Symbolické prívesky a náhrdelníky

 • Filtre:
 • Cena

 • Typ

 • Kov

 • Drahokam

 • Strieborný smaragdový náhrdelník v tvare stromu života Arlen

  Strieborný smaragdový náhrdelník v tvare stromu života ArlenStrieborný smaragdový náhrdelník v tvare stromu života Arlen
 • Strieborný prívesok so svätým Krištofom pre vodičov a cestovateľov Reo

  Strieborný prívesok so svätým Krištofom pre vodičov a cestovateľov Reo
 • Zlatý prívesok Malý princ s gravírom vašej voľby Petit

  Zlatý prívesok Malý princ s gravírom vašej voľby PetitZlatý prívesok Malý princ s gravírom vašej voľby Petit
  • Zlatý prívesok s Malým princom a gravírom vašej voľby Exupéry

   Zlatý prívesok s Malým princom a gravírom vašej voľby ExupéryZlatý prívesok s Malým princom a gravírom vašej voľby Exupéry
   • Zlatý náhrdelník kompas s prírodným opálom Abreu

    Zlatý náhrdelník kompas s prírodným opálom Abreu
    • Pozlátený strieborný prívesok z kolekcie #ZaNormalniHolky s gravírom I shine

     Pozlátený strieborný prívesok z kolekcie #ZaNormalniHolky s gravírom I shine
     • Zlatý náhrdelník so stromom života Worde

      Zlatý náhrdelník so stromom života Worde
      • Zlatý náhrdelník matka a dieťa Wuna

       Zlatý náhrdelník matka a dieťa WunaZlatý náhrdelník matka a dieťa Wuna
       Loading

       Prívesky, ktoré prehovoria za vás

       Krížik. Nekonečno. Kvapka vody. Obežná dráha. Karma. Anjel. Keltský trojlaločný uzol. Kotva. Francúzska ľalia. Kruh. Srdce. Matka s dieťaťom. Tri kamene. Svet je plný symbolov, za ktorými sa skrývajú stovky významov, z ktorých si každý vyberie ten svoj. Ak veríte aj vo veci, ktorých sa nemôžete dotknúť, ak máte rozvinuté abstraktné myslenie a vnímanie, potom zaiste neodoláte kúzlu symbolických príveskov a náhrdelníkov.

       Pár ťahmi načrtnuté znaky, za ktorými si rôzne kultúry predstavujú fascinujúce príbehy plné hrdinských činov a osudových poučení, budú vaším vyjadrením. Nechajte sa unášať fantáziou a umením šikovných zlatníkov, ktorí dokážu premeniť obyčajné striebro, zlato i platinu v pôsobivé vyjadrenie životných svetonázorov a filozofie. Bavte sa vyberaním a nosením symbolických príveskov a zaveste si na krk šperk, ktorý bude hovoriť za vás.

       Čarodejnícky učeň Harry Potter a náhrdelník Dary smrti

       Symboly sa objavujú hojne aj v rozprávkach, filmoch alebo rozprávkových príbehoch. Symbol relikvií smrti zo známeho čarodejníckeho príbehu J.K.Rowlingové stvárnili naši zlatníci do podoby náhrdelníka a prívesku z ušľachtilých kovov. Relikvie sú dary, ktoré podľa prastarého čarodejníckeho príbehu darovala práve Smrť trom bratom. Navlečte si okolo krku neviditeľný plášť, bazový prútik a kameň vzkriesenia v jednom precízne spracovanom zlatom či striebornom náhrdelníku Dary smrti. Vyberte si odtieň zlata, ktorý je vám najmilší. Náhrdelník Harry Potter, pod ktorým ho u nás nájdete, môžete zvoliť zo zlata bieleho, ružového alebo klasického žltého. Nejedného fanúšika či fanynku tejto čarodejníckej série príbehov nadchnete doslova fantastickým darčekom a oni o sebe týmto symbolom radi prezradia, že majú rozprávkovú dušu.

       Best Friend: Náhrdelník s rozlamovacím srdcom nie je prežitok

       Najlepšia kamarátka, soulmate a niekedy tiež "bestka" si zaslúži k narodeninám, ale aj len tak pre radosť darček, ktorý ju utvrdí v tom, že vy dve ste stále nerozlučná dvojica. Kamarátite sa spolu od základnej školy, prešli ste spoločne strednou školou, riešili prvé lásky a teraz pri prechádzkach s kočíkom hľadáte najbližšie pieskovisko? Priateľstvo je jedna z tých najcennejších vecí, ktorá má v živote zmysel. Preto vám ponúkame špeciálne prívesky pre kamarátky.

       Ak si pamätáte rozlamovacie srdiečka v dievčenských časopisoch alebo máte dokonca každá svoju polovicu ešte schovanú, je čas ich vymeniť za kvalitný šperk a pritom sa tejto symboliky nevzdať. Dojmite svoju kamarátku náhrdelníkom so striebornými rozlamovacími srdiečkami s nápisom Best Friend aj po rokoch.

       Prívesky so symbolom nekonečna, krížikom, súhvezdím, kvetom života a ďalšími

       Naša ponuka poskytuje nespočet symbolických náhrdelníkov. Veríte v silu a magickosť karmy? Vyvoláva vo vás znak nekonečna pocit bezpodmienečnej a neutíchajúcej lásky? Odmeňte sa šperkom, ktorý symbolizuje lásku, priateľstvo, pocity, náladu či vaše presvedčenie a vplietajú mu ten pravý zmysel. Až potom sa zo šperku z ušľachtilého kovu stane naozajstný klenot. Darujte na pamiatku náhrdelník s krížikom, písmenom či veľmi trendy náhrdelník s nekonečnom a budete hviezdou medzi gratulantmi.

       Prezrite si všetky modely symbolických náhrdelníkov s príveskami, vyberte klasický žltý, ľadovo biely alebo ružový odtieň zlata alebo náhrdelník zo striebra a darujte personalizovaný prívesok so skrytým významom.