Kolekcie šperkov

Dokonalý súlad pre ešte väčší obdiv

Kolekcie šperkov

Kolekcie

Náušnice. Náhrdelník. Náramok. Prsteň. Čo vybrať? Vziať toho viac? Ale ako to urobiť, aby všetky zvolené kúsky ladili? Trápia vás tieto komplikované otázky? Máme pre vás rýchlu a ľahkú odpoveď. Prehliadnite si našu s láskou pripravenú kategóriu šperkových kolekcií a máte vyhrané. Predstavujeme vám totiž prepracované umelecké diela, nad ktorými si zlatníci a dizajnéri hodiny lámu hlavy, lebo pri každom modeli hľadajú dokonalosť a bažia po vyváženosti jednotlivých kúskov. Ak sa rozhodnete pre sadu elegantného prstienku a jemného prívesku, decentného náhrdelníku a kôstkových náušníc či krehkého náramku, oslnivých náušníc a trblietavého prívesku, verte, že si zaobstaráte jedinečný výtvor, ktorý sa vyníma ako na produktových fotografiách, tak na reálnych ženách, ktorých pôvab zvýrazňuje. Kolekcie šperkov z ušľachtilých kovov zdobených diamantmi, drahokamami a perlami je možné označiť za ideálny darček k výročiu svadby, sviatku zamilovaných či k Vianociam.

Zlaté kolekcie

Zlaté kolekcie

Zlatníci a návrhári pripravujú svoje zlaté kolekcie s prihliadnutím k charakteru drahého kovu a vlastnostiam diamantov, drahokamov a periel, ktorými ich najčastejšie ozvláštňujú. Jemne zladené a starostlivo vybrané kúsky vytvárajú sety po dvoch až troch šperkov, ktoré málokto zvládne odmietnuť.

Všetky Zlaté kolekcie

Strieborné kolekcie

Strieborné kolekcie

Starostlivo vytvorená kolekcia strieborných šperkov ľahko zaujme v práci a ihneď zažiari na akomkoľvek večierku. Jednotlivé kúsky, prepracované do rôznych pôsobivých tvarov a zdobené neprehliadnuteľnými drahými kameňmi alebo sladkými perlami potešia nielen oko, ale aj srdce hrdej nositeľky súpravy.

Všetky Strieborné kolekcie