce nie vždy každého poteší, ale je potrebný. A môže vďaka nemu vzniknúť taký zázrak ako je dúha. Kvapky a dúha sú súčasne symbolikou toho, ako nerozlučne k sebe patríme," vysvetľujú Lucka a Nicole.

Set strieborných náhrdelníkov s kvapkami a dúhou A Cup Of Style

Krásne samé o sebe, spolu ešte krajšie. Bez kvapiek by nebola dúha, rovnako ako by sme si v živote nevážili krásne momenty, bez tých menej pekných. Kolekcia šperkov A Cup Of Style symbolizuje silný sesterský zväzok stelesnený v minimalistických náhrdelníkoch. Dajú sa nosiť spolu i oddelene, nech už sa v daný deň budete cítiť viac ako kvapka alebo dúha. Navyše si môžete vybrať z troch rôznych farebných prevedení!

Dostupné v troch farbách

Zobraziť detail produktu

Strieborný náhrdelník s drobnými kvapkami Lucie

Kvapka sama o sebe pôsobí krehko, viaceré však dokážu pohnúť aj kameňom. Dážď má liečivú schopnosť ozdraviť prírodu alebo čistiť vzduch. Náhrdelník s drobnými kvapkami nám poetickým spôsobom pripomína, že po daždi vždy vyjde slnko. Niekedy dokonca aj dúha! Náhrdelník môžete mať samostatne, rovnako v kolekcii A Cup Of Style. Ktorý z farebných variantov si vyberiete?

Dostupné v troch farbách:

Zobraziť detail produktu

Strieborný prívesok s dúhou Nicole

Dúha je vizualizáciou príslovia, že všetko zlé je na niečo dobré. Bez kvapiek by dúha nemohla existovať. V dobré dni vám prívesok s dúhou bude náladu len zlepšovať, v tie zlé pripomínať ich dočasnosť. Alebo sa rozhodnete ich nosiť spolu ako kolekciu A Cup Of Style? Vyberte si z troch farebných verzii vašu najobľúbenejšiu!

Dostupné v troch farbách:

Zobraziť detail produktu

Pár zaujímavostí o šperku

 • Ako sa šperk vyrába?

  Zo striebornej doštičky vyrežeme kvapky aj medailónik. Následne urobíme ručné tepanie pomocou šperkárskych kladív, tým šperk dostane svoju netradičnú štruktúru. Dá sa tak povedať, že žiadny z nich nie je nikdy 100 % rovnaký. Následne šperky zbrúsime a vyleštíme. Do prívesku, pomocou laseru, vygravírujeme dúhu podľa ručne nakresleného vektora. Na úplnom konci šperky pozlátime. U kvapiek prirobíme dierky pre krúžky, ktoré následne pripevníme do striebornej ankrovej retiazky.

 • Ako prebieha pozlátenie?

  Hotový šperk ponoríme do kúpeľa s tekutým zlatom, kde je zlato prúdom nanášané na povrch šperku v trvaní dvoch minút. Následne šperk vyleštíme, nech sa poriadne trbliece.

 • Ako dlho prebieha jeho výroba?

  Vyrobiť celú kolekciu trvá cca 2,5 hodiny čistej práce nášho zlatníka. Kvapky (((slzy by som i v CZ nahradila Kapky))) sú vďaka svojej veľkosti a počte trochu náročnejšie než prívesok s dúhou.

 • A kto sme my?

  Eppi je online klenotníctvo s vlastnou dielňou v centre Prahy. Venujeme sa výrobe vlastných šperkov, šperkov na mieru podľa prianí klientov a spolupracujeme s najlepšími svetovými dodávateľmi. V posledných rokoch sa tiež zameriavame na udržateľnosť a v našej ponuke nájdete množstvo syntetických drahokamov, šperkov vyrobených z recyklovaného zlata alebo eticky ťažené prírodné diamanty. Sme tím mladých ľudí z rôznych krajín, so základňou na Václavskom námestí. Nájdete nás nielen v Česku, ale aj na Slovensku, v Bratislave. Nedávno sme expandovali do Nemecka, kde naše šperky už oslovili stovky zákazníkov.