Sprievodca
vianočnými darčekmi

Pre Vianoce plné splnených prianí

Sprievodca vianočnými darčekmi
Personalizované šperky
Personalizované šperky

Personalizované šperky plné spomienok

Obľúbené spomienky a spoločné chvíle vykúzlia vašim blízkym tu najväčšiu radosť. Ukryte ich do šperku, ktorý im zostane navždy.

Vytvoriť šperk

Bestsellery k Vianociam

Darujte šperky, do ktorých ste sa tento rok zamilovali najviac. Tieto nadčasové a minimalistické doplnky s jemnými detailami sú nevyhnutnosťou, ktorú vo svojej šperkovnici ocení každá žena.

Darujte šperky, do ktorých ste sa tento rok zamilovali najviac. Tieto nadčasové doplnky sú nevyhnutnosťou, ktorú vo svojej šperkovnici ocení každá žena.

TU KU KOLEKCII

Bestsellery k Vianociam

Rozprávková kolekcia Malý princKolekcia Malý princ

Najmenším splní priania a dospelým umožní vidieť Vianoce detskými očami. Venujte jedinečné šperky inšpirované múdrym rozprávkovým príbehom ako dôležitú pripomienku, že „správne vidíme iba srdcom."

Najmenším splní priania a dospelým umožní vidieť Vianoce detskými očami. Venujte jedinečné šperky inšpirované múdrym rozprávkovým príbehom.

Darčeky z rozprávky

Kolekcia Malý princ

Slnkom pobozkaná

Zahaľte svoju šperkovnicu do nadčasového odtieňu, v ktorom sa snúbia šťavnaté marhule so slnečným ligotom. Šperky vo farbe Peach Fuzz vám prinesú iskru po celý rok.

Zahaľte svoju šperkovnicu do nadčasových odtieňov, v ktorom sa snúbia šťavnaté broskyne so slnečným ligotom.

Chcem zažiariťChcem žiariť

Slnkom pobozkaná Peach Fuzz

Darčeky z hviezdnej oblohy

Kedy inokedy darovať ligotavý šperk než na Vianoce? Splňte svojim blízkym priania a potešte ich diamantmi, ktoré pod stromčekom zažiaria ako milióny hviezd na nočnej oblohe.

Kedy inokedy darovať ligotavý šperk než na Vianoce? Potešte svojich blízkych diamantmi, ktoré pod stromčekom zažiaria ako hviezdy na nočnej oblohe.

Chytiť hviezdu

Darčeky z hviezdnej oblohy
Darujte čas s Vremmy by Eppi

Darujte čas s Vremmy by Eppi

Luxusné hodinky s diamantmi a drahokamami, ktoré plnia aj tie najtajnejšie priania. Navrhnite a venujte jedinečný doplnok, ktorý za všetkých okolností ukáže ten pravý čas.

Navrhnite a venujte luxusné hodinky s diamantami a drahokamami, ktoré plnia aj tie najtajnejšie priania.

Objaviť hodinky

Šperky, ktoré pomáhajú

Jeden darček, mnohonásobná radosť. Nákupom šperku z charitatívnej kolekce potešíte svojich blízkych i tých, ktorí potrebujú našu pomocnú ruku.

Darčekové poukazy

Váhate, akým darčekom potešíte vašich najbližších? Nadeľte im radosť z hľadania toho pravého šperku prostredníctvom darčekového poukazu.

Chcem poukaz

Darčekové poukazy