Podľa ceny

Naša ponuka podľa ceny jednoducho a prehľadne

Chápeme, že môže byť náročné zorientovať sa v širokej škále nádherných šperkov, ktoré na našich stránkach ponúkame. Úplne rozumieme tomu, že v neprebernom množstve prsteňov, náušníc, náhrdelníkov a príveskov sa človek ľahko stratí. Dnešná uponáhľaná doba nepraje dlhému hľadaniu a ešte dlhšiemu premýšľaniu, keď napríklad vyberáte to správne orechové k narodeninám, alebo k výročiu. Preto sme si pre vás pripravili pár tipov na darčeky, ktoré sme rozdelili do niekoľkých kategórií podľa ceny. Pevne veríme, že vám tak uľahčíme život a ušetríme čas, ktorý potom budete môsť venovať svojim najbližším.


Šperky do 200 eur

Táto cenová kategória je ideálna na vyhľadávanie drobných darčekov, ktoré sa hodia k sviatku, alebo len tak pre radosť. Môžete si zvoliť z množstva strieborných šperkov zdobených vytvorenými, alebo prírodnými drahokamami nižšej kvality, príp. prírodnými polodrahokamami. V ponuke nechýbajú ani šperky z 9kt žltého a bieleho zlata, ktorých unikátnosť zvýrazňujú vytvorené a prírodné polodrahokamy a drahokamy. Skúste kamene vyberať napríklad podľa znamenia zverokruhu, alebo podľa obľúbených odtieňov toho, koho chcete potešiť. Pokiaľ by vás pri výbere šperku zaujímal pôvod drahokamov viac, nenechajte si ujsť tento článok.

Radosť môžete urobiť prsteňom, náušnicami, náhrdelníkom, alebo náramkom. Veľmi obľúbené sú jednoduché strieborné náušnice s drahokamami, ktoré môžete vyberať zo skutočne širokej škály farieb a tvarov. Vyskúšajte tiež módne klenoty z pozláteného striebra, alebo šperky doplnené kultivovanými perlami, ktoré patria medzi nesmrteľnú klasiku. Pre staro svetákov a milovníčky viktoriánskej doby máme medailóniky zdobené menšími diamantmi.

Šperky od 200 do 500 eur

Za dvesto až päťsto eur už zoženiete skutočne kvalitný šperk a pritom neminiete príliš veľkú sumu. Táto kategória je kompromisom medzi kvalitou a cenou. Nájdete tu pôvabné zlaté náušnice a prívesky s polodrahokamami alebo vytvorenými drahými kameňmi a klenoty s menším množstvom diamantov. V ponuke máme i drahšie zlaté šperky zdobené perlami vyššej kvality. Iste vám v tejto skupine neujdú úžasné darčeky k maturite alebo k promócii.

Ak sa chystáte vstúpiť do manželstva a hľadáte zásnubný prsteň za rozumnú cenu, skúste zlatý prstienok so certifikovaným diamantom o váhe 0,1-0,2 ct osadeným uprostred. Ak nosí obdarovaná rada náhrdelníky či náramky, iste ju okúzlite kúskom z našej ponuky, ktorý zdobí vysoký počet drahokamov alebo polodrahokamov.

Šperky od 500 do 1 000 eur

Očakávate potomka, alebo bude vaše drahá polovička sláviť narodeniny? Skúste ju potešiť šperkom z tejto kategórie, kde máte omnoho väčší výber. Príchod na svet lásky vášho života si iste zaslúži zdôrazniť niečím nezabudnuteľným.

Prehliadnite si náušnice a prívesky s prírodnými drahokamami aj polodrahokamami a popremýšľajte, či sa vám páči skôr jeden veľký kameň, alebo väčšie množstvo drobných kamienkov, ktoré môžu byť osadené do zaujímavého vzoru.

Priaznivcov perál určite osloví možnosť vybrať si z perlových šperkov. Nezabudnite si prehliadnuť skvosty s tmavými tahitskými perlami, ktoré rastú vo veľkých mušliach a fascinujú zákazníčky z celého sveta farebnou škálou od striebornej a uhlovo šedej po temnozelenú a najvzácnejšiu čiernu. Možno sú vám bližšie skôr perly akoya, ktoré sa začali pestovať už začiatkom 20. storočia na japonských ostrovoch a dodnes patria k najkvalitnejším kultivovaným perlám na trhu. Nemôžete si vybrať? Vsaďte na istotu a siahnite po šperku so sladkovodnými perlami a diamantmi.

