Luxusné prívesky a náhrdelníky

 • Filtre:
 • Typ

 • Kov

 • Rýdzosť

 • Drahokam

 • Zlatý náhrdelník so smaragdmi a diamantmi SayesZlatý náhrdelník so smaragdmi a diamantmi Sayes
  • - 10 %

  Zlatý náhrdelník so smaragdmi a diamantmi Sayes

 • Platinový náhrdelník s 0.47ct IGI certifikovaným syntetickým diamantom Arza

  Platinový náhrdelník s 0.47ct IGI certifikovaným syntetickým diamantom Arza

 • Diamantový náhrdelník v tvare lístočkov MosesDiamantový náhrdelník v tvare lístočkov Moses

  Diamantový náhrdelník v tvare lístočkov Moses

 • Zlatý prívesok matka a dieťa s modrým a bielym diamantom Cyan

   Zlatý prívesok matka a dieťa s modrým a bielym diamantom Cyan

  • Platinový náhrdelník s diamantom Raven

    Platinový náhrdelník s diamantom Raven

   • Platinový náhrdelník s diamantmi Neri

     Platinový náhrdelník s diamantmi Neri

    • Dvojitý náhrdelník so 7-7.50mm broskyňovýmí perlami CorellDvojitý náhrdelník so 7-7.50mm broskyňovýmí perlami Corell

      Dvojitý náhrdelník so 7-7.50mm broskyňovýmí perlami Corell

     • Zlatý perlový náhrdelník ShaleZlatý perlový náhrdelník Shale

       Zlatý perlový náhrdelník Shale

      • Zlatý perlový náhrdelník EssexZlatý perlový náhrdelník Essex

        Zlatý perlový náhrdelník Essex

       • Zlatý perlový náhrdelník CaysonZlatý perlový náhrdelník Cayson

         Zlatý perlový náhrdelník Cayson

        • Zlatý perlový náhrdelník AngelisaZlatý perlový náhrdelník Angelisa

          Zlatý perlový náhrdelník Angelisa

         • Zlatý náhrdelník s levanduľovými 6-6.5mm perlami Gerrie

           Zlatý náhrdelník s levanduľovými 6-6.5mm perlami Gerrie

          Loading

          Luxusné náhrdelníky pre tých najnáročnejších

          V kategóriách našich náhrdelníkov a príveskov máte na výber z mnohých cenových relácií. Od najlacnejších šperkov po tie najdrahšie - najluxusnejšie. A pretože ste sa ocitli na tejto stránke, z nejakého dôvodu ste si k prezeraniu vybrali luxusné prívesky. Dovoľte nám, aby sme vám to tu ukázali v celej svojej kráse. Vezmeme vás na prehliadku tou najluxusnejšou kategóriou náhrdelníkov a príveskov, aby ste mali výber čo najpohodlnejší. Je to taká naša "first class". Tak si, prosím, zapnite pásy a nechajte sa unášať exkluzivitou a jedinečnosťou.

          Za magickou hranicou 1 200 EUR na vás čakajú tie najzaujímavejšie náhrdelníky a prívesky, ktoré na vás už pri prvom pohľade dýchnu luxusom. Nemusíte sa však obávať nevkusnej opulentnosti. V našej špeciálnej online vitríne si pre vás schovávame len decentné a elegantné kúsky plné jedinečnosti a fantázie.

          Zlaté podklady pre prírodné drahokamy, diamanty aj perly

          Všetky odtiene zlata nežne, ale pritom pevne, objímajú veľké prírodné drahokamy a vytvárajú spolu s nimi nevšedné dizajny v podobe romantických kvetov, zaujímavých symbolických motívov alebo minimalistických geometrických tvarov.

          Tradičný žltozlatá náhrdelník s citrínom a diamantmi žiari ako slniečko na míle ďaleko. Nežné ametysty s diamantmi v náhrdelníku z bieleho zlata zase nechajú vyniknúť blankytne modré oči a ružové zlato vie podporiť zamatovú perlu v broskyňovom odtieni tak, že vás pri pohľade na takýto náhrdelník zahreje pri srdci.

          Platinové modely nezdobia iba tradičné čierne a číre diamanty, ale aj ohnivé rubíny, sýto zelené smaragdy, kráľovské zafíry a mäkko sfarbené akvamaríny. Majstri klenotníci, tí najlepší z najlepších, si užívajú tvorivú slobodu a v ich zručných rukách sa postupne rodia prekrásne skvosty.

          Elegantné perlové náhrdelníky

          Len si predstavte to ohromenie, keď žena rozbalí balíček, otvorí zamatovú krabičku a v nej objaví luxusný perlový náhrdelník či veľkú perlu ako prívesok. Perly sú skvosty prírody, kedy sa zrnko piesku roky obaľuje perleťovou vrstvou vnútri lastúr zvaných perlorodky. Až z nich vznikne dokonalá gulička, nosia ju na svojich šperkoch ženy po celom svete. Darujte aj vy tento neobvyklý zázrak prírody.

          Nech už vyberiete akékoľvek sfarbenie, bude obdarovaná za dámu so všetkými. Šedé perly svoju sivú perleťovou farbou pripomínajú perute hrdličiek, perly čisto biele ako sneh zase zrkadlia nevinnosť a čistotu. Ak nie ste na klasiku a prajete si nevšedné sfarbenie, vyberajte medzi perlami žiarivo zlatými, sladkými levanduľovými či romantickými broskyňovými. Perly v troch radoch, či jednu solitérne zavesenú na zlatom náhrdelníku.

          Diamanty ako investícia do budúcnosti

          Diamantová slza, diamantový kvet či kríž plný diamantov. To je len zlomok tých najluxusnejších príveskov, ktoré u nás môžete vidieť. Cena týchto skvostov je relatívne vysoká. Ale akonáhle zbadáte zlatý náhrdelník s diamantmi a perlou, pochopíte prečo. Precízne spracované šperky s dokonale vybrúsenými kameňmi, ktoré sa vaším nákupom stanú skvelou investíciou do budúcnosti a vy tak získate zaujímavú komoditu k neskoršiemu obchodovaniu. Obstaranie luxusných náhrdelníkov má dvojaké využitie. Svoje úspory bezpečne uložíte a získate exkluzívny doplnok do svojej zbierky.

          Platinová exkluzivita

          Šperky z tohto nezničiteľného ušľachtilého kovu sú vždy dôkazom osobitosti a jedinečnosti. Umne vytvorený platinový náhrdelník s príveskom, na ktorom je zasadený diamant v dokonalom bruse, je tento klenot hodný ako darček k tým najvýznamnejším udalostiam. Vďaka jeho odolnosti budete mať platinový náhrdelník naveky a dediť sa bude z generácie na generáciu. Skvostné platinové prívesky v tvare slzy či s motívom matky a dieťaťa s farebnými a čírymi diamanty budú navždy celebritou vo vašej šperkovnici.

          Podľahnite pôvabu umeleckých diel medzi klenotmi a nebojte sa do nich zainvestovať. Luxus a exkluzivita náhrdelníkov a príveskov v tejto kategórii vás pohltí.