Certifikované investičné diamanty za výhodné ceny

Investovanie do diamantov je celosvetovým fenoménom! Neinvestujte do zlata či drahých kovov, budúcnosť sa ukrýva v diamantoch!


Investujte do diamantov až o 30% výhodnejšie! u nás ušetríte ako nikde inde na slovensku

Investičné diamanty sú už dnes priam módnym trendom a to najmä preto, že diamanty sú už dlhodobo považované za skutočne bezpečnú investíciu s výnimočnou návratnosťou. Len v niekoľkých stručných bodoch vám vysvetlíme, prečo by ste sa určite mali rozhodnúť pre diamantovú investíciu a tiež to, prečo by to malo byť práve u nás.

Každý diamant zakúpený v Sperky-A-Diamanty.sk je investičný diamant!

Diamantová „veda“ sa vám na prvý pohľad môže zdať zložitá, no opak je pravdou. Ak by ste nejakému pojmu nerozumeli, pozrite sa do Slovníka diamantového investora. Ak by ste odpovede na svoje otázky nevedeli nájsť, pokojne nám napíšte!

1. U nás nakupujete až o 30 % lacnejšie

Diamanty nakupujeme priamo od ich výrobcov (brusičov), najmä vďaka tomu vám ich vieme ponúknuť 15-30 % pod rapaportové ceny. Na cene diamantov sa odráža aj to, že pôsobíme na trhu ako online obchod, a teda nemáme také vysoké režijné náklady ako kamenné obchody. Naše fixné náklady sú skutočne na minime.

2. Spolupracujeme s tými najlepšími dodávateľmi

Naše diamanty posudzujú spoločnosťami GIA, IGI, ČGL a ku každému kameňu teda máme ich top certifikáty, ktoré sú známe po celom svete a sú dôkazom najvyššej kvality a pravosti diamantov. Každý diamant je dodávaný s certifikátom a laserovou inskripciou. Tak máte skutočnú istotu, že zakúpený diamant patrí k danému certifikátu.

3. Bezplatné konzultácie a poradenský servis

Ku každému klientovi pristupujeme individuálne. Poskytujeme profesionálny poradenský servis, v rámci ktorého Vám nestranný gemologický poradca vysvetlí kompletnú problematiku diamantov a investičný poradca vám zase poradí, ako vhodne a efektívne investovať. Prekonzultujeme s vami vaše možnosti a ponúkneme vám to najlepšie riešenie. Konzultácie prebiehajú telefonicky, emailom, prostredníctvom live chatu a veľmi radi si s vami dohodneme i osobné stretnutie.

Konzultácia

Napíšte nám svoju požiadavku ešte dnes a poraďte sa s nami o svojej investícii!

* povinné položky