• Filtre:
  • Cena

  • Typ

  • Zoradiť
  • Novinky

Je nám to veľmi ľúto, ale momentálne nemáme v ponuke žiadne šperky, ktoré by spĺňali vami zvolené kritériá. Máme však k dispozícii rozsiahlu databázu šperkov, z ktorej môžeme vyberať. Kontaktujte nás na live chate, na infolinke 0800 222 330 , alebo nám napíšte e-mail na otazky@eppi.sk a my pre vás vysnívaný šperk nájdeme.

Zľavy na strieborné i zlaté šperky, ktoré musíte aspoň vidieť

Vítame vás na stránke so zlacnenými šperkami. Na jednom mieste nájdete zlaté a strieborné kúsky, od jednoduchých minimalistických po luxusné variácie zdobené diamantmi alebo farebnými drahokamami, ktorých cena rozhodne stojí za to. Všetky modely náušníc, príveskov, náramkov alebo prstienkov sú pripravené na okamžité odoslanie, aby čo najskôr ozdobili váš outfit alebo sa stali dokonalým darčekom.

Luxusný balíček s lacným šperkom

V Eppi nezáleží na tom, či šperk stojí tisícky, alebo stovky eur, všetky balíme do krásnych škatuliek, nádherného baliaceho papiera, ktorého dizajn si môžete vybrať a preväzujeme mašľou. Do balenia od nás pridávame aj pár darčekov a ak si to budete priať, pridáme aj prianie.

Nielenže ušetríte, ale získate kvalitný klenot, ktorý oslní vás i vaše okolie. Táto sekcia je bránou k nákupu, ktorý kombinuje luxus a cenovú dostupnosť.

Pre každú peňaženku

Vo svete, kde je krása často tak finančne náročná, v Eppi ponúkame dostupné a cenovo výhodné šperky. A to nielen pre ženy. Nájdete tu aj elegantné manžetové gombíky a ďalšie doplnky pre mužov.
Nezabudnite preskúmať celú našu ponuku, pretože u nás nájdete cenovo dostupné šperky, ktoré nie sú nutne vo výpredaji, no za prijateľnú cenu ponúkajú vynikajúcu hodnotu a štýl. Pozrite sa napríklad na cenovo dostupné prstene alebo náušnice.