Kolekcie

Náušnice. Náhrdelník. Náramok. Prsteň. Čo vybrať? Vziať toho viac? Ale ako to urobiť, aby všetky zvolené kúsky ladili? Trápia vás tieto komplikované otázky? Máme pre vás rýchlu a ľahkú odpoveď. Prehliadnite si našu s láskou pripravenú kategóriu šperkových kolekcií a máte vyhrané. Predstavujeme vám totiž prepracované umelecké diela, nad ktorými si zlatníci a dizajnéri hodiny lámu hlavy, lebo pri každom modeli hľadajú dokonalosť a bažia po vyváženosti jednotlivých kúskov. Ak sa rozhodnete pre sadu elegantného prstienku a jemného prívesku, decentného náhrdelníku a kôstkových náušníc či krehkého náramku, oslnivých náušníc a trblietavého prívesku, verte, že si zaobstaráte jedinečný výtvor, ktorý sa vyníma ako na produktových fotografiách, tak na reálnych ženách, ktorých pôvab zvýrazňuje. Kolekcie šperkov z ušľachtilých kovov zdobených diamantmi, drahokamami a perlami je možné označiť za ideálny darček k výročiu svadby, sviatku zamilovaných či k Vianociam.

Zlaté kolekcie

Zlaté kolekcie

Zlatníci a návrhári pripravujú svoje zlaté kolekcie s prihliadnutím k charakteru drahého kovu a vlastnostiam diamantov, drahokamov a periel, ktorými ich najčastejšie ozvláštňujú. Jemne zladené a starostlivo vybrané kúsky vytvárajú sety po dvoch až troch šperkov, ktoré málokto zvládne odmietnuť.

Všetky Zlaté kolekcie

Strieborné kolekcie

Strieborné kolekcie

Starostlivo vytvorená kolekcia strieborných šperkov ľahko zaujme v práci a ihneď zažiari na akomkoľvek večierku. Jednotlivé kúsky, prepracované do rôznych pôsobivých tvarov a zdobené neprehliadnuteľnými drahými kameňmi alebo sladkými perlami potešia nielen oko, ale aj srdce hrdej nositeľky súpravy.

Všetky Strieborné kolekcie