Platinové retiazky

 • Filtre:
 • Cena

 • Platinová spiga retiazka 40 cm so šírkou 1 mm

  Platinová spiga retiazka 40 cm so šírkou 1 mm

 • Platinová spiga retiazka 45 cm so šírkou 1 mm

  Platinová spiga retiazka 45 cm so šírkou 1 mm

 • Platinová anker retiazka 45 cm so šírkou 1 mm

   Platinová anker retiazka 45 cm so šírkou 1 mm

  • Platinová anker retiazka 45 cm so šírkou 1,5 mm

    Platinová anker retiazka 45 cm so šírkou 1,5 mm

   Loading

   Platinová retiazka je takmer nezničiteľná

   Platina je najdrahší a zároveň najvzácnejší drahý kov, z ktorého sa šperky vyrábajú. Jej najvýznamnejšou vlastnosťou je veľmi vysoká odolnosť. Nezničiteľná kráľovná kovov je luxusnou záležitosťou, ktorú si v Eppi doprajete v podobe platinových náramkov, prsteňov, ale aj retiazok na krk.

   Módne vrstvenie platinových retiazok

   Platinové retiazky sú žiadané hlavne vďaka luxusnému materiálu a chladivej strieborno sivej farbe, ktorá ladí s každým outfitom. Retiazky si pripnete a neriešite, či si vezmete červený svetrík alebo kvetinovú blúzku. A v množnom čísle ich spomíname schválne. Pristanú im totiž trendy vrstvenia. Rôzne dĺžky retiazok a zaujímavé platinové prívesky ľahko skombinujete aj napríklad so zlatou retiazkou a tým dosiahnete výnimočný efekt.

   Platina na mieru

   Platinové šperky vieme vyrobiť aj na zákazku. Popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte spolu s našimi zlatníckymi majstrami retiazku s príveskom, náramok, náušnice alebo manžetové gombíky, ktoré nemá nikto iný. Prípadne si nechajte upraviť niektorý z kúskov, ktorý máme v ponuke. Budeme sa tešiť na váš výber platinových skvostov!