Ľutujeme, ale tento šperk si už svojích majiteľov našiel

U nás na vás stále čaká množstvo podobných produktov. Pokiaľ chcete byť informovaní o dostupnosti tohoto šperku, nechajte nám svoj e-mail.

Strieborný náramok s 19 ct londýnskými topásmi Lajdli

499 €

Kliknutím potvrzuji, že jsem se obeznámil s pravidly zpracovávání osobních údajů.

Strieborný náramok s 19 ct londýnskými topásmi Lajdli

Ľadové kráľovstvo, ktoré si svojimi chladnými tónmi vydobýja neobyčajnú pozornosť. Práve ozdobilo vašu alabastrovú pokožku a vy odrazu vnímate svet jasnejšie a svetlejšie, vďaka výraznému lesku, ktoré predostrelo pred vami. Je zložené z topásov, ktoré v rade okrúhlych tvarov sú umocnené striebornými rámami. Vnášajú tak kúzlo plné žiarivej prehliadky, s ktorou sa budete cítiť ako princezná, keď vykročíte svojím ladným krokom do spoločnosti, ktorá nebude vedieť odtrhnúť pohľad od vás, divy, ktorá je tak štýlovo zdobená.
499 €

 • Doživotná záruka
 • 60 dní na vrátenie tovaru
 • Doprava zadarmo
 • Luxusná krabička

Detailný popis

Detaily o šperku

Detaily o osadenom drahokame

Čo o nás hovoria zákazníci Čo o nás hovoria zákazníci

 • Skvelá komunikácia. Po objednávke ma telefonicky kontaktovali. Pred odoslaním tiež. Doba dodania bola presne podľa plánu.

  Peter, 28.3.2021

 • Príjemná pozitívna skúsenosť s nákupom. Určite nakúpim znovu.

  Juraj, 26.3.2021

Môžete sa na nás spoľahnúť

Strieborný náramok so stromom života

Najkvalitnejšie materiály sú pre nás základ

Náramky z najkvalitnejšieho striebra a zlata. A to nie je všetko. Vyberať môžete z prvotriednych drahých kameňov, diamantov či perál. Dbáme na to, aby materiály, ktoré používame, boli tie najkvalitnejšie. Svedčí o tom aj doživotná záruka na všetky Eppi šperky.

Personalizované šperky - prívesky zo žltého alebo ružového zlata s vyrytými iniciálami podľa vášho želania

Vaše prianie je nám rozkazom

Personalizujte si svoj náramok. Nikto ďalší nebude mať rovnaký. Najčastejšie sa gravíruje meno, dôležitý životný dátum alebo znamenie. Osadíme vám do náramku aj drahý kameň podľa mesiaca narodenia. Fantázii sa medze nekladú. Nebojte sa povedať, čo sa vám páči. Sme tu, aby sme vám poradili a pokúsili sa každé vaše prianie premeniť na realitu.

Obaly Eppi sú plné prekvapení - ako napr cukroví

Doživotná záruka a servis v tom najkrajšom balení

Doprajte si zážitok už pri rozbaľovaní. Eppi balíčky voňajú, nechýba zopár darčekov a hlavne luxusne zabalený šperk, ktorý ste si vybrali pre seba alebo niekoho blízkeho. Ak darček odovzdávate ďalej, nemusíte sa už o nič starať. Krásne zabalená krabička previazaná saténovou stužkou nadchne ihneď pri odovzdaní. Ak je balíček pre vás, hor sa do rozbaľovania!

Podobné produkty

 • Zlatý náramok s červenou diamantovou kockou Gavi

  Zlatý náramok s červenou diamantovou kockou Gavi
  • - 10 %

Doživotná záruka

Doprava zadarmo

Luxusné balenie

60dňová záruka vrátenia peňazí