Strieborné manžetové gombíky v tvare volantu Tai

Muž, ktorý nepozná slovo nie, odvážny a vytrvalý, hľadajúci stále nové a lepšie možnosti. Ste nezastaviteľný, rovnako ako vaše luxusné auto, ktoré si hýčkate, lebo reprezentuje váš osobný štýl a životnú úroveň. Viete, že páni sa nemusia špeciálne zdobiť, aby ohromili, napriek takému doplnku, ako sú manžetové gombíčky pripomínajúce volant vášho vozu, jednoducho neodoláte.
142 €

 • Doživotná záruka
 • 60 dní na vrátenie tovaru
  Personalizovaný produkt
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Detailný popis

Detaily o šperku

Šperk vám vyrobíme a doručíme do 2 - 4 týždňov. Potrebujete objednávku skôr? Kontaktujte nás. S expresnou výrobou môže byť spojený poplatok.

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Vysoko profesionalny pristup, sperky su vzdy kvalitne spracovane, mile prekvapenia v zasielke a velmi dobra a mila komunikacia so zakaznikom.

  Silvi, 25.9.2022

 • Výborný osobný prístup a záujem.

  Lada, 20.10.2022

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborné manžetové gombíky s gravírovaním

Kvalita a ručná práca

Potrebuje vaša košeľa oživiť? Zaobstarajte si manžetové gombíky. Spoločne s dokonale padnúcim oblekom a kvalitnými topánkami vás ako mávnutím kúzelného prútika premení na pravého gentlemana. U nás sú platinové, zlaté aj strieborné manžetové gombíky zárukou kvality a precíznej ručnej práce. Záleží nám na tom, aby ste dostali to najlepšie.

Zlaté manžetové gombíky s motívom korunky

Ako jeden muž

Vážite si svojich kolegov či zamestnancov a chcete im venovať niečo neobvyklé? Stavte na manžetové gombíky s firemným logom. Darujte unikátny pánsky šperk a budujte tak firemnú identitu. Spojenie presnej ručnej práce našich zlatníkov a najkvalitnejších materiálov splní vaše požiadavky, ktoré od luxusného darčeka očakávate.

Práca s rôznymi partnermi, ktorí majú rôzne potreby. Takto sme vyrobili pánsky gril na mieru.

Máme šťastie na skvelé spolupráce

Vo svojom odbore sme si vybudovali významné a pevné postavenie. Predchádza nás povesť spoľahlivého a kreatívneho partnera, pre ktorého nie je nič prekážkou. Môžeme sa pochváliť radom zaujímavých spoluprác. Je ťažké vybrať príklady, ale medzi inými spomeňme manžetové gombíky pre český národný hokejový tím a pánske grillz na mieru.

Podobné produkty

 • Strieborné manžetové gombíky s gravírom Arnoud

   Strieborné manžetové gombíky s gravírom Arnoud

  • Strieborné manžetové gombíky s diamantmi Baine

    Strieborné manžetové gombíky s diamantmi Baine

   • Strieborné manžetové gombíky s gravírom a smaragdmi Argob

     Strieborné manžetové gombíky s gravírom a smaragdmi Argob

    Doživotná záruka

    Doprava zadarmo

    Luxusné balenie

    60dňová záruka vrátenia peňazí