Za päťsto až tisíc eur zoženiete aj krásny zásnubný prsteň osadený certifikovaným diamantom o veľkosti 0,2-0,5 ct v závislosti na farbe a čistote kameňa.

Plánujete svadbu a rozhodli ste sa, že chcete svadobné prstene zo zlata? Ak dávate prednosť jednoduchosti, neváhajte sa poobzerať po klasických zlatých svadobných obrúčkach. Ak však dbáte na detail a v obrúčkach oceníte aj nejaké to trblietanie, zaujať by vás mohli zlaté svadobné prstene s diamantmi.

K výročiu, alebo narodeniu dieťaťa sa výborne hodí jednoduchší eternity prsteň, ktorý je po celom svojom obvode zdobený menšími kamienkami a často býva považovaný za symbol večnej lásky. Prípadne radšej siahnete po prstienku s farebnými diamantmi.

Šperky od 1 000 do 3 000 eur

V tejto kategórii vám ponúkame veľké množstvo šperkov vysokej kvality. K narodeninám, výročiu, alebo k Vianociam sa určite hodia prstene prepracovanejšieho dizajnu, ktoré zdobia farebné diamanty, alebo viac postranných kamienkov osadených do pôsobivých ornamentov. Na svoje si prídu aj milovníci prstienkov osadených množstvom kvalitných prírodných drahokamov.

Pokiaľ máte slabosť pre perly, neprehliadnite tie kultivované juhomorské, ktoré vynikajú svojou veľkosťou, saténovým leskom a bielou farbou, ktorá prechádza až do striebristých odtieňov. Aj ich tvar býva až výnimočne pravidelne guľatý.

Zásnubné prstene od 1 000 do 3 000 eur zdobí viac diamantov a kvalitných kameňov. Certifikované diamanty vážia v závislosti na farbe a čistote 0,3-1 ct. Môžete sa rozhodnúť medzi osadením do zlata, či platiny. Platinový zásnubný prstienok, ktorý zdobí unikátny dizajn postranných drahokamov, podčiarkne jedinečnosť vašej žiadosti o ruku. Od zásnubného prsteňa je to už len krôčik ku kráľovi všetkých prsteňov, k platinovej svadobnej obrúčke. Ak si chcete byť istý, že oba šperky budú spolu ladiť, vyskúšajte niektorý z našich svadobných setov.

V tejto skupine samozrejme nechýbajú obľúbené eternity prstene, ktorých zložité zdobenie splní očakávania aj tých najnáročnejších zákazníkov. Vyberiete obrúčku zo zlata alebo dáte prednosť vznešenej platine?

Šperky nad 3 000 eur

Konečne tu máme poslednú kategóriu, ktorá samozrejme ponúka tie najlepšie šperky. Nájdete tu zásnubné prstene s certifikovanými diamantmi od 0,5 ct tej najvyššej kvality, detailne prepracované svadobné sety zásnubných a svadobných obrúčok, jednoduché prstene zdobené certifikovanými diamantmi a klasické prstene s veľkým množstvom diamantov, alebo kvalitných prírodných drahých kameňov. Či už plánujete zásnuby, svadbu, či len hľadáte ten správny darček pod stromček, alebo k výročiu, prsteňom z tejto cenovej relácie 100 % zabodujete.

Pokiaľ vaša drahá nepatrí medzi milovníčky prsteňov, môže vám padnúť do oka aj množstvo zlatých náramkov s drahokamami a diamantmi, vkusne zdobené visiace náušnice, ktoré sa dokonalo hodia k vysoko vyčesaným slávnostným účesom, alebo rovno celé sady šperkov ladených do rovnakého motívu a farieb. V pekne zabalenom balíčku rozžiaria oči a rozbúšia srdce vašej najdrahšej pri akejkoľvek príležitosti.

Pevne veríme, že sme vám prehľadne predstavili našu základnú ponuku, a že si teraz oveľa ľahšie vyberiete. Vo všetkých cenových skupinách objavíte skutočne krásne darčeky ku akýmkoľvek udalostiam: k meninám, narodeninám, maturite, promócii, povýšeniu, zásnubám, svadbe, výročiu, narodeniu dieťaťa, alebo len tak pre radosť.