Darčekový poukaz v hodnote 750 Eur

Stále rozmýšľate aký šperk pre vašich blízkych vybrať? Potešte ich darčekovým poukazom! Doručíme vám ho kuriérom a môžete si vybrať, či ho dáme poslať vám, alebo priamo obdarovanému. Aký šperk si u nás bude môcť za 750 € kúpiť? Môže to byť napríklad zlatý prívesok vykladaný diamantmi, zlaté eternity prstene alebo zlaté náušnice s prírodnými drahokamami. Pánom môžeme v tejto cenovej kategórii ponúknuť zlaté manžetové gombíky s diamantmi alebo gravírovaním.
Vyplňte, pre koho je poukaz určený
Vyplňte, alebo zrušte výber políčka
Vyplňte, alebo zrušte výber políčka
Tento model môžete vidieť v našom showroome

Skvelá správa, tento model alebo jemu veľmi podobný máme práve k dispozícii. Môžete si ho prezrieť na osobnom stretnutí v našom showroome v Bratislave. Naplánujte si s nami schôdzku a my vám okrem šperku na ukážku pripravíme skvelú kávičku a niečo na zahryznutie.

Dohodnúť stretnutie

Detailný popis

Poukaz dostanete darčekovo zabalený, takže sa už nemusíte o nič iné starať a môžete len rozdávať radosť. Náhľad poukazu si môžete prezrieť vyššie. Na vytlačenej verzii bude uvedené, pre koho je darček určený. Okrem toho môžete doplniť aj informácie o tom, od koho je a môžete pripojiť aj krátke osobné venovanie. Pre každý poukaz pripravíme špecifický kód, ktorý bude potrebné zadať pri nákupe v nákupnom košíku. Koniec platnosti poukazu bude uvedený na prednej strane. Pri nákupe darčekového poukazu sa nedajú využiť zľavové kódy.


Podrobnejšie podmienky uplatnenia zľavového poukazu nájdete tu. Pokiaľ by ste chceli poukaz v nejakej inej hodnote, ktorú nemáme v ponuke, alebo máte iné špecifické požiadavky, kontaktujte nás prosím.

Dodanie (48 hodín)

 • Expresné dodanie do 48 hodín

  Darčekový poukaz pre vás pripravíme obratom po obdržaní objednávky. Doraziť k vám môže už za 48 hodín. V tom prípade však musí byť objednávka vytvorená dopoludnia do 12tej hodiny.

Doporučenia (Heureka)

 • Zákaznícky servis, produkt na mieru podľ apožiadaviek, cenové porovnanie v rámci produktov.

 • Kvalitné šperky, výborná komunikácia obchoidu so zákazníkom.

 • S nákupom som bola veľmi spokojná, všetko bolo OK, nadštandart oproti iným internetovým obchodom. Úprimne odporúčam.

Spoznajte nás lepšie

Na čo sa ešte môžete tešiť pri kúpe tohto poukazu

 • 60dňová záruka vrátenia peňazí - bez akýchkoľvek otázok

  Svoj poukaz môžete do 60 dní vrátiť a dostanete späť svoje peniaze. Nebudeme sa vás na nič pýtať.

 • Darčekové balenie

  Milujeme balenie darčekov. Dáme vám na výber z niekoľkých variantov, takže si budete môcť vybrať tú, ktorá sa bude najlepšie hodiť na danú príležitosť.

 • Doručenie zdarma

  Doručenie úplne zadarmo k akémukoľvek poukazu. Môžete si vybrať doručenie kuriérom DPD alebo si môžete poukaz osobne vyzdvihnúť v našom showroome v Bratislave.

 • Osobné prianie

  Okrem poukazu vám do zásielky pridáme aj ručne napísané prianie pre obdarovaného podľa vášho zadania.

 • Niečo extra pre vašich blízkych

  Čo keby ste si mohli kompletný darček zaobstarať na jednom mieste? U nás to ide! Okrem poukazu môžete k svojej objednávke pridať napríklad aj bonboniéru. O nič ďalšie sa už nemusíte starať, my to urobíme za vás.

 • Stierací žreb

  V svojej zásielke nájdete aj súťažný stierací žreb. A viete, čo je na ňom špeciálne? Vyhráva totiž úplne každý!

 • Malý darček od nás

  Milujeme prekvapenia a radi prekvapujeme svojich zákazníkov. Pripravíme pre vás niečo malé a roztomilé, aby bol váš deň ešte lepší.